Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

12 minutes ago, mporat said:

Κι άρθρα Καζαντζογλου για το πόσο σημαντικός είναι ο βιονικός Σβαρνας για την ομάδα κι ότι ο Ραμος είναι γερασμένος. 

Αυτος ο Σβαρνας θα εκανε πλακα στο ισπανικο πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι θα έπρεπε να τον προσέξουμε, ότι είναι μια περίπτωση Μητογλου που μπορεί ναι βγει μπορεί και όχι αλλά δεν χάνεις και τίποτα. 
 

https://talentabout.gr/2021/06/teleionei-tou-konstantopoulou-stin-bersot-photo/?fbclid=IwAR3Hy3lzWzTER_A-Q3wJA1sEVCwo8MDjPSH0mWwwCetHuaLoZBjizcfJRvU

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Θεωρώ ότι θα έπρεπε να τον προσέξουμε, ότι είναι μια περίπτωση Μητογλου που μπορεί ναι βγει μπορεί και όχι αλλά δεν χάνεις και τίποτα. 
 

https://talentabout.gr/2021/06/teleionei-tou-konstantopoulou-stin-bersot-photo/?fbclid=IwAR3Hy3lzWzTER_A-Q3wJA1sEVCwo8MDjPSH0mWwwCetHuaLoZBjizcfJRvU

Καλα κανει και παει εξω. Θ τον παρουμε ετοιμο 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Θεωρώ ότι θα έπρεπε να τον προσέξουμε, ότι είναι μια περίπτωση Μητογλου που μπορεί ναι βγει μπορεί και όχι αλλά δεν χάνεις και τίποτα. 
 

https://talentabout.gr/2021/06/teleionei-tou-konstantopoulou-stin-bersot-photo/?fbclid=IwAR3Hy3lzWzTER_A-Q3wJA1sEVCwo8MDjPSH0mWwwCetHuaLoZBjizcfJRvU

Αμα πάρουμε και αυτόνα θα μασουμε γύρω στα πέντε έκτα της ντουζίνας σεντερμπακ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το όνομα, δύσκολα κάνεις καριέρα. Πάμε παρακάτω. Ο Νέστορας της Δημοσιογραφιας μας πληροφορεί για την πίστη του οργανισμού προς τον προστατευμένο από την WWF κρυαρο Ζβαρνα, πληροφορία εξίσου σοκαριστικη. Ψυχανεμιζομαι ότι πρόκειται για τάμα προς την Οσια Μαλακια να τιμούν τη χάρη της μετά από κάποια σωστή τους κινηση. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μίλος Ντέλετιτς βρίσκεται κοντά σε συμφωνία με την Ανόρθωση, όπου θα μετακινηθεί ως δανεικός από την ΑΕΚ.

Οπως αναφέρει ο κυπριακός ραδιοφωνικός σταθμός «Ράδιο Πρώτο» ο Σέρβος εξτρέμ δεν υπολογίζεται από την ΑΕΚ (εξάλλου δεν βρίσκεται στην αποστολή που ταξίδεψε στην Πορταριά) και υπάρχει πρόθεση εκ νέου παραχώρησής του.

enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλή εξέλιξη και με Τσιγκρι και με Γουτα. Μακάρι να πάρει πόδι και Χνιντ και Σβαρνας. Λατσι και Νεντε θα κρατούσα. Και θα έφερνα 2 ακόμα βαρβατα στόπερ μαζί με Μητογλου να κλείσει η άμυνα. Φυσικά ερωτηματικό και τα πλάγια μπακ που δεν ακούγεται τίποτα εκτός από τα σερβακια του αστέρα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Φέρε εναν παικταρά, Τζαβέλλα, Αλβες, Μητογλου και Λατσι.

Νεντε δανεικος, σβαρνας πωληση Χνιντ πωληση ή δανεικος με οψιον 800 χηνες.

Βασικοι ο παικταρας με τον Τζαβέλλα και Αλβες Μητογλου και Λατσι απο 1200 λεπτά θα γραψουν.

 

Link to comment
Share on other sites

Οσο και αστείο μπακ να είναι ο Γούτας αυτό που έγινε είναι καραγκιοζιλίκι για την ΠΑΕ και θα το βρει μπροστά της όταν είναι να υπογράψει κάποιος παίχτης μαζί της. Πως να σου δώσει εμπιστοσύνη κάποιος ρε γαμώτο όταν δείχνεις τόσο ερασιτέχνης;

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Οσο και αστείο μπακ να είναι ο Γούτας αυτό που έγινε είναι καραγκιοζιλίκι για την ΠΑΕ και θα το βρει μπροστά της όταν είναι να υπογράψει κάποιος παίχτης μαζί της. Πως να σου δώσει εμπιστοσύνη κάποιος ρε γαμώτο όταν δείχνεις τόσο ερασιτέχνης;

Νομίζω είχε γίνει ένα προσύμφωνο ότι η ΑΕΚ θα έχει τον πρώτο λόγο στην περίπτωση που θέλει να τον αποκτήσει μέχρι μια συγκεκριμένη ημερομηνία. Αφού δέχθηκε και ο παίχτης δεν μπορεί να σου πει κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

Χαζομαρα η φαση με τον Γουτα.Αν φερουν δυο αμυντικαρες οκ αλλα ακομα κι αν φερουν σαν αντικαταστατης του Χνιντ ή του Σβαρνα θα ηταν καλυτερη λυση απο τον παγκο σαν τριτοτεταρτος.

Γνωμη μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό που κλείνουν οι εκκρεμότητες αλλά όντως αυτό με το γουτη ήταν κάπως. Τώρα αν όντως πάμε για αναβάθμιση καλώς έγινε αλλά αν είναι να μείνουμε με 3ο σβάρνα 4ο μυτογλου και 5 Λατσι δεν είμαι σίγουρος γιατί ίσως ο λόγος ήταν για να είναι πιο οικονομική η 3αδα από το 3 έως το 5. 

Τελοσπαντων για αρχή ας πάρουμε τους δύο που χρειαζόμαστε και ας φύγει ο χνιντ και βλέπουμε. 

Εμένα πάντως ας έφευγε ο Στρατός δεν θα με χάλαγε να πάρει τη θέση του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Hades said:

Νομίζω είχε γίνει ένα προσύμφωνο ότι η ΑΕΚ θα έχει τον πρώτο λόγο στην περίπτωση που θέλει να τον αποκτήσει μέχρι μια συγκεκριμένη ημερομηνία. Αφού δέχθηκε και ο παίχτης δεν μπορεί να σου πει κάτι. 

Οκ, πάσο αν έχει γίνει έτσι αλλα δεν είναι ωραίο όλο αυτό όπως και να έγινε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν είναι ωραίο που κινήθηκε εντός των ορίων της συμφωνίας το κλαμπ δεν έχω καταλάβει πάντως ακόμα.

Όλα αυτά αρκεί να έρθει ένας ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ παίχτης.

Αν στεναχωρήθηκε ο Γούτας και ο κάθε Γούτας ε πούτσα μου.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά, ο γαυρος πόσους παίχτες έχει αποκτήσει κ τελικά τους στέλνει αλλού χωρίς να παίξουν ποτέ στο τηγάνι; Καλά κάναμε και πήραμε γρήγορα την απόφαση. Θετικά αρχικά στοιχεία ο Μιλογεβιτς, φαίνεται αποφασιστικός.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×