Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Bluesman said:

 

Για ακραίους αμυντικούς δεν έχει γραφτεί τίποτα.

Απολύτως λογική και σωστή η τακτική να κοιτάξουμε να φτιάξουμε τον άξονα πρώτα

Ένας ακόμη λόγος να αισθανθούμε αισιόδοξοι με το πλάνο που υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Αν κλεισαμε και Τζαβέλλα, σε συνέχεια του προηγούμενου ποστ, 8 ιουνίου εχουμε κλεισμένοκαι το 2ο και το 3ο στόπερ(Γουτας)

Ωραια η ΠΑΕ και τα στελέχη της με τη δουλεια που κάνουν, και ωραίος και ο Μελ που τους εμπιστεύτηκε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Αν κλεισαμε και Τζαβέλλα, σε συνέχεια του προηγούμενου ποστ, 8 ιουνίου εχουμε κλεισμένοκαι το 2ο και το 3ο στόπερ(Γουτας)

Ωραια η ΠΑΕ και τα στελέχη της με τη δουλεια που κάνουν, και ωραίος και ο Μελ που τους εμπιστεύτηκε

Περα από τα στελέχη που τα πάνε πολύ καλά, υπάρχει τρομακτική διαφορα στην οικονομική πολιτική.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Απολύτως λογική και σωστή η τακτική να κοιτάξουμε να φτιάξουμε τον άξονα πρώτα

Ένας ακόμη λόγος να αισθανθούμε αισιόδοξοι με το πλάνο που υπάρχει

Ισχυει. Αρχιζει και ανεβαινει στο ματια μου ο Μιλογεβιτς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Θα ερθει και αλλος εκτος Τζαβελλα. 

Και εγώ αυτό πιστεύω από τις κινήσεις και από αυτά που διαβάζουμε. Έτσι είμαι οκ με Τζαβέλλα αν και θεωρώ ότι η παρουσία του στα αποδυτήρια μαζί με Μάνταλο δεν θα κάνει καλό, αλλά μπορεί και να πέφτω έξω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Περα από τα στελέχη που τα πάνε πολύ καλά, υπάρχει τρομακτική διαφορα στην οικονομική πολιτική.

Και μονο που φερνεις παιχτες απο σοβαρες ομαδες δειχνει γενικοτερη αλλαγη κουλτουρας. Μακαρι να εβαλε μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ισχυει. Αρχιζει και ανεβαινει στο ματια μου ο Μιλογεβιτς.

Όλοι στο τέλος πιστοί θα γίνετε ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατι διαβασα οτι ο Γουτας μπορει και να μην μεινει καν στην ομαδα. Σε φαση ανταλλαγη για αλλον ή πωληση. Νομιζω το ειπε ειτε ο Αρναουτογλου ειτε ο κκ365.

Link to comment
Share on other sites

Ομιλούμε για πρώτη φορά για μεταγραφες ΑΕΚ. Δεν ζήτησε κανεις τον Μεσι.

 

Τοσο δύσκολο ήταν ρε μλκ τόσα χρονια;;;;

Link to comment
Share on other sites

Με καλό άξονα το πρόβλημα στα άκρα θα μασκαρευτεί καλύτερα. 

Δε θα γίνουν παικταράδες, αλλα δεν θα είναι πχ ανυποφορος και αηδιαστικος ο Λοπεζ και χάνος ο Ντατσένκο.

Κλεινοντας τις προτεραιότητες σου δίνεται η ευκαιρια να ψαχτεις περισσότερο για τις αλλες ανάγκες, μηπως και βρεις ευκαιρίες ή παικτες που πραγματικά κανουν μεγάλη διαφορα. 

Δεν εχει νοημα να βιαστείς στα ακρα να φέρεις καποιον οριακα καλύτερο απο μπακακη ντατσένκο ή απο λοπεζ ινσούα, όπως έκανες μέχρι τώρα δηλαδή με αυτους που αντικατέστησες στα ακρα (γκάλο, ντιντάκ/ χουλτ τους αντικατέστησες με παίκτες που ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ θα ληταν ελαχιστα καλύτεροι, και φυσικα αποδειχθηκαν χειροτεροι)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μεταγραφικα, ζουμε την πιο αντι-Μελισσανιδικη μερα της νεας εποχης. Μακαρι μονο τετοια 😂

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ αμα καταφερεις να ξεφορτωθεις και Σαχωφ και φερεις καναν 20χρονο αθλητικο μαυρο στα χαφ πιο αμυντικογενη μιλαμε παμε για γουστα. Γιατι κανονικα θες δυο χαφ με ενταση και αθλητικοτητα. Αλλα ενα ενα τα θεματα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ?

Θα δουμε φιλε.Παντως ξεκινησε πολυ καλα.Να δεις που μπορει να κανει και καμια ΑΜΚ και να μεινουμε ολοι μαλακες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ?

Ρε μπας και ειναι σειρα του (λογω ΕΠΟ) και σπρωχνει εκ του ασφαλους;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το πάει καλά ο πρόεδρος μην μου τον ματιάσετε!!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Θα δουμε φιλε.Παντως ξεκινησε πολυ καλα.Να δεις που μπορει να κανει και καμια ΑΜΚ και να μεινουμε ολοι μαλακες.

Καλα ειπαμε

Link to comment
Share on other sites

Τζαβέλλας ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ αλλά παίρνει φανέλα βασικού στο σπίτι του αυτή την στιγμή. Μέχρι να έρθουν πέντε καλύτεροι σέντερ μπακ από αυτόν ή να σταματήσει την μπάλα προσωπικά είμαι οκ.

Και όσο το σκέφτομαι ΝΑΙ θέλουμε και κανένα ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ τελικά. Αρκετά με τα καλά παιδιά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Ομιλούμε για πρώτη φορά για μεταγραφες ΑΕΚ. Δεν ζήτησε κανεις τον Μεσι.

 

Τοσο δύσκολο ήταν ρε μλκ τόσα χρονια;;;;

Αυτό ρε γαμώ την τύχη μου, λίγη λογική και 5 φράγκα παραπάνω που για την ΑΕΚ χωρίς χρέη δεν είναι και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό θα μπορούσε να είναι είδηση σε ψεκασμένη σελίδα στο fb

"ΤΙΝΑΖΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΝΚΑ ΣΤΟ ΑΕΡΑ ΜΕ ΕΝΤΣΑΜ Ο ΤΙΓΡΗΣ. ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΗΚΕ ΜΕ ASTRA ZENECA."

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ρε μπας και ειναι σειρα του (λογω ΕΠΟ) και σπρωχνει εκ του ασφαλους;

Τα εχω πει και τα χω γραψει . Το ειχε δηλωσει. Καθε χρονο αλλος πρωταθλητης. Ασε που η απονομη θα γινει Αγια Σοφια .... τροφη για σκεψη 

Link to comment
Share on other sites

Από ένα τέτοιο παίχτη σε κάθε γραμμή κ ας μείνουν κ μανταλοι κ μπακάκηδες κ γούτες!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Θα ερθει και αλλος εκτος Τζαβελλα. 

Κυριάκος Παπαδόπουλος; Γιατί ψιθυρίζει εδώ και μέρες ο Τσαταλης ότι είναι υγιής πλέον, Έλληνας, με εμπειρία κλπ. Συν ότι Δεκέμβρη τελειώνει το συμβόλαιο του 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×