Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Γαλανοπουλος-Σιμανσκι-Ντσαμ πρεπει να ειναι βασικοι. Και μπροστα Γκαρσια-Αραουχο-Μεταγραφη.

Η 4αδα της αμυνας ειναι το προβλημα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξυ σενάρια του τυπου παίρνουμε Εντσαμ, Τζαβέλλα και Αραουχο και μετά στοπ μέχρι 15Αυγουστο μηπως βρεθεί καΝια ευκαιρία για πλάγιους μπακ μονο από μένα περνανε από το μυαλό μου;
 

Ρωταω για να το κοιτάξω σε γιατρό αν είναι.

Δεν περνούν μόνο από εσένα αλίμονο. Νομίζω είσαι ΟΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλει διάψευση ο Δημάτος μου είπε ο άνθρωπος. Και για τους δύο.

Δε θέλουν να μπλέξουν λέει με παραπάνω χρήματα στις ομάδες τους.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Ούτε ο Σιμάνσκι ούτε ο Γαλανόπουλος σκοράρουν ιδιαίτερα

Για τον Γαλανόπουλο θυμάμαι ότι πάλευαν να τον κάνουν box to box αλλά έχει θέμα με το σκοράρισμα και δεν ανταποκρίθηκε σε αυτόν τον ρόλο. Τα καλά του ματς εγώ τα θυμάμαι να τα κάνει ως 6άρι

Σίγουρα ο καθένας έχει την οπτική του, δεν είμαστε και ειδικοί, γνώμες ανταλλάσσουμε

Κοιτά, ο Γαλανό έβαλε 5 γκολ φέτος και 4 ο Σιμανσκι. 4 έβαλε και ο Κάμαρα του γαυρου. Εγώ είμαι ικανοποιημένος αν κάθε 8αρι σου προσφέρει 4-5 γκολ. Αν μαζέψεις 20 γκολ από τα εξαροοχταρια σου είσαι για πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Γαλανοπουλος-Σιμανσκι-Ντσαμ πρεπει να ειναι βασικοι. Και μπροστα Γκαρσια-Αραουχο-Μεταγραφη.

Η 4αδα της αμυνας ειναι το προβλημα τωρα.

Γκαρσία Αραουχο Τανκοβιτς συμπληρώνω. Γνώμη μου 

Link to comment
Share on other sites

Για Τζαβέλλα η συμφωνία είναι 200 στην ομάδα του για να τον αφήσει ελεύθερο και αυτός διετές σε εμας με 700 σύνολο.

Για Ντσαμ σας τα έγραψα προ εβδομαδος ακριβώς τα ποσά που έχουν συμφωνηθεί.Φθανει σε τρομερό επίπεδο για τα δεδομένα μας το ετήσιο του μαζι με πριμ μεταγραφής στον ίδιο και τον μάνατζερ του.

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Το θέμα το χαμήλωσαν μέχρι να πάρει στα χέρια του και τυπικά την ελευθερας από τη Σέλτικ, μην τυχον και μυριστούν ψητό οι Κέλτες και κάνουν κανένα ψαλίδι στον τίγρη μας από τη μεταγραφή Μπάρκα. Κάλυψη απόκρυψη είναι τα άρθρα 

 

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Θα βγάλει διάψευση ο Δημάτος μου είπε ο άνθρωπος. Και για τους δύο.

Δε θέλουν να μπλέξουν λέει με παραπάνω χρήματα στις ομάδες τους.

Μας έχεις κάνει ιεραποστόλους δάσκαλε. Μας έχεις μυήσει στη θρησκεία σου, εμάς τους μαθητές σου….

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει μέχρι να πέσουν οι υπογραφες καμια μεταγραφή δεν τελειωνει, οπότε ας περιμένουμε πριν καταστρώνουμε σχέδια με κεφτεδάκια στο τεραιν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Γκαρσία Αραουχο Τανκοβιτς συμπληρώνω. Γνώμη μου 

Καλος ο Τανκοβις αλλα δεν εχει διαρκεια απο οσα ειδαμε φετος. Μακαρι να ανεβει εννοειται, αλλα προς το παρον ειναι μια παρα πολυ καλη λυση απο τον παγκο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρναουτογλου μην τυχον και πεις τωρα οτι ειναι μουφα οι διαψευσεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Για Τζαβέλλα η συμφωνία είναι 200 στην ομάδα του για να τον αφήσει ελεύθερο και αυτός διετές σε εμας με 700 σύνολο.

Για Ντσαμ σας τα έγραψα προ εβδομαδος ακριβώς τα ποσά που έχουν συμφωνηθεί.Φθανει σε τρομερό επίπεδο για τα δεδομένα μας το ετήσιο του μαζι με πριμ μεταγραφής στον ίδιο και τον μάνατζερ του.

Υπάρχει κάτι για άλλο στόπερ; Είχες γράψει ότι είμαστε κοντά σε έναν που δεν έχει ακουστεί

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Καλος ο Τανκοβις αλλα δεν εχει διαρκεια απο οσα ειδαμε φετος. Μακαρι να ανεβει εννοειται, αλλα προς το παρον ειναι μια παρα πολυ καλη λυση απο τον παγκο.

Ας τον δουμε με κανονικη προετοιμασα και οχι σερι αγωνων οπως ηρθε σε μας. Τον πιστευω εχει ποιοτητα και μπορει να προσφερει πολλα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aussie said:

Καλος ο Τανκοβις αλλα δεν εχει διαρκεια απο οσα ειδαμε φετος. Μακαρι να ανεβει εννοειται, αλλα προς το παρον ειναι μια παρα πολυ καλη λυση απο τον παγκο.

Εγώ λέω ότι πρέπει να παίζει πίσω από τον επιθετικό στη θέση του Μάνταλου και όχι να τον βαφτίζουμε αριστερό εξτρέμ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Τανκοβιτς παιζει 1μιση χρονο σερι βεβαια γτ το καλοκαιρι που ρθε απο Σουηδια ειχε ηδη 6 μηνες στην πλατη του.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εγώ λέω ότι πρέπει να παίζει πίσω από τον επιθετικό στη θέση του Μάνταλου και όχι να τον βαφτίζουμε αριστερό εξτρέμ 

Συμφωνώ μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mobster21 said:

2,7 έδωσε για Γκαρσία πέρυσι.

2,2. Και πήρε 5-6 πιο πριν, φετος έχει δώσει ήδη  1, παει τωρα να δώσει άλλα 800 και δεν έχει πάρει φραγκο (ακόμα και τον Βερντε να βαλεις έχει αποφασίσει να δώσει ήδη περισσότερα χωρίς να περιμενει να πάρει εσοδα).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ λέω ότι πρέπει να παίζει πίσω από τον επιθετικό στη θέση του Μάνταλου και όχι να τον βαφτίζουμε αριστερό εξτρέμ 

Κοψια Λιβαγια ειναι στα ματια μου. Την ποιοτητα την εχει, το θεμα ειναι η θεση του μεσα στο γηπεδο, που συχνα δειχνει χαμενος. Θα συμφωνησω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

2,2. Και πήρε 5-6 πιο πριν, φετος έχει δώσει ήδη  1, παει τωρα να δώσει άλλα 800 και δεν έχει πάρει φραγκο (ακόμα και τον Βερντε να βαλεις έχει δώσει ήδη περισσότερα χωρίς να περιμενει να πάρει).

Να θυμισω οτι τα εσοδα απο το Γιουροπα μπηκαν/θα μπουν τωρα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ λέω ότι πρέπει να παίζει πίσω από τον επιθετικό στη θέση του Μάνταλου και όχι να τον βαφτίζουμε αριστερό εξτρέμ 

Συμφωνω και το έχω γράψει. Δεν τον βαφτίζουμε γιατί εκεί επαιζε συχνά, αλλά εμφανως του ταιριάζει καλύτερα θέση πίσω από τον φορ (ισως και SS καλύτερα)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Να θυμισω οτι τα εσοδα απο το Γιουροπα μπηκαν/θα μπουν τωρα.

Ναι δεν λεω σε ρευστότητα. Απλά είχε στο μυαλό του ότι πρώτα θα εξασφαλίσω τι θα έρθει στο ταμειο, τώρα δεν βλέπω να το κάνει σε τέτοιον βαθμό.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AlexKR21 said:

Υπάρχει κάτι για άλλο στόπερ; Είχες γράψει ότι είμαστε κοντά σε έναν που δεν έχει ακουστεί

Μια στιγμούλα .. κουράστηκα .. ένα σύννεφο δε με αφήνει να δω.. βάλτε μερικά λάιξ να διαλυθεί ..

μερικά λάιξ στο αγγείον κάτω δεξιά..

 

 

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

Άσχετα αν και ποτε κλείσουν οι οποίες μεταγραφές το καλό νέο είναι ότι δουλεύουμε δύσκολες και εγγυημένες παικτηκα υποθέσεις και δεν πάμε για εύκολες και με ρίσκο υποθέσεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και για να το κλείσω τι λεω εγώ. Οκ οι Παπαδημητριου και Μιλόγεβιτς και σια αλλα εγώ θεωρω ότι κάτι έχει αλλαξει και δεν ειναι τοσο τσιφουτικη η φάση. 

-Μπαίνουνε Αγια Σοφια;

-Κατάλαβε κι αυτος ότι δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η μιζερια γιατί θα συνεχιστεί η τελευταία τριετία; 
 

-Τελειωσαν τα έξοδα γηπεδου κσι είναι πιο άνετο το ταμειο;

-Μειωση εφοριας;

-Συνδυασμος των παραπανω;

 

Ελπίζω δλδ…

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×