Jump to content

ΠΑΟΚ–ΑΕΚ (1η αγ. Play-Off): 21/03/21, 19:30, Novasports 1


George_D
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μπακάκη  

21 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστίσιτς
      1
    • Μάνταλος
      7
    • Γκαρσία
      0
    • Ολιβέιρα
      11
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ντάντσενκο
      1
    • Κοσίδης
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Λόπες
      5
    • Μπακάκης
      3
    • Σβάρνας
      4
    • Λάτσι
      2
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Γκαρσία
      4
    • Ολιβέιρα
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ντάντσενκο
      0
    • Κοσίδης
      0


Recommended Posts

Το ότι ο Ολιβέιρα κατα την γνώμη μου ακούει περισσότερα από όσα πρέπει επειδή απλά υπέγραψε το συμβόλαιο που του έδωσες το έχω γράψει πολλες φορές. Εξαιρετική κάθετη και ο Μάνταλος για να τα λέμε ολα.

 

Απο εκεί και περα ευτυχως έγινε αυτό το πραγμα με την λήξη του ημιχρονου, ήμασταν τουλάχιστον για 2-0 όπως παίζαμε.

Να δούμε τώρα το β.

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα ισοφάρισε λόγω ατομικής ποιότητας και αναλαμπής του Μάνταλου που σήμερα μετά από καιρό παίζει ικανοποιητικά.

Το γκολ είναι αμιγώς φορίσιο.

Θα επαναλάβω ρητά και κατηγορηματικά, ομάδα με παραπλήσιο προϋπολογισμό του ΠΑΟΚ και μεγαλύτερη ποιότητα σε αρκετές θέσεις μεσοεπιθετικά δεν δικαιολογείται να παρουσιάζεται τόσο ασύνδετη.

Σε τελική ανάλυση είσαι ο Χιμένεθ έναντι ενός άπειρου προπονητή, πάρε ένα πλεονέκτημα βρε Μανόλο.

 

Link to comment
Share on other sites

Τσουλησαμε τη μπάλα 4-5 λεπτά στο τέλος και βγήκε η φάση του γκολ. Κατά τ'αλλα να περνα η ώρα είναι η φάση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το ότι ο Ολιβέιρα κατα την γνώμη μου ακούει περισσότερα από όσα πρέπει επειδή απλά υπέγραψε το συμβόλαιο που του έδωσες το έχω γράψει πολλες φορές. Εξαιρετική κάθετη και ο Μάνταλος για να τα λέμε ολα.

 

 

 

Ο Ολιβέίρα είναι πολύ ψηλά σε απειλή για το ελληνικό πρωτάθλημα πίσω από τον ανυπέρβλητο Ελ Αραμπί ο οποίος έχει σπάσει κάθε ρεκόρ. Όταν διαρκώς απειλείς, κάποια στιγμή θα έρθει και το γκολ.

Είναι επιθετικός ολκής άλλο θέμα αν το καλοκαίρι θα φύγει και θα έρθει χειρότερος.

 

Link to comment
Share on other sites

Άμα μπουν με τσαγανό το γυρίζουμε. Μπουρδελο είναι αμυντικά και αυτοί, συγκεκριμένα στο τρανζισιον. Έτσι έχει χάσει όλα τα ματς ο Γκαρσια. Απλά έχουν βρει το κουμπί μας που είναι το ίδιο από τη αρχή της χρόνιας. Μια πάσα στο κέντρο, δεύτερη στα άκρα, σεντρα και καληνύχτα. Αυτές είναι οι ευκαιρίες τους μέχρι τώρα. Παιξε λοιπόν το 4-4-2 ρε Μανολο στην ευθεία 

Link to comment
Share on other sites

1-1 επειδη ο πασχαλακης δεν ειναι τερμας και επειδη ηταν εξυπνος ο νελσον και ειδε το ετοιμο γκολ μπροστα του. Απο εκει και περα, Μανολο τραγικος και σημερα, δεν υπαρχει κανενα απολυτως επιθετικο πλανο. Η ομαδα πασχιζεινα περασει τη σεντρα.

Επισης, επιτελους ο Μανταλος κανει παιχνιδι ανω του μετριου.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hoffman21 said:

Ο Ολιβέιρα πικάρει Βουλγάρες στην εξέδρα;; Άξιος!

Όχι. Αφιερώνει με πάθος σε Πρόεδρο Ασλανίδη. Μέγας φαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντως όταν βλέπω μαζεμένους τους «καλους» μπροστά είμαι σίγουρος ότι θα βρεις 2-3 φασεις με οποιονδηποτε αντίπαλο.

Το θέμα είναι ότι πίσω είσαι «καλώς τα παιδιά», δεν γλιτώνεις ευκολα, ούτε καν με 1 μονο γκολ. Εκεί είναι το θέμα με τον Μανολο (και ήταν και με τον Καρερα), πώς θα μασκαρέψει αυτο. Προσωπικά θα προτιμούσα στα «δύσκολα» να ξεκινάει  με 3 ανασταλτικούς χαφ και να ρισκάρει αργότερα αν χρειαστει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χάνεις τις περισσότερες μάχες στο κέντρο κ μετά όλοι τρέχουν σα κοτόπουλα χωρίς κεφάλι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΒΑΡ, ευθυγράμμιση πλανητών, ταμπόν ρινορραγίας Μάνταλου = οιωνός ταμείου στο ΠκΟ. Ευχαριστώ Τίγρη, ευχαριστώ Ταμαντανί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, agelos said:

Βλέπεις μπάλα εσύ

η πραγματικότητα είναι μια. πληρώνουμε όλη την χρονια το ότι παίζουμε με τον σβάρνα τον Λατσι και τον Νεντε.... 

τρως γκολ στο 3 και χάρη στο σύστημα του μανολο το κάνεις 1-1...100%του βγήκε του μανολο το πρώτο ημίχρονο. τώρα πρέπει να βγάλει τον ανσαριφαντ και να βάλει αλμπανη σιγά σιγά.. και αν δεν κάνουν άλλες γκάφες πίσω θα το πάρει το ματς. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Εγώ παντως όταν βλέπω μαζεμένους τους «καλους» μπροστά είμαι σίγουρος ότι θα βρεις 2-3 φασεις με οποιονδηποτε αντίπαλο.

Το θέμα είναι ότι πίσω είσαι «καλώς τα παιδιά», δεν γλιτώνεις ευκολα, ούτε καν με 1 μονο γκολ. Εκεί είναι το θέμα με τον Μανολο (και ήταν και με τον Καρερα), πώς θα μασκαρέψει αυτο. Προσωπικά θα προτιμούσα στα «δύσκολα» να ξεκινάει  με 3 ανασταλτικούς χαφ και να ρισκάρει αργότερα αν χρειαστει.

μα δεν έχει 3αμ. χαφ σήμερα.... την άλλη φορά στην Τούμπα είχε κατέβει με σιμοες γαλανο σακοφ... σίγουρα αυτό θα έκανε αν είχε σιμοες. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brom21 said:

1-1 επειδη ο πασχαλακης δεν ειναι τερμας και επειδη ηταν εξυπνος ο νελσον και ειδε το ετοιμο γκολ μπροστα του. Απο εκει και περα, Μανολο τραγικος και σημερα, δεν υπαρχει κανενα απολυτως επιθετικο πλανο. Η ομαδα πασχιζεινα περασει τη σεντρα.

Επισης, επιτελους ο Μανταλος κανει παιχνιδι ανω του μετριου.

καλά και από την άλλη 1 1 γιατί ο σβάρνας και ο Λατσι είναι κλοουν...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goku21 said:

μα δεν έχει 3αμ. χαφ σήμερα.... την άλλη φορά στην Τούμπα είχε κατέβει με σιμοες γαλανο σακοφ... σίγουρα αυτό θα έκανε αν είχε σιμοες. 

 

Αυτό λεω ότι δεν το έκανε σήμερα και μπαζεις 

Link to comment
Share on other sites

Κλόουν. Παλιάτσοι. Κατέβηκαν να παίξουν ντέρμπι λες και είναι καλοκαιρινό φιλικό με την Καλλιθέα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×