Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, Nestoridis21 said:

Χαφ δεν θα πάρουν πάλι οι μαλάκες;;;

Γιατί θα πάρουν τερματοφύλακα, στόπερ, αριστερό εξτρέμ και φορ;

Κάτσε να τελειώσει και η αξιολόγηση πρώτα...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, flavius said:

 

Μη δίνετε σημασία σε δημοσιευματα απο ΑΡΔ (καμιας ομαδας). Σε λιγο θα γραψουν αν βρέξει θα παρουμε ομπρελα..

Η ομάδα μεταγραφικά ξεκινάει από το χαφ στη θεση του μανταλου. Το ξερουν οι ΑΡΔ, το ήξερε ο Καρερα, το ξερει ο Χιμενεθ, το ξερει ο Μελισσανιδης, και -το χειροτερο- το ξερει ο ιδιος ο Μανταλος. Εγώ λέω υπομονή. Θα δουμε πολλά την ερχόμενη μεταγραφική περίοδο.

 

 

 

Εγω πιστευω οτι δεν θα γινει τιποτα. κραταω μικρο καλαθι 

Link to comment
Share on other sites

@Vargas21 ναι πιθανο με βάση όσα έχουν γινει μεχρι τωρα.

Βάζω ένα αστερίσκο. Φετος την ομάδα την τρύπησαν από μέσα. Γιατί και πώς και ακριβώς ποιοι θα βγει στη φόρα κάποια στιγμή και έχω την εντυπωση ότι η  ουσιαστική είσοδος διαμαντοπουλου θα είναι καταλύτης. Όλοι χρειάζονται κάποιοα στιγμή μια αφορμη για αλλαγες όταν η αιτία υπάρχει. Ακομα και οι πρόεδροι 😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι δύο είναι κλεισμένες άρα μένουν άλλες δύο 

Μια χαρά 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, flavius said:

@Vargas21 ναι πιθανο με βάση όσα έχουν γινει μεχρι τωρα.

Βάζω ένα αστερίσκο. Φετος την ομάδα την τρύπησαν από μέσα. Γιατί και πώς και ακριβώς ποιοι θα βγει στη φόρα κάποια στιγμή και έχω την εντυπωση ότι η  ουσιαστική είσοδος διαμαντοπουλου θα είναι καταλύτης. Όλοι χρειάζονται κάποιοα στιγμή μια αφορμη για αλλαγες όταν η αιτία υπάρχει. Ακομα και οι πρόεδροι 😁

Εσυ εισαι αυτος που το χε σιγουρο οτι θα παρουμε πρωτάθλημα στην αρχή της χρονιάς ή έχεις οντως πληροφορίες εγκυρες και απο εκει πηγάζει η αισιοδοξία?

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι. Αν όντως εβλεπες ΑΕΚ και οχι αλλη ομαδα θα εβλεπες ότι μεχρι να βγει ο μπακακης να πει οτι "δεν καταλαβαινει τις οδηγιες του προπονητη" η ομαδα ήταν καλά (βλεπε και βολφσμπουργκ) και πολλοι απο εδω ελεγαν το ίδιο ακόμη και μέχρι το δεκεμβριο θυμιζω αγαπητε γεωλογε.

Οπως εγραψα και πριν, η ΑΕΚ φετος τρυπηθηκε στην κυριολεξια απο μεσα. Γιατι, απο ποιους και πως με λεπτομερειες θα μαθευτει καποια στιγμη και ειμαι σιγουρος οτι αυτοι που το εκαναν αυτο θα φύγουν σύντομα. (αυτο ειναι απλος συλλογισμός. δες και παρακατω επι προσωπικου)

 

Αν τωρα έχεις καποιο προβληματακι που εγω συγκεκριμενα (μεταξυ αρκετών αλλων οπαδων) έλεγα οτι θα πάρουμε πρωτάθλημα και αυτό κάπως ας πουμε επηρεάζει το αν θα γραψω και κατι άλλο τότε δεν μπορω να κάνω κάτι γι' αυτο. Εν τέλει υποθετω οτι εισαι αρκετα μεγάλος για να ψηφίζεις. Δε νομιζω να έκανες παρόμοια ερώτηση εκέι που ρίχνεις την ψήφο σου.  Αντιπαρερχομαι λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Κουβέντα/καβλάντα να γίνεται (γιατί η ομάδα του Τιγράραρου είναι για τον μπούτσο και δεν σκιαζει ούτε τον Βόλο πόσο μάλλον τον μεγάλο μπαοκ), αλλά εσύ είχες πει και το καλύτερο ότι ο Μελ δεν τον βλέπει τον Μαρινάκη επιχειρηματικά.

Ε μια δυο (τρεις), μας τρολλάρεις (ΠΑΟΚτσης).

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, flavius said:

Εγω ειμαι. Αν όντως εβλεπες ΑΕΚ και οχι αλλη ομαδα θα εβλεπες ότι μεχρι να βγει ο μπακακης να πει οτι "δεν καταλαβαινει τις οδηγιες του προπονητη" η ομαδα ήταν καλά (βλεπε και βολφσμπουργκ) και πολλοι απο εδω ελεγαν το ίδιο ακόμη και μέχρι το δεκεμβριο θυμιζω αγαπητε γεωλογε.

Οπως εγραψα και πριν, η ΑΕΚ φετος τρυπηθηκε στην κυριολεξια απο μεσα. Γιατι, απο ποιους και πως με λεπτομερειες θα μαθευτει καποια στιγμη και ειμαι σιγουρος οτι αυτοι που το εκαναν αυτο θα φύγουν σύντομα. (αυτο ειναι απλος συλλογισμός. δες και παρακατω επι προσωπικου)

 

Αν τωρα έχεις καποιο προβληματακι που εγω συγκεκριμενα (μεταξυ αρκετών αλλων οπαδων) έλεγα οτι θα πάρουμε πρωτάθλημα και αυτό κάπως ας πουμε επηρεάζει το αν θα γραψω και κατι άλλο τότε δεν μπορω να κάνω κάτι γι' αυτο. Εν τέλει υποθετω οτι εισαι αρκετα μεγάλος για να ψηφίζεις. Δε νομιζω να έκανες παρόμοια ερώτηση εκέι που ρίχνεις την ψήφο σου.  Αντιπαρερχομαι λοιπόν

Μην εξαπτεσαι, κανένα προβλημα. Τίποτα επι προσωπικού. Αισιοδοξο σε ειπα, οχι ξεκωλιασμένη αρκουδα.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bukowski said:

Ετοιμαστειτε για Πασχαλακη το καλοκαιρι. 

Αυτό μπήκα να γράψω. Πάσχαλάκης προ των πυλων. Κρατήστε το 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bukowski said:

Ετοιμαστειτε για Πασχαλακη το καλοκαιρι. 

καποια γνωστη δεν πηδαει αυτος? Ετοιμασου...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

καποια γνωστη δεν πηδαει αυτος? Ετοιμασου...

Ειρήνη Παπαδοπούλου. 

Της είχα πιασει κουβέντα απ το αυτοκίνητο στα φανάρια στο Yabanaki. Κουκλάρα. 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Vargas21 said:

Αυτό μπήκα να γράψω. Πάσχαλάκης προ των πυλων. Κρατήστε το 

Ηταν και στις ακαδημιες μας. Φραγμενο οτι ερχεται. Καλα μπροστα στους παλιατσους που εχουμε θα φανει Νοιερ αλλα γενικα κλαμα να χουμε Πρωταθληματικο Πασχαλακη τερμα.

Link to comment
Share on other sites

Κακός τερματοφύλακας, μακάρι όχι. Όσο για τους μεταγραφικούς στόχους, προσέξτε μόνο μην πάρετε κάνα δυο χάφ παιδιά και γίνουμε επαγγελματική ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

H ομαδα θελει  9 μεταγραφες για να δουμε κατι καλο να γινεται, το θα κινηθουμε για τερματοφυλακα στοπερ αριστερο εξτρεμ και φορ, δεν μου λεει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

σημερινο κουσκουσακι απο τα μερη μου οτι Τσιντωτας και Πασχαλακης γενικα εχουν δειξει λεει αχαριστια σε προσωπα που τους βοηθησαν κατα το παρελθον ( ξερω, η αχρηστη πληροφορια της ημερας, αλλα μιας και το εφερε η κουβεντα).

Link to comment
Share on other sites

Ο Πασχαλακης εχει καλα reflexes και πιανει καποιες φορες απιαστα, αλλα γενικα ειναι γκαφαδορος κοντα σε επιπεδα Ανεστη. Θες τερματζη που σου δινει ηρεμια, μετριοτατη επιλογη ο Πασχαλακης.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

τερματοφυλακαρες για Ξανθες ειναι κατι τετοιοι.

 

Βεβαια μπορει εμεις να εχουμε τον ρολο της Ξανθης πλεον, αν το καλοσκεφτουμε δλδ. Ντρεπομαι και που το σκεφτομαι, αλλα δεν με αφηνει να αγιασω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

σημερινο κουσκουσακι απο τα μερη μου οτι Τσιντωτας και Πασχαλακης γενικα εχουν δειξει λεει αχαριστια σε προσωπα που τους βοηθησαν κατα το παρελθον ( ξερω, η αχρηστη πληροφορια της ημερας, αλλα μιας και το εφερε η κουβεντα).

Μανατζαραιοι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, parakmiakos said:

Ειρήνη Παπαδοπούλου. 

Της είχα πιασει κουβέντα απ το αυτοκίνητο στα φανάρια στο Yabanaki. Κουκλάρα. 

Υπέρτατο, αν την είχα παλιά σε κάνα απ τα δίωρα τώρα θα ήμουν Ανέστης και βγάλε, όχι Πασχαλάκης. Ρισπεκτ και να έρθει αρχηγός. 

Ξεφτυλίζει και τον Αρωνιάδη εδώ που τα λέμε. Ασχολείσαι με τον Ρόμποκοπ του Μάνταλου ρε μλκ όταν παίζουν τέτοια πακέτα;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Ο Πασχαλακης εχει καλα reflexes και πιανει καποιες φορες απιαστα, αλλα γενικα ειναι γκαφαδορος κοντα σε επιπεδα Ανεστη. Θες τερματζη που σου δινει ηρεμια, μετριοτατη επιλογη ο Πασχαλακης.

Φυγουρατζης ειναι οτι παει μεσα γραφει, οχι αλλο ελληνες πρεπει να φερουμε εναν καλο ξενο, εμπειρο

Link to comment
Share on other sites

Καραγκιόζης μέγιστος ο Πασχαλάκης, δεν μπλοκάρει ούτε με αίτηση και αντί για το απλό θα πάει για το -δήθεν- εντυπωσιακό για να δείξει ότι και καλά έκανε δύσκολη επέμβαση

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά στο πλαίσιο αναδιάρθρωσης της παέ με άτομα από το Τσετσένο (π.χ Γιώργος Κοσμά), λογικό να δούμε και κάποιους παίχτες καραγκιόζηδες μέσα στην ομάδα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexKR21 said:

Καραγκιόζης μέγιστος ο Πασχαλάκης, δεν μπλοκάρει ούτε με αίτηση και αντί για το απλό θα πάει για το -δήθεν- εντυπωσιακό για να δείξει ότι και καλά έκανε δύσκολη επέμβαση

 

Βλακειες, συντασσομαι με @Zara σε οτι αφορα τα κριτήρια επιλογης παικτων.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic
  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×