Jump to content

Recommended Posts

17 minutes ago, enck1 said:

Γενικά, αν έδιναν πρωτάθλημα κάθε χρόνο οι δηλώσεις, θα πηγαίναμε πολύ καλά. Τώρα με το μάνταλο, μαλακία αλλα και τι πει κάποιος για τον αρχηγό του, οτι είναι για το πούτσο ? Έχω εμπιστοσύνη στο δοκ που είχε γράψει οτι ο σέρβος ξέρει τι παίζει με τα παιδιά. Επίσης για κάποιο περίεργο λόγο νιώθω οτι ο πετράκης θα μας χαιρετίσει φέτος.

νομιζω δεν τα πε ασχημα με τον μανταλο. Ειπε οτι αφου ειναι και καλα ηγετης, πρεπει να προσπαθησει περισσοτερο. Αρα δεν του αρκει αυτο που βλεπει. Τι να ελεγε δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, aris2168 said:

νομιζω δεν τα πε ασχημα με τον μανταλο. Ειπε οτι αφου ειναι και καλα ηγετης, πρεπει να προσπαθησει περισσοτερο. Αρα δεν του αρκει αυτο που βλεπει. Τι να ελεγε δηλαδη?

Δλδ τον άκουσες να λέει, επίσημα, με ονοματοεπώνυμο "αφου είναι και καλά ηγέτης.. " 

Εγώ διαγώνια είδα οτι θέλει ακόμα μεγαλύτερο ρόλο εντός κ εκτός. Εκτός αν κατάλαβα λάθος.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, enck1 said:

Δλδ τον άκουσες να λέει, επίσημα, με ονοματοεπώνυμο "αφου είναι και καλά ηγέτης.. " 

Εγώ διαγώνια είδα οτι θέλει ακόμα μεγαλύτερο ρόλο εντός κ εκτός. Εκτός αν κατάλαβα λάθος.

Quote

Τον Πέτρο τον έχω αντιμετωπίσει, τον ξέρω. Έχει να δώσει και παραπάνω. Σαν αρχηγός πρέπει να πάρει όλες τις αγωνιστικές ευθύνες

Αυτα ειπε. Με συμφερει να καταλαβω οτι δεν ειναι ευχαριστημενος απ τον μανταλο ως αρχηγο. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, aris2168 said:

νομιζω δεν τα πε ασχημα με τον μανταλο. Ειπε οτι αφου ειναι και καλα ηγετης, πρεπει να προσπαθησει περισσοτερο. Αρα δεν του αρκει αυτο που βλεπει. Τι να ελεγε δηλαδη?

Συμφωνώ με τον Αρη. Περισσότερο για κωλοδάχτυλο μου φάνηκε πασπαλισμένο μαεστρικά με Σέρβικη πουστιά παρά για κανάκευμα...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2021 at 2:16 PM, Rayo Vallecano 21 said:

Είναι και εύκολο να γίνει σύνθημα της εξέδρας μας ο Βλάνταν-Βλάνταν κατά το "ντούσαν-ντούσαν"

Με Βλανταν στο τιμονι ποτε δεν θα νυχτωνει

Link to comment
Share on other sites

Τον ρωτάνε πράγματα τα οποία είναι αδύνατο να απαντήσει, με αποτέλεσμα σε μια ώρα συνέντευξη να βγαίνει μηδέν καθαρή πληροφορία, και αντιθέτως να ψάχνουμε να βρούμε νόημα από γκριμάτσες και τον τόνο της φωνής του όταν μιλάει για κάτι. Δεν φταίει αυτός, αλλά αυτοί που κάνουν τις ερωτήσεις λες και περιμένουν πχ να πει ο νέος προπονητής της ομάδας ότι ήταν δική του εισήγηση να διώξουμε τον Τσιγκρίνσκι. Χαμένη μία ώρα της ζωής μας. Τέσπα, συμπαθής φαίνεται και συγκροτημένος (αυτό το ξέραμε και από άλλες συνετντεύξεις στο ίντερνετ), τα υπόλοιπα στο γήπεδο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 οι ουσίες.

1) λογικο ήταν να πει τα τετριμμένα. Τουλάχιστον ομως δεν είπε καμια κοτσάνα σαν αυτές που έλεγε ο Μανολο. Τύπου «και κανένας να μην έρθει θα έχω το καλυτερο ρόστερ του κόσμου» κλπ

2) επιτελους Nike 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

βλέπω να τους στάζει το κομάντο που έφερε ο Σέρβος.

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 'Η ΦΑΠΑ ΜΑΝΤΑΛΕ

 

69fc1175bf92788dc5e0c3bddc6a6096_793883.jpg

Αν δεν θελει να εχει την τυχη του ολυμπιονικη με το γυαλι που θαυμαζε ο @Bukowski θα βαλει πρωινη προπονηση στις 2 το μεσημερι.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Αν δεν θελει να εχει την τυχη του ολυμπιονικη με το γυαλι που θαυμαζε ο @Bukowski θα βαλει πρωινη προπονηση στις 2 το μεσημερι.

Κανονικά θέλει 6 το πρωί και κρύο ντουζ υποχρεωτικά πριν την προπόνηση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sergio Vargas21 said:

Δεν νομιζω. Τρωει καλα ο Τιγρης 

ΑΕΚ: Οι φωτογραφίες της πρώτης προπόνησης και του αγιασμού στα Σπάτα

Πώς να πάει καλά η ομάδα όταν η ηγεσία της έχει αυτή την εικόνα . Μόνο ο Ασλανίδης και μετά ο Παπαδημητρίου ( έχει πάρει μάλλον κυλάκια και όλα τα σακάκια του είναι στενά ) έχει αξιοπρεπή εικόνα και ωραίους συνδυασμούς και τα ρούχα του ειναι στο σωστό διαστασιολόγιο . Ο Κοσμάς γυναίκα δεν έχει να του πεί πόσο χάλια είναι . 

Ο Μελισσανίδης φανερά νιώθει ντροπή για την εικόνα του και φοράει σακούλες για να κρύβει τη κοιλιά και κόλους . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Πώς να πάει καλά η ομάδα όταν η ηγεσία της έχει αυτή την εικόνα . Μόνο ο Ασλανίδης έχει αξιοπρεπή εικόνα και ωραίους συνδιασμούς και τα ρούχα του ειναι στο σωστό διαστασιολόγιο . 

Ο Κοσμας φοραει αθλητικα γιατι ποτε δεν ξερεις ποτε μπορει να χρειαστει να τρεξει.........

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης θα τα ψάχνει τα ρούχα από τους κόκκινους κάδους, που πετάμε για ανακύκλωση....σιγά μην αγοράζει, κορόιδο είναι;

Δανεικα είναι με οψιόν αγοράς αν δεν παχύνει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, AG21 said:

Πώς να πάει καλά η ομάδα όταν η ηγεσία της έχει αυτή την εικόνα . Μόνο ο Ασλανίδης και μετά ο Παπαδημητρίου ( έχει πάρει μάλλον κυλάκια και όλα τα σακάκια του είναι στενά ) έχει αξιοπρεπή εικόνα και ωραίους συνδυασμούς και τα ρούχα του ειναι στο σωστό διαστασιολόγιο . Ο Κοσμάς γυναίκα δεν έχει να του πεί πόσο χάλια είναι . 

Ο Μελισσανίδης φανερά νιώθει ντροπή για την εικόνα του και φοράει σακούλες για να κρύβει τη κοιλιά και κόλους . 

Ο κ. Ασλανιδης σικατος είναι. Και καλοχτενισμενος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο και ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς είπε κάποια πράγματα προς τους παίκτες της ΑΕΚ δίνοντας το στίγμα για το που θέλει να εστιάσει τη δουλειά του.

«Καλή χρόνια να έχουμε, να είστε υγιείς. Πέρυσι δεν ήταν μια καλή χρόνια για την ΑΕΚ, αλλά θέλω να το ξεχάσουμε και να κοιτάξουμε την επόμενη σεζόν. Να στοχεύσουμε σε κάτι καλύτερο όλοι μαζί. Θέλω δουλειά, πολλή δουλειά από όλους και να τηρούμε όσα πρέπει. Δεν με νοιάζει να κάνετε λάθη. Η αντίδραση σας με νοιάζει μετά από τα λάθη. Δεν αντιδρούμε όταν κάνει λάθος κάποιος συμπαίκτης μας, δεν θέλω τέτοια. Θέλω όλοι να τον βοηθάμε. Ετσι θα φτάσουμε εκεί που θέλουμε».

Link to comment
Share on other sites

Μου έκαναν εντυπωση εντωμεταξυ τα ελληνικά του Μιλόγεβιτς.

Περα από τις απαντησεις. Καταλαβαινε τις ερωτήσεις με την μια. Ο βάτραχος στην θέση του χρειαζόταν 4 επαναλήψεις (το άλλο άκρο αυτος βέβαια).

Link to comment
Share on other sites

Άνθρωποι που δεν θα τους έπαιρναν σε δουλειά ούτε για να μαζεύουν τα αυγά από το κοτέτσι, υποβάλουν ερωτήσεις σε ανθρώπους που δεν έχουν κάνει ούτε μια ώρα κανονικό μάθημα στη ζωή τους. Και ορισμένοι ψάχνετε να ανακαλύψετε νοήματα και προθέσεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Skepastos said:

βλέπω να τους στάζει το κομάντο που έφερε ο Σέρβος.

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 'Η ΦΑΠΑ ΜΑΝΤΑΛΕ

 

69fc1175bf92788dc5e0c3bddc6a6096_793883.jpg

Και του Μιλογεβιτς αγόρι πρέπει να ναι, θα παίζουν με του Τίγρη οταν γεννησουν και οι δυο.

Εκτός αμα καταπιαν καμια οβιδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×