Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, Skepastos said:

Γαμησε το βιντεο...Κατι παει να γίνει σε αυτό το ζήτημα...

Τι να σου πω... εκεί που βολόδερνε στα χαλάσματα περίμενα να εμφανιστούν 2 κορίτσα και να αρχίσουν να παίζουν με άλλες μπάλες. Μήπως να κόψω κάποια sites από το incognito mode?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Evolve said:

Οι καθυστερήσεις των τελευταίων δύο εβδομάδων έγιναν για να πέσουμε στα 1.462.250 από τα 1.464.375.

2-3 ενοίκια + κοινόχρηστα είναι αυτά τα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνιόμαστε ότι γίναμε τίποτα σπουδαίο...για να ανέβει η ομάδα θέλει ακόμα 5 βασικούρες και καλούς:

Ένα επιθετικό χαφ

Δύο στόπερ

Δεξί μπακ

Αριστερό μπακ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

@Bukowski αυτό το δεξί μπακ που είναι κράμα Αλεφ Καρντοσο, πως το βλέπεις, λέει τιποτα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

@Bukowski αυτό το δεξί μπακ που είναι κράμα Αλεφ Καρντοσο, πως το βλέπεις, λέει τιποτα;

Για τον μπουτσο μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Για τον μπουτσο μου φαινεται

Μπακακης, ΡαντοΓια και πολυεργαλειο Ντατσενκο μέχρι νεωτέρας δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να αγοράζει χαφ η Σέλτικ που μπορούν να παίξουν σε περισσότερες από μια θέσεις. Δεν έχει ανακοινώσει ακόμη το ρόστερ για την Μίντιλαντ αλλά θα πρέπει να το κάνει σήμερα. Δεν ξέρω βέβαια αν μπορεί ακόμη να αφήσει τον Εντσαμ ελεύθερο χωρίς κόστος πλέον. Επειδή δεν ακούω να ψάχνει η ΑΕΚ για οχταροδεκάρι υποθέτω ότι μπορεί να υπάρχει λίγος χρόνος ακόμη... 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή στην επίθεση είμαστε με Αραουχο και Ανσαριφαρντ για την ωρα και δεν ξέρω τι σκοπεύουν να κάνουν αν θέλουν να πάρουν και άλλον δηλαδή, μια οικονομική λύση πιστεύω θα ήταν ο Μπαραλες.Δεν ξέρω βέβαια αν είναι ελεύθερος αλλά στα 34 για ένα χρόνο είναι μια χαρά πιστεύω.

Σε περίπτωση βέβαια που δεν θέλουν να δώσουν αλλά λεφτα στην επίθεση, που μάλλον δεν θέλουν.Απλα και αριθμητικά είναι λίγοι οι φορ στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, billy21 said:

Συνεχίζει να αγοράζει χαφ η Σέλτικ που μπορούν να παίξουν σε περισσότερες από μια θέσεις. Δεν έχει ανακοινώσει ακόμη το ρόστερ για την Μίντιλαντ αλλά θα πρέπει να το κάνει σήμερα. Δεν ξέρω βέβαια αν μπορεί ακόμη να αφήσει τον Εντσαμ ελεύθερο χωρίς κόστος πλέον. Επειδή δεν ακούω να ψάχνει η ΑΕΚ για οχταροδεκάρι υποθέτω ότι μπορεί να υπάρχει λίγος χρόνος ακόμη... 

Transfermarkt εξακολουθει να μας εχει φαβορι για επομενο σταθμο του Γαλλου παντως.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Transfermarkt εξακολουθει να μας εχει φαβορι για επομενο σταθμο του Γαλλου παντως.

Πίστεύω ότι η Σέλτικ σύντομα θα... ξεφορτώσει παίκτες.  Αν φάνε κ κανένα γλέντι από τους Δανούς κ μείνουν εκτός τσου λου δεν νομίζω με τπτ ότι θα κρατήσουν τον Εντσαμ του 1,2Μ τον χρόνο που μπορεί τον Γενάρη να υπογράψει όπου θέλει. Μόνο αν δούμε ανανέωση ή αν πάρει η ΑΕΚ παίκτη εκεί θα λήξει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Πίστεύω ότι η Σέλτικ σύντομα θα... ξεφορτώσει παίκτες.  Αν φάνε κ κανένα γλέντι από τους Δανούς κ μείνουν εκτός τσου λου δεν νομίζω με τπτ ότι θα κρατήσουν τον Εντσαμ του 1,2Μ τον χρόνο που μπορεί τον Γενάρη να υπογράψει όπου θέλει. Μόνο αν δούμε ανανέωση ή αν πάρει η ΑΕΚ παίκτη εκεί θα λήξει το θέμα.

ΑΕΚ θα ερθει

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Από 18 Μαΐου τα έγραψε ο Στυλιανόπουλος για Αραουχο.

Δικαιωσις δασκάλου, δικαίωσις ΚΜ.

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Geologos said:

Σε ευχαριστω Δασκαλε, στερεψα απο ριαξιο

Ξερουμε τι προταση?

1 εκ.ευρώ η ΑΕΚ και ένα μικρό ποσό μπόνους ανάλογα με τις συμμετοχές του Νέντε την επόμενη χρονιά στην Κροτόνε. Κατ εμέ μικρο το ποσό για 25χρονο διεθνή,η ΑΕΚ το έκρινε ικανοποιητικό. Τώρα περνάει τα ιατρικά στη Ρώμη ο παίκτης.

Προχθές τη νύχτα στο Όπους της Γλυφάδας  εκτός απο τα Τσίνο καλώς ηλθες κλπ είχαν συζήτηση οι δικοί μας με Μιλοβάνοβιτς για ενα σεντερ μπακ της Λας Παλμας.Ο Μίλο λέει με κλειστά τα μάτια πάρτε τον,η τιμή ειναι προσιτή και εγκρίνει ο Μιλογεβιτς.

Δε ξέρω αν αυτός των Ισπανών είναι συνάρτηση της πώλησης Σβάρνα η όχι (καμία πρόταση για Σβάρνα έως τώρα.Νομιζω τα 2-2,5 εκ που ζητάει ο Μελισσανίδης είναι απαγορευτικα,δε φαίνεται ψυχή)

Χνιντ θέλει να μείνει ελεύθερος αλλά και να προπονείται μόνος του μία χρονιά δεν τον ενοχλεί. Αν πωληθεί ο γαμπρός δε ξεχνάμε ποτέ τον Βαλμπουενά που γράφουμε τόσο καιρό.

Με Χατζισαφί υπάρχει συμφωνία για 220 χιλιάρικα ετήσιο.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Με επιφύλαξη γράφω ότι έχουμε κάνει πρόταση στον Ριμπερι 2,6εκ για 2ετες.

Δεν μπορώ να επιβεβαιώσω την εγκυρότητα της πηγής μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

1 εκ.ευρώ η ΑΕΚ και ένα μικρό ποσό μπόνους ανάλογα με τις συμμετοχές του Νέντε την επόμενη χρονιά στην Κροτόνε. Κατ εμέ μικρο το ποσό για 25χρονο διεθνή,η ΑΕΚ το έκρινε ικανοποιητικό. Τώρα περνάει τα ιατρικά στη Ρώμη ο παίκτης.

Προχθές τη νύχτα στο Όπους της Γλυφάδας  εκτός απο τα Τσίνο καλώς ηλθες κλπ είχαν συζήτηση οι δικοί μας με Μιλοβάνοβιτς για ενα σεντερ μπακ της Λας Παλμας.Ο Μίλο λέει με κλειστά τα μάτια πάρτε τον,η τιμή ειναι προσιτή και εγκρίνει ο Μιλογεβιτς.

Δε ξέρω αν αυτός των Ισπανών είναι συνάρτηση της πώλησης Σβάρνα η όχι (καμία πρόταση για Σβάρνα έως τώρα.Νομιζω τα 2-2,5 εκ που ζητάει ο Μελισσανίδης είναι απαγορευτικα,δε φαίνεται ψυχή)

Χνιντ θέλει να μείνει ελεύθερος αλλά και να προπονείται μόνος του μία χρονιά δεν τον ενοχλεί. Αν πωληθεί ο γαμπρός δε ξεχνάμε ποτέ τον Βαλμπουενά που γράφουμε τόσο καιρό.

Με Χατζισαφί υπάρχει συμφωνία για 220 χιλιάρικα ετήσιο.

Δεν υπάρχουν ριαξιο.

Εμπιστεύομαι Μιλοβανοβιτς αλλά όχι τον πρόεδρο της Λας Παλμας.Μηπως πάει να βγάλει την χασούρα από τον Τσινο.

Αν και ότι πήραμε από Λας Παλμας μας βγήκε.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να βαλαμε ποσοστο για Νεντε. Αν παιξει αξιοπρεπως στην Ιταλια, μπορει μελλοντικα να πιασει κανα 3αρι.

Και μιας και ειπα ποσοστο, Γιακουμακης δεν ακουγεται τοσο εντονα πια ε? Βιαστηκε να μιλήσει ασχημα για την ομάδα που του δωσε τοσες ευκαιριες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Ελπιζω να βαλαμε ποσοστο για Νεντε. Αν παιξει αξιοπρεπως στην Ιταλια, μπορει μελλοντικα να πιασει κανα 3αρι.

Και μιας και ειπα ποσοστο, Γιακουμακης δεν ακουγεται τοσο εντονα πια ε? Βιαστηκε να μιλήσει ασχημα για την ομάδα που του δωσε τοσες ευκαιριες

Και γω ελπίζω να το σκεφτουν και να βάλουν. Ο Γιακουμάκης παντως δεν ακουγεται πουθενά. Θα δείξει μέχρι τέλος Αυγουστου. Να πεσουν οι τιμές

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kostas21 said:

Αν δεν υπηρχε Μιλοβανοβιτς δεν θα μπορουσαμε να κανουμε μεταγραφη.

Ναι, για τον πρόεδρο λέω.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Geologos said:

Ελπιζω να βαλαμε ποσοστο για Νεντε. Αν παιξει αξιοπρεπως στην Ιταλια, μπορει μελλοντικα να πιασει κανα 3αρι.

Και μιας και ειπα ποσοστο, Γιακουμακης δεν ακουγεται τοσο εντονα πια ε? Βιαστηκε να μιλήσει ασχημα για την ομάδα που του δωσε τοσες ευκαιριες

Είχα κάνει ένα search να δω τι παίζει μ αυτόν αλλά ότι γράφτηκε για μεταγραφή είναι 2 μήνες πίσω, μετά σιγή ασυρματου.Μαλλον θα ακολουθήσει την Φενλο στη Β κατηγορία.Ισως χάθηκε το momentum ίσως βγούμε πιο κερδισμένοι στο μέλλον, ποιος ξέρει, αν και χλωμό 26 έχει φτάσει.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει η ομάδα να πάρει ΤΟΠ δεξι μπακ. Ο Λιβαι ειναι παικτούρα αλλα θα πέφτουν οανω του 3. Αν αντι για μπακακη ομως έχουμε ΜΠΑΚΑΡΑ, με αντοχες και σεντρα και οβερλαπ συνεχόμενα, έχοντας και τον Τσίνο μεσα, βαζεις σε μια κατάσταση pick your poison την αντίπαλη ομάδα.

Πιστεύω πολύ πιο σημαντική μεταγραφή ο δεξιος μπακ απο οτι ενδεχομενος αριστερος μεσοεπιθετικος.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geologos said:

Πρεπει η ομάδα να πάρει ΤΟΠ δεξι μπακ. Ο Λιβαι ειναι παικτούρα αλλα θα πέφτουν οανω του 3. Αν αντι για μπακακη ομως έχουμε ΜΠΑΚΑΡΑ, με αντοχες και σεντρα και οβερλαπ συνεχόμενα, έχοντας και τον Τσίνο μεσα, βαζεις σε μια κατάσταση pick your poison την αντίπαλη ομάδα.

Πιστεύω πολύ πιο σημαντική μεταγραφή ο δεξιος μπακ απο οτι ενδεχομενος αριστερος μεσοεπιθετικος.

 

524d0c1bfeb0e9304aeb94c917c4a190_635810 (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

1.2 για ρουμανο και 500 αν ανεβουν λεει ο κετσες.

Ειδε κανεις λιστα της Σελτικ;

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×