Jump to content

EURO 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

9 hours ago, George_D said:

@Hades εσυ που ειδικευεσαι στις προβλεψεις των νικητων στις μεγαλες διοργανωσεις, τι βλεπεις εδω?

Το φαβορί δείχνει να είναι η Γαλλία. Εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις, δηλαδή σε νικητές διοργάνωσης, οσο και να φαίνεται περίεργο, είμαι ειδικός και έχω πέσει μέσα σε αρκετά τουρνουά (μουντιάλ και Γιούρο) 

Πάντα αποφασίζω και με γνώμονα την απόδοση που δίνουν οι book στο στοίχημα όμως. 

Για να απαντήσω τώρα, σκεφτόμουν Ιταλία ή Ολλανδία. Αν καταλήξει κάπου η μπίλια όμως θα επανέλθω με την οριστική μου πρόβλεψη. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

Το φαβορί δείχνει να είναι η Γαλλία. Εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις, δηλαδή σε νικητές διοργάνωσης, οσο και να φαίνεται περίεργο, είμαι ειδικός και έχω πέσει μέσα σε αρκετά τουρνουά (μουντιάλ και Γιούρο) 

Πάντα αποφασίζω και με γνώμονα την απόδοση που δίνουν οι book στο στοίχημα όμως. 

Για να απαντήσω τώρα, σκεφτόμουν Ιταλία ή Ολλανδία. Αν καταλήξει κάπου η μπίλια όμως θα επανέλθω με την οριστική μου πρόβλεψη. 

ωραια. Περιμενω που θα καταληξεις ωστε να πονταρω 1000 ευρω

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, George_D said:

ωραια. Περιμενω που θα καταληξεις ωστε να πονταρω 1000 ευρω

Για την ιστορία:

Μουντιάλ 2006 πρόβλεψη Ιταλία ✔️

Μουντιάλ 2014 πρόβλεψη Γερμανία ✔️

Euro 2016 πρόβλεψη Πορτογαλία ✔️

Μουντιάλ 2018 πρόβλεψη Κροατία ✖️ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2021 at 7:32 PM, Geologos said:

Τρομακτική δειχνει η Γαλλία, αλλά συνεχ7ζω να επιμένω πως η Ιταλία απο του πουθενα θα κανουν την έκπληξη.

Γαλλια θα το παρει ή Βελγιο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×