Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Οντως δεν πρεπει να ειναι δημοσιο αυτο το τοπικ.

Α ρε Στυλ τι τους εχεις κανει.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, tzav said:

Xνίντ, Νέντε, Σβάρνα και Τσιγκρίσκυ τους φορτώνεις σε ένα τάνκερ του Μελισανίδη... και στη μέση του ειρηνικού, αμολάς στη θάλασσα μια σχεδία... του βάζεις και τους 4 πάνω και τους αφήνεις να παλεύουν με τους καρχαρίες σαν τον Τομ Χανκς...

 

Η άλλη παραλλαγή είναι, πετας κ μια τίγρη στη σχεδία κ ξαναγυρίσεις το life of pi

Link to comment
Share on other sites

Ζω για τη στιγμή που ο Δάσκαλος θα βγάλει ένα ψεύτικο όνομα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντσαμ αντε αγορι μου, Παρασκευη εφτασε. Ελα για υπογραφες και μετα να παιρνει σειρα ο Αραουχος.

Link to comment
Share on other sites

900€ τον χρόνο ο Αραουχο. Καποιος να ειδοποιήσει άμεσα τον Μελισσανίδη.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Vargas21 said:

Τι έγινε; απάντησε ο Ντσαμ; Παρασκευή είπαμε

Γρινα γρινα . . .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Γρινα γρινα . . .

Καθόλου. Ξέρω το αποτέλεσμα. 

Νιουκάστλ. 

Χαίρομαι που προσπαθήσαμε. Θέλω να δω την επόμενη επιλογή. Μετα θα αρχίσω την Γρινα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Καθόλου. Ξέρω το αποτέλεσμα. 

Νιουκάστλ. 

Χαίρομαι που προσπαθήσαμε. Θέλω να δω την επόμενη επιλογή. Μετα θα αρχίσω την Γρινα

Όλοι το ξέρουμε χαχα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Όλοι το ξέρουμε χαχα

Πάω να παιξω F M να τον πάρω στην ΑΕΚ 😂

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι η πρώτη μας μεταγραφή ήταν ο Ενομπακαρέ. Φέτος ο Στάνκοβιτς. Απ τη κατοχική μπομπότα πήγαμε στο ψάρι. Υπομονή πιστεύω θα έρθει κ η μπριζόλα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Πέρσι η πρώτη μας μεταγραφή ήταν ο Ενομπακαρέ. Φέτος ο Στάνκοβιτς. Απ τη κατοχική μπομπότα πήγαμε στο ψάρι. Υπομονή πιστεύω θα έρθει κ η μπριζόλα.

 1 ματς 1 γκολ ο ενομπακορε.... μεταγραφαρα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goku21 said:

 1 ματς 1 γκολ ο ενομπακορε.... μεταγραφαρα. 

Ναι χαχαχαχ μπουρδουκλώθηκε ο μλκς μόνος με το τέρμα αλλά το έβαλε. Ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Η δύσκολη υπόθεση της απόκτησης του Ολιβιέ Εντσάμ συνεχίζει να είναι στο προσκήνιο για την ΑΕΚ, ωστόσο ανεξάρτητα από το τι θα γίνει με τον Γάλλο χαφ, οι αποφάσεις για τις θέσεις στην μεσαία γραμμή, φαίνεται να είναι δεδομένες.

Η Ένωση όλα δείχνουν πως μέσα στην μεταγραφική περίοδο θα κινηθεί και για «8άρι» και για «6άρι». Ο Εντσάμ είναι βασική επιλογή για την πρώτη περίπτωση, ωστόσο φυσικά δεν είναι η μόνη.

Για την ΑΕΚ εδώ παίζουν ρόλο οι εξελίξεις σε δύο σοβαρά ζητήματα που έχουν προκύψει με το τέλος της σεζόν.

Η αβεβαιότητα για το πότε θα είναι διαθέσιμος ο Αντρέ Σιμόες και η δεδομένη επιθυμία του Νέναντ Κρίστιτσιτς να επιστρέψει στην Σερβία

https://www.enwsi.gr/1004277/aek/aek-podosfairo/aek-paei-gia-dyo-chaf.html?utm_source=internal&utm_medium=feed

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθούν να μην μου βγαινουν τα νουμερα για ολα αυτά που γράφονται.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Εξακολουθούν να μην μου βγαινουν τα νουμερα για ολα αυτά που γράφονται.

 

Καλα παιζει και το ενδεχομενο να υπαρξει αυξηση αλλωστε οτι ηταν να μπει στο γηπεδο μπηκε.

Link to comment
Share on other sites

@Vagos21 και @Vargas21 κάντε μου μια χάρη ρε αλάνια. Σταματήστε να απαντάτε η να κοουταρετε ο ένας τον άλλον, γιατί μπαίνουμε και σε μια ηλικία και λαγκαρουμε. Μας κάψατε παλι, νομίζω ότι απαντάτε στον εαυτό σας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

@Vagos21 και @Vargas21 κάντε μου μια χάρη ρε αλάνια. Σταματήστε να απαντάτε η να κοουταρετε ο ένας τον άλλον, γιατί μπαίνουμε και σε μια ηλικία και λαγκαρουμε. Μας κάψατε παλι, νομίζω ότι απαντάτε στον εαυτό σας

Τι να κανουμε φιλε @Skepastos πρεπει να αλλαξουμε ονομα αλλιως αυτο θα συμβαινει ...να κοψουμε διπλωαματικες σχεσεις αν την Βορεια και Νοτια Κορεα?  😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Τι να κανουμε φιλε @Skepastos πρεπει να αλλαξουμε ονομα αλλιως αυτο θα συμβαινει ...να κοψουμε διπλωαματικες σχεσεις αν την Βορεια και Νοτια Κορεα?  😂

Για αρχή αλλάξτε φωτό προφίλ ένας από τους δυο. Ένας θα κρατήσει την εμφάνιση με τις ρίγες και ο άλλος θα βάλει μια μονόχρωμη. Αν δεν συνετιστείτε θα σας επιβάλλουμε να μπλοκάρετε ο ένας τον άλλον. Πέρασε η εποχή του lsd για να βλέπουμε κύκλους

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×