Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Τα λεπτά συμμετοχής των Σέντερ μπακ μας φέτος ήταν 3300 Σβαρνας 2700 Νεντε 2000 Τσιγκρι  1100 Λατσι 900 Χνιντ

Αν φέτος γίνουν 3000 για τον καθε βασικο Σέντερ μπακ που θα έρθει και από 1300 οι άλλοι τρεις Γουτας Μητογλου Λατσι, εγώ θα είμαι ευχαριστημένος. 1300 αγωνιστικά λεπτά του καθενος είναι καλά και για να ξεκουραστούν οι βασικοί και για να έχουν ρυθμό και εμεπιριες οι αναπληρωματικοί. Μιλάμε για 15 παιχνίδια τη σεζόν. Ούτε να καει ο κάθε Λατσι και ο κάθε Μητογλου, ούτε και να βαλτώσει. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AlexKR21 said:

Ναι ρε, εγώ συμφωνώ απλά θα μου κάνει εντύπωση αν το βλέπουν έτσι και στην διοίκηση

Προσπαθώ να κρατάω όσο πιο μικρό καλάθι μπορώ, πλέον

Καλά αυτό ξαναπεστο. Αλλά η λογική αυτή είναι για μένα 

Link to comment
Share on other sites

Θα κανω μια μικρη αναφορα σχετικα με το τσι ...αλαξατε τοπικ σταρτερ στις μεταγραφες και κολλησαν ολες, Σας ειχα απο τον Φεβρουαριο και ακουγαμε και συζητουσαμε δυνατα, Τωρα τελμα παλι.... Το τσι ειναι σημαντικο κυριοι το εχουμε δει και στους αγωνες. 
😎😎

Εννοειται οτι κανω πλακα, Μακαρι να ερθουν καλυτεροι απο αυτους που ακουσαμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε ΑΕΚάρες μου έχω και δουλειά, κόβιντ, πίεση μεγάλη περνάμε..δεν ασχολούμαι όλη τη μέρα με τα μεταγραφικά της ΑΕΚ.

Λοιπόν ο Άγγλος στόπερ που γράφουν δυο μέρες δεν υπάρχει.Βγάλτε τον απο το μυαλό.

Για Ντσαμ.. ζήτησε ο μανατζερ του λίγες μέρες ακόμα υπομονή καθως περιμένει κάτι καλό απο πρεμιερ λιγκ. Το ενδιαφέρον,το τρομερό είναι ότι ο Μελισσανίδης του δίνει και πριμ υπογραφής 400 χιλιάρικα.Αν σκεφτείτε οτι του δίνει 1εκ ευρω ετήσιο και 200 χιλιάρικα μπόνους στόχων,πριμ υπογραφής 400 χιλιάρικα και άλλα τόσα στον μάνατζερ του ... καταλαβαίνουμε οτι ο μεγάλος τρελάθηκε.Δεν εξηγειται αλλιώς.

Για Αραούχο σας το έγραψα τόσο καιρό οταν δεν υπήρχε καν θέμα,θα έρθει.

Για στόπερ θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες και θα ρθει α λα Στάνκοβιτς για υπογραφές. Δεν έχει ακουσθεί πουθενά το όνομα του.

Μόνο ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 22
Link to comment
Share on other sites

Το βάζω εδώ. Ο Ρεμπροφ λέει ότι η ΑΕΚ είναι που δεν τον περίμενε, όχι ότι την απέρριψε αυτος.

 


 

Για το ουσιαστικό ενδιαφέρον που έδειξε η ΑΕΚ προκειμένου να τον φέρει στην Αθήνα μίλησε ο Σέρχι Ρεμπρόφ. Ο Ουκρανός προπονητής μιλώντας στην ουγγρική ΝemzetiSportnak τόνισε πως ήταν νούμερο ένα στόχος της ΑΕΚ για τον πάγκο της, όμως είχε το συμβόλαιο με την Φερεντσβάρος. Συγκεκριμένα, ο Ρεμπρόφ είπε:

«Ήμουν ο Νο. 1 υποψήφιος για τον πάγκο της ΑΕΚ, αλλά είχα συμβόλαιο με τη Φερεντσβάρος. Περίμεναν μέχρι το τέλος, αλλά στη συνέχεια αποφάσισαν να επιλέξουν κάποιον άλλον. Στις περισσότερες χώρες, η προετοιμασία ξεκινάει σύντομα, οπότε τώρα είμαι σε ακόμα πιο δύσκολη θέση. Είχα καλές προσφορές, πολύ καλές. Θα δούμε τι θα γίνει στο μέλλον».

Ο ατζέντης του Ρεμπρόφ, Σάντορ Βάργκα, αποκάλυψε ότι έχει στα χέρια του οκτώ προτάσεις για τον πελάτη του, μεταξύ των οποίων και από ομάδες της Αραβίας.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Evolve said:

ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ

 

 

Moses-and-the-Ten-Commandments-GettyImages-171418029-5858376a3df78ce2c3b8f56d.jpg

Χαχαχα, ακριβώς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία ´ντωμεταξυ να μιλάει μια φορά όποτε αδειάζει ο Μπαναωτης και να μην χρειάζεται να ασχολούμαστε καθόλου με τα Σουβλακια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι αξίζει την υπέρβαση ο ντσαμ και όχι γιατί έχουμε βίτσιο να έρθουν μεγάλα συμβόλαια, πχ νομίζω με τον Ολιβέιρα κανείς δεν είχε τρελαθεί όταν ήρθε παρόλο που ήταν με διαφορά το μεγαλύτερο συμβόλαιο που είχε δώσει ο Μελ, αλλά γιατί είναι μια περίπτωση παίκτη που σε ανεβάζει επίπεδο και ας μείνει για λίγο καιρό, αφού είναι δεδομένο ότι θα ψάχνεται συνεχώς για καλύτερο πρωτάθλημα.

Ας φέρεις επιτέλους έναν παίκτη που πραγματικά δεν θα τον χωράει η λιγδα και γιατί όχι να βγάλεις και ένα αξιόλογο κέρδος που τον κυνηγησες τον πλήρωσες και τον έφερες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ρε ΑΕΚάρες μου έχω και δουλειά, κόβιντ, πίεση μεγάλη περνάμε..δεν ασχολούμαι όλη τη μέρα με τα μεταγραφικά της ΑΕΚ.

Λοιπόν ο Άγγλος στόπερ που γράφουν δυο μέρες δεν υπάρχει.Βγάλτε τον απο το μυαλό.

Για Ντσαμ.. ζήτησε ο μανατζερ του λίγες μέρες ακόμα υπομονή καθως περιμένει κάτι καλό απο πρεμιερ λιγκ. Το ενδιαφέρον,το τρομερό είναι ότι ο Μελισσανίδης του δίνει και πριμ υπογραφής 400 χιλιάρικα.Αν σκεφτείτε οτι του δίνει 1εκ ευρω ετήσιο και 200 χιλιάρικα μπόνους στόχων,πριμ υπογραφής 400 χιλιάρικα και άλλα τόσα στον μάνατζερ του ... καταλαβαίνουμε οτι ο μεγάλος τρελάθηκε.Δεν εξηγειται αλλιώς.

Για Αραούχο σας το έγραψα τόσο καιρό οταν δεν υπήρχε καν θέμα,θα έρθει.

Για στόπερ θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες και θα ρθει α λα Στάνκοβιτς για υπογραφές. Δεν έχει ακουσθεί πουθενά το όνομα του.

Μόνο ΑΕΚ

Δεν χρειάζεται να πεις το όνομα του στόπερ, αλλά εάν το γνωρίζεις είσαι ικανοποιημένος, κάνει για την ΑΕΚαρα μας?

 

Link to comment
Share on other sites

Όαση η επανεμφάνιση στυλ για τους σουβλακοφαγους μας. Σε λίγο θα διαβάζουμε: νε α πρόταση της ΑΕΚ για Ντσαμ, έρχεται στοπερ έκπληξη που δουλεύει με μυστικότητα ο κονε, πιέζει ο αραουχο που είναι μια ανάσα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που εμφανιστηκε ο Στυλ θα δουμε δια μαγειας αρθρο την επομενη ωρα "Κοντα στο να κλεισει στοπερ υπο ακρα μυστικοτητα η ΑΕΚ".

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Skepastos said:

Κάνω μια πρόβλεψη. Ένας από τους 2 στόπερ πιστεύω θα είναι αυτός και ως αντάλλαγμα για τον Κριστισιτς. 

https://www.transfermarkt.com/srdjan-babic/profil/spieler/222805

Φαίνεται λογικό αν γυρίσει πίσω στο ερυθρό αστέρα και με συμβόλαιο που λήγει στις 31 12 2021 να το προτείνει σαν αντάλλαγμα. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AG21 said:

Φαίνεται λογικό αν γυρίσει πίσω στο ερυθρό αστέρα και με συμβόλαιο που λήγει στις 31 12 2021 να το προτείνει σαν αντάλλαγμα. 

Δεν είναι ευκολο. Τον θέλει η Μπράγκα. Δίνει 1,3. Αν χωθεί ο Μιλόγεβιτς όμως πιστευω θα έρθει 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Brom21 said:

Τωρα που εμφανιστηκε ο Στυλ θα δουμε δια μαγειας αρθρο την επομενη ωρα "Κοντα στο να κλεισει στοπερ υπο ακρα μυστικοτητα η ΑΕΚ".

198183253_2935365336679105_7799808367069

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MikrosKaiAtropos said:

198183253_2935365336679105_7799808367069

Ενταξει εχει καταντησει αστειο. ΑΡΔακια εμφανιστειτε.

Link to comment
Share on other sites

Να πώ ότι το ενωση έγραψε για πιθανή μεταγραφή ανσα στα εμιράτα . Αν θυμάμαι καλά είναι καμιά εβδομάδα πίσω . 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×