Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

εχει κλειδωσει ? ειναι οριστικο?

 

Που ειναι ο Δασκαλος ?

 

Ο Δασκαλος  δεν εχει μιλησει ακομα. Νομιζω κανει διαμαρτυρια με αφωνια λογω χατζησαφι 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Hoffman21 said:

Και αυτο την ιδια ωρα που συμφωνα με τον Τασο Τσαταλη, ενω ειχαμε συμφωνησει με Γανδη και Μοχαμαντι, χαλασε γιατι ο παικτης ζητησε προθεσμια μεχρι τελος του μηνα, αλλα η ομαδα δεν ειχε στη διαθεση της τοσο χρονο να περιμενει. Μιλαμε μας θεωρουν για εντελως μαλακες τα ΑΡΔακια.

Ξεχασες να βαλεις και οτι τον ηθελε ο Μιλογεβιτς επειδή τον ήξερε απο τον Πανιώνιο, ενώ οι θητειες τουα δεν συμπίπτουν.

Παλι καμα που δεν ηρθε ο Ρεμπρόφ να λέμε και να ζητούσε τον Χαρι Κειν που τον ξέρει απο την Τοτεναμ

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kostas21 said:

Άσε τι νομίζει ο καθέ φαν. για το κλαμπ. 

Ο κάθε σύλλογος έχει μια συγκεκριμένη φιλοσοφία δεν ειναι όλα φλου κ ότι ερμηνεύει ο καθένας μας. 

 

Διαφωνώ γιατί πιστεύω την φιλοσοφία του συλλόγου την δίνουν πρώτα οι οπαδοί του.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω την Δευτέρα να έχουμε πάλι μια ευνοϊκή κλήρωση... κ να μπουν γρήγορα σε ρυθμό οι Στάνκοβιτς, Λε Ταλέκ, Αραούχο. Δεν βλέπω στην ΠΑΕ να αγχώνονται για την άμυνα, καθώς είναι η εποχή των πεπονιών κ περιμένουν να ωριμάσουν για να πουλήσουν πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως καναμε λαθος που το βγαλαμε στην δημοσιοτητα το θεμα; Κινδυνευει να χαλασει η μεταγραφη ετσι, οπως τοτε που ο Στυλ αποκαλυψε οτι κινουμαστε για Εντσαμ.

Link to comment
Share on other sites

Κλείνει μεταγραφές, κλείνει ακαδημίες, κλείνει εμπορικό, κλείνει συμφωνίες με τηλεοπτικά, ανοίγει και κλείνει πόρτες. Τι άλλο θέλετε γκρινιάρηδες ΑΕΚτζιδες? 

https://www.aek365.org/a-799667/sta-grafeia-o-tigrh-gia-na-upodexthei-ton-tsino.htm

Link to comment
Share on other sites

2 πραγματάκια από μενα

- δεν μου αρέσει που έχει παει να τον υποδεχτεί, μου δημιουργεί την ανησυχία ότι αυτό ήταν το μπαμ για φετος. Μακαρι να μην έχει καμια σχέση με την πραγματικότητα αυτό που λεω.

- να πούμε ότι με Αραουχο δικαιώθηκε  ο Μελ παντως. Είχε πει ότι θα τον κλείσει με τόσα κι ας ζητάγανε τα διπλα οι της Λας Παλμας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

2 πραγματάκια από μενα

- δεν μου αρέσει που έχει παει να τον υποδεχτεί, μου δημιουργεί την ανησυχία ότι αυτό ήταν το μπαμ για φετος. Μακαρι να μην έχει καμια σχέση με την πραγματικότητα αυτό που λεω.

- να πούμε ότι με Αραουχο δικαιώθηκε  ο Μελ παντως. Είχε πει ότι θα τον κλείσει με τόσα κι ας ζητάγανε τα διπλα οι της Λας Παλμας.

Ναι δικαιωθηκε. Σαν να τσιγκουνευεσαι να δωσεις μια 300αρα στη βιζιτα να κανεις την δουλεια σου και να την βγαλεις 5-6 φορες εξω κερασμενα ολα ωσπου τελικα να σου κατσει με 200.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

Ναι δικαιωθηκε. Σαν να τσιγκουνευεσαι να δωσεις μια 300αρα στη βιζιτα να κανεις την δουλεια σου και να την βγαλεις 5-6 φορες εξω κερασμενα ολα ωσπου τελικα να σου κατσει με 200.

Ε, αυτό. Κάποτε θα το πετύχαινε με τον τροπο του να νιώσει καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nikos said:

2 πραγματάκια από μενα

- δεν μου αρέσει που έχει παει να τον υποδεχτεί, μου δημιουργεί την ανησυχία ότι αυτό ήταν το μπαμ για φετος. Μακαρι να μην έχει καμια σχέση με την πραγματικότητα αυτό που λεω.

- να πούμε ότι με Αραουχο δικαιώθηκε  ο Μελ παντως. Είχε πει ότι θα τον κλείσει με τόσα κι ας ζητάγανε τα διπλα οι της Λας Παλμας.

Ανέβασε την προσφορά και πιθανώς τα μπόνους να είναι προσιτά άρα μιλάμε για αύξηση 70%. Με την αρχική πρόταση ο ποδοσφαιριστής ίσως ερχόταν 31η Αυγούστου αλλιώς καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bluesman said:

Ανέβασε την προσφορά και πιθανώς τα μπόνους να είναι προσιτά άρα μιλάμε για αύξηση 70%. Με την αρχική πρόταση ο ποδοσφαιριστής ίσως ερχόταν 31η Αυγούστου αλλιώς καθόλου.

Κανε λιγο αναλυση το πως βγαινει το 70% γιατι ειναι τεραστια αυξηση

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

Ανέβασε την προσφορά και πιθανώς τα μπόνους να είναι προσιτά άρα μιλάμε για αύξηση 70%. Με την αρχική πρόταση ο ποδοσφαιριστής ίσως ερχόταν 31η Αυγούστου αλλιώς καθόλου.

Είχε πει θέλουν 2,5, δίνουμε 1,5, το πολύ με 1,7 θα τον δώσουν. Στυλ Speaking  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×