Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Εντωμεταξύ τώρα βλέπω οτι ο Γιοχανσον έχει μάλλον υπογράψει στη Λέγκια. Τον παίζουν οι μαλάκες

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skepastos said:

Το sportime αναφερει κρούση σε Φιοχανσον πρωην δεξι μπακ του ζελα. Μετά τον Ινσούα πάνε να συνεχίσουν το έγκλημα. Ρε παιδιά μην μας το χαλάτε το έργο, μας έχετε ψήσει με τις υπόλοιπες κινήσεις

Ειδαμε τα αριστερά τους μπακ (οκ ο Χουλτ ήταν τιμιος) και τώρα πιάνουμε τα δεξιά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω πει οτι θα ήθελα 3 επιθετικούς στην ΑΕΚ. Είναι πολλά τα αγωνιστικά λεπτά για να τη βγάλεις με 2 φορ. Εμεινε ελευθερος ο Κουλούρης, θα τον έπαιρνα αρκεί το συμβόλαιο να είναι σε λογικά πλαίσια

https://www.sportime.gr/podosfairo/ellines-tou-eksoterikou/sti-lista-ellinikon-omadon-o-eleftheros-koulouris/?fbclid=IwAR2gp5nwZg-M80kjH0hm3uqgC49aoEoPdBTNaK8Ata_hhi_L0rV9zS-8gzM

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει γραφτεί κάπου αλλά Ντέλετιτς δανεικός στην Ανόρθωση. Μισθός 50/50

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Το sportime αναφερει κρούση σε Φιοχανσον πρωην δεξι μπακ του ζελα. Μετά τον Ινσούα πάνε να συνεχίσουν το έγκλημα. Ρε παιδιά μην μας το χαλάτε το έργο, μας έχετε ψήσει με τις υπόλοιπες κινήσεις

Εμένα ούτε το project "Βράνιες για ηγέτη στην άμυνα" με ψήνει ιδιαίτερα. Για τρίτος, είμαι οκ. Για πρώτος ΟΧΙ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Εχω πει οτι θα ήθελα 3 επιθετικούς στην ΑΕΚ. Είναι πολλά τα αγωνιστικά λεπτά για να τη βγάλεις με 2 φορ. Εμεινε ελευθερος ο Κουλούρης, θα τον έπαιρνα αρκεί το συμβόλαιο να είναι σε λογικά πλαίσια

https://www.sportime.gr/podosfairo/ellines-tou-eksoterikou/sti-lista-ellinikon-omadon-o-eleftheros-koulouris/?fbclid=IwAR2gp5nwZg-M80kjH0hm3uqgC49aoEoPdBTNaK8Ata_hhi_L0rV9zS-8gzM

Συν ότι αν ο Αραούχο έρθει τέλη Αυγούστου, δεν μπορούμε να πάμε στα προκριματικά με ένα μόνο φορ. Αν χτυπήσει ο Καρίμ τι θα κάνουμε;

Κουλούρης και μένα θα μ' άρεσε αλλά θα δεχτεί να έρθει για 3ος;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Εμένα ούτε το project "Βράνιες για ηγέτη στην άμυνα" με ψήνει ιδιαίτερα. Για τρίτος, είμαι οκ. Για πρώτος ΟΧΙ.

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά το θέμα είναι θα δεχτεί αυτός να έρθει σαν αναπληρωματικός; Την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ απαιτούσε το υψηλότερο συμβόλαιο στην ομάδα, σκέψου τώρα να του πούμε ότι θα ξεκινά απ' τον πάγκο.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Κουλούρης ρε Κοσιδη ; 

Φίλοι μου θέλουμε κάτι καλυτερο. Αν και είμαι σίγουρος ότι νομίζω Τίγρης φτιαχνεται με τέτοια προτζεκτ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Εχω πει οτι θα ήθελα 3 επιθετικούς στην ΑΕΚ. Είναι πολλά τα αγωνιστικά λεπτά για να τη βγάλεις με 2 φορ. Εμεινε ελευθερος ο Κουλούρης, θα τον έπαιρνα αρκεί το συμβόλαιο να είναι σε λογικά πλαίσια

https://www.sportime.gr/podosfairo/ellines-tou-eksoterikou/sti-lista-ellinikon-omadon-o-eleftheros-koulouris/?fbclid=IwAR2gp5nwZg-M80kjH0hm3uqgC49aoEoPdBTNaK8Ata_hhi_L0rV9zS-8gzM

Ωραία θα ταν να χαμε Ολιβειρα, Αραούχο και Ανσαριφατ μπροστά. Ο Σερχιο θα μπορούσε να μπορούσε να παίξει παρτενέρ και με τους δύο, ενώ αν κατεβαίναμε με έναν φόρ, θα παιζε ένας από τους τρεις. 

Link to comment
Share on other sites

ΤΤ:

την ΑΕΚ σημασία έχει να τελειώσει γρήγορα του Τζαβέλλα. Γιατί ο Τζαβέλλας θα είναι ο ένας βασικός. Και πρέπει ο Μιλόγεβιτς σύντομα να αρχίσει να δουλεύει με στόχο να βρει τον διπλανό του. Αρχικά από αυτούς που έχει στην διάθεση του. Και ανάλογα να διαμορφώσει την άποψη του για το τι πρέπει να γίνει στην συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, agelos said:

ΤΤ:

την ΑΕΚ σημασία έχει να τελειώσει γρήγορα του Τζαβέλλα. Γιατί ο Τζαβέλλας θα είναι ο ένας βασικός. Και πρέπει ο Μιλόγεβιτς σύντομα να αρχίσει να δουλεύει με στόχο να βρει τον διπλανό του. Αρχικά από αυτούς που έχει στην διάθεση του. Και ανάλογα να διαμορφώσει την άποψη του για το τι πρέπει να γίνει στην συνέχεια

Λες και δεν το ξεραμε. Αυτος ειναι η κολωνα ...να μου το θυμηθείτε

Link to comment
Share on other sites

Έσεις που ασχολείστε με τα φέισμπουκ και τα τέτοια... ο Τζαβέλλας αυτό το διάστημα κάνει προετοιμασία και ζωή επαγγελματία ποδοσφαιριστή που θα κληθεί να ανταποκριθεί σε πρωταθλητισμό ή είναι καμια Μυκονο...?

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζουμε αν θα κλείσει οριστικα κάποιος αθλητης πλην του τερματοφύλακα; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Γνωριζουμε αν θα κλείσει οριστικα κάποιος αθλητης πλην του τερματοφύλακα; 

Νικο με το χερι στην καρδια σου απαντω, ΟΧΙ  Μετα την 1η Ιουλιου 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

Νικο με το χερι στην καρδια σου απαντω, ΟΧΙ  Μετα την 1η Ιουλιου 

Τζαβελλας και Εντσαμ δεν μπορούν να υπογράψουν νωρίτερα; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγραψα κάτι γιατί δεν υπάρχει κατι νεοτερο.

Ντσαμ, Τζαβέλλας, Αραούχο, Βρανιεζ.

Τζαβέλλας μας εχουν πιάσει γυφτιές και προσπαθούμε να γλυτώσουμε όσα περισσότερα μπορούμε απο τα 400 της ρήτρας. Θα έρθει.

Βρανιεζ θα χαρίσει ολο το1 εκ ευρω που έχει λαμβάνειν για του χρόνου από την Άντερλεχτ και θαρθει και αυτός.Οι Βέλγοι θεωρούν δυσβάσταχτο το συμβόλαιο του για παίκτη που δε χρειάζονται.Στο τέλος θα χάσει ο ίδιος αρκετά χρήματα προκειμένου ναρθει .

Ο ομοσπονδιακός προπονητής Μιρέλ Ραντόι κάλεσε τον Νέντε και στην ομάδα που θα πάει στους Ολυμπιακούς του Τόκιο.Η Ρουμανία έχει να πάει απτους ολυμπιακούς του 1964 σε ποδοσφαιρικό τουρνουά. Ο Νέντε ήθελε να πάει αλλά ο Μιλογεβιτς του ειπε να μείνει να περάσουμε τους Βελεζουανούς.

Έχει προτάσεις απο Ιταλία και Τουρκία ο Νέντε.Μαζι με Σβαρνα ειναι προς πώληση. Για Σβάρνα ζητήσαμε απο γνωστό μάνατζερ που ενδιαφέρθηκε για ομαδες απο Τουρκία και Ιταλία 2,5 εκ ευρώ ! 

  • Δικεφαλάκι 14
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Τζαβελλας και Εντσαμ δεν μπορούν να υπογράψουν νωρίτερα; 

Οχι. Ο ενας εχει συμβολαιο εν ισχυ με την Αλανια και θελει 400κ για την ελευθερας του και ο αλλος περιμενει να μεινει ελευθερος την 1η Ιουλιου. Τυπικα εινα ακομα παικτης της Σελτικ. Με οψιον κιολας

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sergio Vargas21 said:

Οχι. Ο ενας εχει συμβολαιο εν ισχυ με την Αλανια και θελει 400κ για την ελευθερας του και ο αλλος περιμενει να μεινει ελευθερος την 1η Ιουλιου. Τυπικα εινα ακομα παικτης της Σελτικ. Με οψιον κιολας

Τα φρέσκαρα λιγο. Του Τζαβέλλα το συμβόλαιο λήγει Ιούνιο του 23. Άρα ουδεμια σχέση έχει το 30/6/2021.

Για τον Ντσαμ πραγματι δεν μπορεί να γίνει κάτι μέχρι 30/6.

Για αλλους παικτες που δεν μενουν ελεύθεροι επισης δεν έχει κάποια σχέση το 30/6.

Link to comment
Share on other sites

Ε θα έρθει ο Ντσαμ 1/7 και ο Τζαβέλλας εκεί τριγύρω γιατι το βιάζεται ο Μιλογεβιτς να δουλέψει με την κολόνα της άμυνας. Για τους υπόλοιπους έχουμε μήνες μπροστά μας.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×