Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

50 minutes ago, Bluesman said:

ΥΓ. Για τον Εντσαμ το αποκλείω όχι τόσο για οικονομικούς λόγους. Αλλά στην νοοτροπία Μελισσανίδη το να χαρίσει χρήματα για παίκτη που πούλησε θα είναι φιάσκο. Χωρίς πλάκα αν ο Εντσαμ ήταν σε άλλη ομάδα και αξίωνε 1-1,5 εκατομμύριο ευρώ μπορεί και να το έδινε.

Δεν πρόκειται να δώσει λεφτά για παίκτη που του είχαν τάξει ότι είναι ελεύθερος και το πιθανότερο είναι να μείνει ελεύθερος έστω και τέλη Αυγούστου. Αν μείνει ελεύθερος βλέπουμε, αλλά δεν το αποκλείω ο ίδιος να τα έχει πάρει στο κρανίο με τους μάνατζερς του παίκτη και τους Κονέ, Παπαδημητρίου και να μην γίνει τίποτα έτσι κι αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Epitaph21 said:

Μην ξεχνάς ότι είναι βαρβάτο και πολυετές το συμβόλαιο που είχε συμφωνήσει.

Εκει θες ενα τζιμανι τεχνικο διευθυντη, να τον πιασει τον Εντσαμ και να του πει απο 1.2 πας στο 1 και τα μανατζερικα πεφτουν στα μισα και τη διαφορα την δινουμε στην Σελτικ και τελος.

Βεβαια αφου γινει αυτο και το πανε στον μεγάλο θα του ανοιξει κιαλλο η ορεξη και θα κοιταξει πως και τζάμπα να τον πάρει καιβτο συμβόλαιο να ειναι στην χαμηλοτερη εκδοχη, οποτε τζιφος

Link to comment
Share on other sites

Ο Βόσνιος ολοκλήρωσε εργομετρικά και ιατρικά τεστ και δεν άφησε καμιά αμφιβολία για τις διαθέσεις του...

Ο Όγκνιεν Βράνιες ολοκλήρωσε νωρίτερα το απόγευμα σήμερα (19/7) τα εργομετρικά και ιατρικά τεστ και πλέον αναμένονται οι υπογραφές και οι επίσημες ανακοινώσεις για την μεταγραφή του στην ΑΕΚ. 

Πριν ξεκινήσει τα εργομετρικά στα Σπάτα, αυτό που είπε στον εργοφυσιολόγο της ΑΕΚ, Γρηγόρη Μπογδάνη ήταν το εξής: «Δεν ξέρω τι θα κάνεις και τι θα πεις στον προπονητή, εγώ την Πέμπτη θέλω να παίξω. Είμαι έτοιμος, πάω τώρα να σου διαλύσω τα μηχανήματα». 

Φαίνεται πως τα αποτελέσματα των τεστ επιβεβαίωσαν τον Βράνιες, καθώς οι άνθρωποι της ομάδας μόλις ολοκληρώθηκαν, έλεγαν: «Όντως, μπαίνει στις προπονήσεις και παίζει...». 

Link to comment
Share on other sites

Ο Βράνιες είναι 32 φαινομενικα μεγαλος αλλά λένε ότι επειδη προσέχει πολλή το σώμα του έχει σαν αποτέλεσμα να είναι καλύτερος σε φυσική κατάσταση από 20χρονους. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Ο Βράνιες είναι 32 φαινομενικα μεγαλος αλλά λένε ότι επειδη προσέχει πολλή το σώμα του έχει σαν αποτέλεσμα να είναι καλύτερος σε φυσική κατάσταση από 20χρονους. 

Το ελπίζω γιατί τα αθλητικά του προσόντα είναι το μεγάλο του ατού

Μπάλα ιδιαίτερη δεν ξέρει, αλλά σαν αθλητής είναι... κτήνος

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι θέμα μπάτζετ, με αυτά τα λεφτά δύσκολα έβρισκες καλύτερο. Το τι μπορεί να προσφέρει είναι γνωστό. Ελπίζω πλέον στα 32 του να μάθει να χρησιμοποιεί κ το μυαλό του εντός κ εκτός γηπέδου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Όλα είναι θέμα μπάτζετ, με αυτά τα λεφτά δύσκολα έβρισκες καλύτερο. Το τι μπορεί να προσφέρει είναι γνωστό. Ελπίζω πλέον στα 32 του να μάθει να χρησιμοποιεί κ το μυαλό του εντός κ εκτός γηπέδου.

Karleousa likes this..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Αυτο με το missing alert app ειναι όντως στην εικόνα ή το βαλε καποιος για τρολάρισμα επειδή συνηθιζει να εξαφανιζεται ο τύπος?

Το τσίπαρε ο Μελ το μπουλντόγκ!

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Είναι η κατάλληλη στιγμή νομίζω να προσφέρουμε ένα ποτηράκι ξύδι στους φίλους μας τους σκατόγαυρους!!! 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, billy21 said:

«Η μοίρα μου με την ΑΕΚ είναι κοινή. Ο Μελισσανίδης είναι ο καλός πατέρας ενός κακού γιου», είπε χαρακτηριστικά ο Βράνιες.

Η γραφικοτητα μας εχει παει σε αλλο επιπεδο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×