Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

Just now, nikos said:

Και για να το κλείσω τι λεω εγώ. Οκ οι Παπαδημητριου και Μιλόγεβιτς και σια αλλα εγώ θεωρω ότι κάτι έχει αλλαξει και δεν ειναι τοσο τσιφουτικη η φάση. 

-Μπαίνουνε Αγια Σοφια;

-Κατάλαβε κι αυτος ότι δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η μιζερια γιατί θα συνεχιστεί η τελευταία τριετία; 
 

-Τελειωσαν τα έξοδα γηπεδου κσι είναι πιο άνετο το ταμειο;

-Μειωση εφοριας;

-Συνδυασμος των παραπανω;

 

Ελπίζω δλδ…

Ασε τα ερωτήματα και βάλε κανά λαικ στον δάσκαλο να μάθουμε τίποτα 🤪

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Και για να το κλείσω τι λεω εγώ. Οκ οι Παπαδημητριου και Μιλόγεβιτς και σια αλλα εγώ θεωρω ότι κάτι έχει αλλαξει και δεν ειναι τοσο τσιφουτικη η φάση. 

-Μπαίνουνε Αγια Σοφια;

-Κατάλαβε κι αυτος ότι δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η μιζερια γιατί θα συνεχιστεί η τελευταία τριετία; 
 

-Τελειωσαν τα έξοδα γηπεδου κσι είναι πιο άνετο το ταμειο;

-Μειωση εφοριας;

-Συνδυασμος των παραπανω;

 

Ελπίζω δλδ…

ατσε να δούμε πόσο θα μεγαλώσει το μπατζετ στο τέλοςσε σχέση με πέρυσι... ακόμα θες πολλές μεταγραφές. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goku21 said:

ατσε να δούμε πόσο θα μεγαλώσει το μπατζετ στο τέλοςσε σχέση με πέρυσι... ακόμα θες πολλές μεταγραφές. 

Απλά λεω ότι δεν περιμενει έσοδο για να δώσει κανα φραγκο. Τα άλλα θα τα δούμε σε βαθος χρόνου μέσα στο καλοκαίρι. Έτσι κι αλλιώς διαχείριση είπε μονος του ότι κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης επειδή συνεχεια κατηγορούμεθα για ΓΡΙΝΑ χωρίς να  ασχολείται κανεις όταν συμβαίνει  το αντίθετο, εγώ να (ξανα)πω ότι τον Τζαβέλλα τον θεωρω πολύ καλο παίκτη και δεν με απασχολεί ούτε ο χαρακτήρας του. Απλά είναι τόσο μεγάλο το πρόβλημα πίσω που θες κι άλλον, ακόμα καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Απλά λεω ότι δεν περιμενει έσοδο για να δώσει κανα φραγκο. Τα άλλα θα τα δούμε σε βαθος χρόνου μέσα στο καλοκαίρι. Έτσι κι αλλιώς διαχείριση είπε μονος του ότι κάνει.

Οι πρώτες κινήσεις και τα ονόματα που έχουν ακουστεί αυτό δείχνουν, όχι ότι έχει τιναξει την μπάνκα στον αέρα αλλά έσκασε και πήρε τερματοφύλακα χωρίς πολλά πολλά, πληρώνει μάνατζερ αδρά για να φέρει τον Γάλλο, ακόμα και οι τριγύρω που έφερε Γούτας, Παρας μητογλου δείχνουν μια αλλαγή στην νοοτροπία. Τώρα ποια θα είναι η συνέχειά μόνο Στυλιανόπουλος γνωρίζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Vangelis Arnaoutoglou

Παιδιά η ΠΑΕ διαψεύδει διότι τίποτα δεν έχει τελειώσει, δεν υπάρχουν μεταγραφές ακόμα. Ο Εντσάμ δεν έχει μείνει τυπικά ελεύθερος, άρα δεν μπορεί η ΑΕΚ να πει οτι τον εφερε εδώ για συζητήσεις. Όλα προχωρούν, όλα είναι σε καλό δρόμο. Αυτό κρατάμε σήμερα. Ό,τι σας έχω γράψει είναι 100% μέσα, τώρα αν κάτι στραβώσει, όλα στη ζωή ειναι. Αλλά ολα δείχνουν να βαίνουν καλώς

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, nikos said:

Και για να το κλείσω τι λεω εγώ. Οκ οι Παπαδημητριου και Μιλόγεβιτς και σια αλλα εγώ θεωρω ότι κάτι έχει αλλαξει και δεν ειναι τοσο τσιφουτικη η φάση. 

-Μπαίνουνε Αγια Σοφια;

-Κατάλαβε κι αυτος ότι δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η μιζερια γιατί θα συνεχιστεί η τελευταία τριετία; 
 

-Τελειωσαν τα έξοδα γηπεδου κσι είναι πιο άνετο το ταμειο;

-Μειωση εφοριας;

-Συνδυασμος των παραπανω;

 

Ελπίζω δλδ…

Πλέον του ανήκει το μαγαζί και τελείωσαν οι δικαιολογίες 

Μετά τη περσινή χρονιά κατάλαβε ότι δεν είναι όλοι μαλακές και αυτός ο έξυπνος στις μεταγραφές. 

Έχει ήδη γλιτώσει 2εκ από μαρκο ολιβειρα και πιθανών θα γλίτωσα και αναμένει και άλλα 

Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

Vangelis Arnaoutoglou

Παιδιά η ΠΑΕ διαψεύδει διότι τίποτα δεν έχει τελειώσει, δεν υπάρχουν μεταγραφές ακόμα. Ο Εντσάμ δεν έχει μείνει τυπικά ελεύθερος, άρα δεν μπορεί η ΑΕΚ να πει οτι τον εφερε εδώ για συζητήσεις. Όλα προχωρούν, όλα είναι σε καλό δρόμο. Αυτό κρατάμε σήμερα. Ό,τι σας έχω γράψει είναι 100% μέσα, τώρα αν κάτι στραβώσει, όλα στη ζωή ειναι. Αλλά ολα δείχνουν να βαίνουν καλώς

Μη τα λες ετσι φορα παρτιδα ρε Βαγγελα, θα βγει μετα ο κλεφτο @Stylianopoulos και θα κανει το μαγκα

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Θα βγάλει διάψευση ο Δημάτος μου είπε ο άνθρωπος. Και για τους δύο.

Δε θέλουν να μπλέξουν λέει με παραπάνω χρήματα στις ομάδες τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moukie said:

Το ερωτημα ειναι, να την πεσουμε γιατι σε κανα πενταωρο εχω ξυπνημα ή περιμενουμε κατι τωρα; 😎

Ξάπλωσε αλλά ανάσκελα. Θα δυσκολευτείς μπρούμυτα 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή το σύννεφο δε διελύθη καλά..μιας και οι πιο πολλοι είστε ταλιρομαζώχτρες και βάλατε στο αγγείον κάτι 50λεπτα και 20λεπτα..  το μόνο που μπόρεσα να δω μεσα σε τέτοια πυκνή συννεφιά  είναι πως ο γαύρος θα δώσει τον Ελ Αραμπι ,εχει πρόταση 3,5 εκ ευρώ απο Σαουδαραβες ... επίσης μπόρεσα και διέκρινα οτι μεγάλος οικονομικός παράγοντας της χώρας είναι σε συζητήσεις και ψάχνει τα οικονομικά του Άρη για να τον αγοράσει.

Θέλει παραπάνω χρήμα στο αγγείον για πληροφορίες περί νέου στοπερ 😁

Μόνο ΑΕΚ καλό ξημέρωμα

  • Δικεφαλάκι 14
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nikos said:

2,2. Και πήρε 5-6 πιο πριν, φετος έχει δώσει ήδη  1, παει τωρα να δώσει άλλα 800 και δεν έχει πάρει φραγκο (ακόμα και τον Βερντε να βαλεις έχει αποφασίσει να δώσει ήδη περισσότερα χωρίς να περιμενει να πάρει εσοδα).

Λέω να κάνουμε την σούμα στο τέλος γιατί ξεχνάς για παράδειγμα τα 800 στον Χνιντ και τα 550 στον Ρουμάνο της Ούφα που δημιούργησαν "το καλύτερο ρόστερ των τελευταίων ετών".

Έχει και για εμένα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον το αν ανέβασε το μπάτζετ, πόσο το ανέβασε και τελικά πόσο καλύτερη ή χειρότερη ομάδα θα παρουσιάσει με αυτό σε σχέση με το προηγούμενο. 

Φυσικά θα πρέπει να δούμε και πόσο ήταν πέρυσι το μπάτζετ σε σχέση με τα προβλεπόμενα έσοδα μιας χρονιάς χωρίς θεατές όπως και φέτος σε σχέση με τα προβλεπόμενα έσοδα σε μια χρονιά που έρχεται με γεμάτα γήπεδα με ανθρώπους που έχουν κάνει και τις δύο δόσεις των εμβολίων 

Συν τα έσοδα από Europa σε σχέση με αυτά του Conference.

Οπότε για εμένα είναι πολλά που πρέπει να βάλουμε στην εξίσωση. Δεν είναι τόσο απλή η σύγκριση να πετάξουμε δύο νούμερα και να βγάλουμε συμπέρασμα ότι αυτό που βλέπουμε φέτος οφείλεται στο ότι "βάζει λεφτά ο Τίγρης".

 To be continued.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×