Jump to content

Recommended Posts

On 5/26/2021 at 12:08 AM, Araujo21 said:

ρε μαλακες ρε μαλακες τρενταρει η απολυση περισσοτερο απο το Καλως ηρθες?😂😂😂

Παλι στην παγιδα του @Bukowski πεσατε?😂😂😂

Ο Μπούκο είναι ριζοσπάστης..στο έπακρον..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Evolve said:

Παρότι δεν τον είδα στη φώτο, μπορούμε να έχουμε ποστ @Geologos με σκεψούλες ντατσένκο στο δείπνο;

Πρώτα με βαζουν να προπονούμαι μονος μου...τώρα δεν με παίρνουν για φαγητο...μαλλον εχουν δει ότι έχω μερικα παραπανω κιλά στα γόνατα οπως το μωρο μου και με θέλουν πολύ φιτ...

Τρομερή ομάδα είναι αυτη η κίτρινη που ήρθα, προσέχει όλες τις λεπτομέρειες❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gybe21 said:

Περίεργο σίγουρα δεν πλήρωσε ο ίδιος.

Αυτός πηγαίνει στη Βάρκιζα κ τρώει σουβλάκια κ δεν αφήνει ούτε ένα ευρώ μπουρμπουαρ.

Τα σουβλάκια είναι σουβλάκια τέλος, το μπουρμπουάρ είναι θέμα αρχών για κάτι τέτοιους. 😂

Link to comment
Share on other sites

Κετσε

Βλάνταν Μιλόγεβιτς 7

Για 78’ η ΑΕΚ πετούσε, παίζοντας μάλιστα από το 36’ με δέκα ποδοσφαιριστές! Πράγμα, που σίγουρα του πιστώνεται, αφού είδαμε μια ομάδα με συγκεκριμένο πλάνο που βασιζόταν στην πίεση και στο πρέσινγκ και στην γρήγορη δημιουργία θέλοντας να εκμεταλλευτεί την τεράστια ποιότητα που υπάρχει επιθετικά. Και το πέτυχε. Όλα κυλούσαν ιδανικά, μέχρι να έρθει η κατάρρευση μετά το 78’ που είχε και την σφραγίδα και της διαιτησίας βεβαίως. Αν το δούμε καθαρά αγωνιστικά και κοιτάξουμε και στον πάγκο, θα δούμε ότι ο Μιλόγεβιτς κινήθηκε προς την σωστή κατεύθυνση όσον αφορά τις αλλαγές του, αφού και τον μοναδικό αμυντικό μέσο που είχε διαθέσιμο πέρασε στο ματς για να δώσει φρεσκάδα στον άξονα (άλλο που ο Σάκχοφ δεν τα κατάφερε, σίγουρα Σιμόες-Γαλανόπουλος αν ήταν ετοιμοπόλεμοι θα ταίριαζαν καλύτερα στην μορφή που είχε πάρει το ματς) και οι άλλες αλλαγές είχαν λογική. Ενδεχομένως η αντικατάσταση του Τσούμπερ σηκώνει κουβέντα αφού θα μπορούσε να βγει κάποιος άλλος ποδοσφαιριστής αλλά πολλά μπορούν να ειπωθούν κατόπιν εορτής. Η μεγάλη εικόνα είναι η κυριαρχία της ΑΕΚ για 78’ λεπτά και όχι το τελευταίο τέταρτο που χρειάστηκαν όπως είπαμε και τα διαιτητικά όργια για να γινει η ζημιά…

Link to comment
Share on other sites

Παρότι μου την έχει δώσει με τη διαχείριση του αγώνα και την είσοδο του Μάνταλου στηρίζω ακόμα, κριτικά, Μιλόγεβιτς.

Είδαμε την ομάδα τουλάχιστον να έχει καλή φυσική κατάσταση και να παίζει πολύ καλά για 75 λεπτά. Δεν θα το πιστώσω αυτό μόνο στις μονάδες ποιότητας.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα παραπάνω αφηγήματα και 7αρια σε Μιλογιεβιτς και Μάνταλο λένε πολλά για την αξία της ιστορικής αφήγησης σε ολοκληρωτικά καθεστώτα, ΕΣΣΔ, κλπ. Καταγραφή 'γεγονότων' α λα 1984. Κράτησε μπάλα κέρδισε φάουλ ο σύντροφος Μάνταλος. Τι να γράψει ο συντάκτης, "πουλητάρι και μαύρη τρύπα" ο γιος του Κιμ Γιονγκ Μελ; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×