Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

Οι μεταγραφικές επιλογές μας γεμίζουν δύναμη και ταχύτητα που έλειπε όλα αυτά τα χρόνια, ωστόσο το μίγμα είναι εκρηκτικό. Τζαβελλας, Βρανιες, Μιλόγεβιτς στα ίδια αποδυτήρια είναι σαν σπίρτο σε πυριτιδαποθήκη. Η που θα πιάσουν χημεία και θα σκίσουν κωλους η που θα γαμηθει άλλη μια χρόνια. Εδώ λοιπόν πρέπει η διοίκηση να διαφοροποιηθεί σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια. Κόκκινες γραμμές σε αποδυτήρια 

Μια χαρά θα πάνε όλοι αυτοί μεταξύ τους . Τουλάχιστον δεν θα βαρεθουμε και τουλάχιστον δεν θα παίζουμε ντέρμπυ με το σκατό στην κάλτσα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Τα καμένα λάδια τι απέγιναν τελικά ομως, δεν κατάλαβα.

Δεν υπάρχει πρόβλημα, θα κουβαλάει ένα δεκαρακι μαζί του στα αποδυτήρια να συμπληρώνει στο ημίχρονο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

AN o Bράνιες είναι όπως τον θυμομαστε σε αθλητικότητα τότε μια χαρά ηγέτης είναι για τη σούπερλιγκα και το κόνφερενσ...

Και ΑΝ ο τέρμας μας προκύψει αξιοπρεπής...

Κι ΑΝ ολοκληρωθούν θετικά οι περιπτώσεις Εντσαμ και Αραούχο...

Τότε μπορόυμε να μιλάμε (στη θεωρία πάντα) για πρωταθληματικό άξονα...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Να ευλογήσουνε και λίγο τα γενιά της ομάδας όμως. 20/6 και σύμφωνα με τον Στυλ τον οποίο εμπιστευόμαστε απολύτως, έχουμε κλείσει ήδη 5 παίχτες. Τέρμα, 2 στόπερ, οχταρι και επιθετικο. Όλοι παίχτες του άξονα εκεί που πονάγαμε πέρυσι. Την ίδια ώρα οι αντίπαλοι μας έχουν κάνει απο ελαχιστα πράγματα έως καθόλου. Εγω προσωπικά θα είμαι χαρούμενος αν ενσωματωθούν αυτοί στο βασικό στάδιο στην Ολλανδία και ας αργήσουν λίγο τα 2 πλαγιά μπακ, ο κόφτης και το αριστερό εξτρέμ. Σε δεκάρι έχω πάψει να ελπίζω λόγω του αγαπητικού 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Να ευλογήσουνε και λίγο τα γενιά της ομάδας όμως. 20/6 και σύμφωνα με τον Στυλ τον οποίο εμπιστευόμαστε απολύτως, έχουμε κλείσει ήδη 5 παίχτες. Τέρμα, 2 στόπερ, οχταρι και επιθετικο. Όλοι παίχτες του άξονα εκεί που πονάγαμε πέρυσι. Την ίδια ώρα οι αντίπαλοι μας έχουν κάνει απο ελαχιστα πράγματα έως καθόλου. Εγω προσωπικά θα είμαι χαρούμενος αν ενσωματωθούν αυτοί στο βασικό στάδιο στην Ολλανδία και ας αργήσουν λίγο τα 2 πλαγιά μπακ, ο κόφτης και το αριστερό εξτρέμ. Σε δεκάρι έχω πάψει να ελπίζω λόγω του αγαπητικού 

Υπογραφες να μπουνε μονο. Γιατι στραβωνουν πολλα στην πορεια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Αν δεν μας το έλεγε ο Στυλ και γω θα φοβόμουν.

Συμφωνω φιλε μου. Παντα ομως εισαι σιγουρος με την υπογραφη. Περιμενουμε λιγο ακομα μεχρι να βγει ο μηνας. Μακαρι να μην σταματησουμε εδω 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Το τμημα σκαουτινγκ πληρωνεται;

Αν ναι,τιγρη στα τρωνε ( στα αρχιδια σου,της ομαδας ειναι τα χρηματα,ετσι κι αλλιως).

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

1,86 με την αλτικοτητα που εχει ο Βρανιες δεν τον λες και κοντο 

Ε κοντός είναι για στοπερ, άσχετα που είναι εξαιρετικός στις εναέριες μονομαχίες. Αν είναι στην κατάσταση που τον θυμόμαστε δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

1.86 ειναι, οχι 1.80. Το νορμάλ, μη κοντό και μή ψηλο στοπερ πόσο ειναι? Εγώ το τοποθετώ στο 1.86 με 1.89, πιο πανω ειναι ψηλος πιο κατω ειναι κοντο.

Λαθος κινηση που βασίζεται στο θυμικό πιο πολύ, αν δεν τον λέγανε βράνιεζ κανεις δεν θα εντυπωσιαζόταν απο την μεταγραφή αυτού του παίκτη που είναι ουσιαστικά σε αγωνιστική απραξία, και τα τελευταία 5 χρόνια έχει παίξει πολύ καλα 1 χρονια που πέρα απο τις καλες του παρουσιες σημαδευτηκε και απο τις παλινωδίες που έκανε τον γενάρη, επαιξε καλά αλλη μια χρονια που και παλι ειχε παλινωδιες στο τελος της χρονιάς, και στην αντερλεχτ επαιξε ελαχιστα και εκανε ολο μαλακιες εξωαγωνιστικες.

Να θυμήσουμε τον προβληματισμό που υπήρξε για τον παπασταθοπουλο οταν ακουστηκε ή για τον Ντα σιλβα.

Επίσης, γενεθλια βράνιεζ τριακοστα δευτερα, τον ερχόμενο Οκτώβριο. Για παικτη που παίζει μόνο με τα σωματικά του προσοντα, ειναι προβληματικο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Geologos said:

1.86 ειναι, οχι 1.80. Το νορμάλ, μη κοντό και μή ψηλο στοπερ πόσο ειναι? Εγώ το τοποθετώ στο 1.86 με 1.89, πιο πανω ειναι ψηλος πιο κατω ειναι κοντο.

Λαθος κινηση που βασίζεται στο θυμικό πιο πολύ, αν δεν τον λέγανε βράνιεζ κανεις δεν θα εντυπωσιαζόταν απο την μεταγραφή αυτού του παίκτη που είναι ουσιαστικά σε αγωνιστική απραξία, και τα τελευταία 5 χρόνια έχει παίξει πολύ καλα 1 χρονια που πέρα απο τις καλες του παρουσιες σημαδευτηκε και απο τις παλινωδίες που έκανε τον γενάρη, επαιξε καλά αλλη μια χρονια που και παλι ειχε παλινωδιες στο τελος της χρονιάς, και στην αντερλεχτ επαιξε ελαχιστα και εκανε ολο μαλακιες εξωαγωνιστικες.

Να θυμήσουμε τον προβληματισμό που υπήρξε για τον παπασταθοπουλο οταν ακουστηκε ή για τον Ντα σιλβα.

Επίσης, γενεθλια βράνιεζ τριακοστα δευτερα, τον ερχόμενο Οκτώβριο. Για παικτη που παίζει μόνο με τα σωματικά του προσοντα, ειναι προβληματικο.

Δεν βρίσκω τον λόγο να φέρεις και αυτόν και τον Τζαβέλα, ένα από τους δύο και ενα σοβαρό μπακ επιπέδου ναι.

Link to comment
Share on other sites

Στην Γερμανια το 1.86 ειναι κοντος για στοπερ, τον Σωκρατη που ειναι 1.85 τον ειχαν κανει δεξι μπακ στην Μπορουσια λογω υψους. 1.90+ και πολλοι πανω απο 2 τα σεντερ μπακ στην Γερμανια.

Δεν με τρελαινει η επιστροφη Βρανιες, οπως δεν με τρελαινει και καμια επιστροφη αλλα οκ. Κακος παικτης δεν ειναι. Για τις ικανοτητες του στο εναεριο παιχνιδι, ενω εχει πολυ καλο αλμα τον θυμαμαι πολλες φορες να πηδαει σε λαθος χρονο και να χανει κεφαλιες. Γενικοτερα νομιζω το ισχυρο του σημειο ειναι η ταχυδυναμη και η αντοχη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×