Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, billy21 said:

Αν διώξει τον Μιλόγεβιτς ας δώσει το κοουτσάρισμα στους 3-4 παίκτες να τελειώνουμε να ηρεμήσουμε κ εμείς να ξέρουμε τι θα τζογάρουμε κιόλας μετά.

Αν αποκλειστεις πρεπει να φανε ξυλο Μιλογεβιτς, Τσιντωτας, Σβαρνας, Μπακακης, Λοπες, Σαχωφ, Μανταλος πριν παρουν πουλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Σε μια νορμαλ ομαδα οταν εχεις αναγκη για παικτες φέρνεις παίκτες, δεν κοιτας να καθαρισεις την σαβούρα πρώτα.

Σε ενα καλαθι με σαπια λεμονια αν βαλεις φρεσκα θα σαπισουν και αυτα. Στην ΑΕΚ πρεπει να φυγει πρωτα η σαπιλα ακομα και αν αυτο σημαινει πως φετος θα ξεκιΝς με Ραντονια, Μιται, Μητογλου, Ρουκουνακη σε αρκετα ματς. Οσο μενουν οι μουτρωμενοι και αρχικλοουν λουζερς, χαλανε και τους καινουριους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αν αποκλειστεις πρεπει να φανε ξυλο Μιλογεβιτς, Τσιντωτας, Σβαρνας, Μπακακης, Λοπες, Σαχωφ, Μανταλος και να παρουν πουλο.

Όσοι δεν ανανέωσαν ακόμη θα ανανεώσουν αν αποκλειστούμε γιατί αυτή είναι η ΑΕΚ μας. Απλά μην περιμένεις από κανέναν τπτ. Ένας μπορεί να δώσει την λύση κ δεν θέλει. Ίσα ίσα για δικούς του λόγους όλους αυτούς τους ανταμείβει κιόλας. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Όσοι δεν ανανέωσαν ακόμη θα ανανεώσουν αν αποκλειστούμε γιατί αυτή είναι η ΑΕΚ μας. Απλά μην περιμένεις από κανέναν τπτ. Ένας μπορεί να δώσει την λύση κ δεν θέλει. Ίσα ίσα για δικούς του λόγους όλους αυτούς τους ανταμείβει κιόλας. 

Καλα οταν γινει κανα σκηνικο σαν της Σπορτινγκ που κυνηγουσαν τους παιχτες οι οπαδοι θα τελειωσει η ιστορια μια για παντα. Δεν ειναι σημερινο το φαινομενο απο Γεωργεες τα ζουμε αυτα. Καποιοι θα φανε φαπες για ολους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Σε ενα καλαθι με σαπια λεμονια αν βαλεις φρεσκα θα σαπισουν και αυτα. Στην ΑΕΚ πρεπει να φυγει πρωτα η σαπιλα ακομα και αν αυτο σημαινει πως φετος θα ξεκιΝς με Ραντονια, Μιται, Μητογλου, Ρουκουνακη σε αρκετα ματς. Οσο μενουν οι μουτρωμενοι και αρχικλοουν λουζερς, χαλανε και τους καινουριους.

βρε δε λεω να τους φαμε στη μαπα, αλλα αν ειναι να φυγουν ελευθεροι οι πιο πολλοι(ποιος θα τους παρει) γιατι να τους αφήσεις τώρα?

τελος της περιοδου.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μιλόγεβιτς δεν μπαίνει καν στο κάδρο για μένα. Αυτούς έχει αυτούς βάζει. Αυτούς στηρίζει κ πιστεύει ο οργανισμός ΑΕΚ αυτούς βάζει. Αυτούς αποθέωναν κ στήριζαν οι αρδ αυτούς βάζει. Δεν του πήραν νέους παίκτες.... αυτούς βάζει. Δεν θα κάνει την δουλειά άλλων ο Μιλόγεβιτς, ειδικά όταν ΞΕΡΕΙ πλέον τι γίνεται ΟΡΙΣΤΙΚΑ. Και ξέρει γιατί έκρινε, ζήτησε κ δεν πήρε. Οπότε όσοι είναι ικανοποιημένοι στην ΠΑΕ με όλο αυτό για τους δικούς τους λόγους του έσκαψαν ευγενικά κ τον λάκκο. Αν οι Παπαδημητρίου-Κονέ δεν αρκούν σαν εξιλαστήρια θύματα να βάλουμε τους αρδ μπροστά κ για τον Μιλόγεβιτς. Ο επόμενος που θα κριθεί αν αποτύχει η ΑΕΚ στον ευρωπαϊκό της στόχο είναι ο Μελισσανίδης. Τα ψέματα τελείωσαν η πρόγκα μπήκε στον τοίχο κ αν δεν πράξει το κάδρο του είναι έτοιμο να τοποθετηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά πρέπει να περικυκλωθεί το βασανισμένο πουλμανακι της Ντόρτμουντ  κ να γίνει πασιγιο από την ανάποδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ο Μιλόγεβιτς δεν μπαίνει καν στο κάδρο για μένα. Αυτούς έχει αυτούς βάζει. Αυτούς στηρίζει κ πιστεύει ο οργανισμός ΑΕΚ αυτούς βάζει. Αυτούς αποθέωναν κ στήριζαν οι αρδ αυτούς βάζει. Δεν του πήραν νέους παίκτες.... αυτούς βάζει. Δεν θα κάνει την δουλειά άλλων ο Μιλόγεβιτς, ειδικά όταν ΞΕΡΕΙ πλέον τι γίνεται ΟΡΙΣΤΙΚΑ. Και ξέρει γιατί έκρινε, ζήτησε κ δεν πήρε. Οπότε όσοι είναι ικανοποιημένοι στην ΠΑΕ με όλο αυτό για τους δικούς τους λόγους του έσκαψαν ευγενικά κ τον λάκκο. Αν οι Παπαδημητρίου-Κονέ δεν αρκούν σαν εξιλαστήρια θύματα να βάλουμε τους αρδ μπροστά κ για τον Μιλόγεβιτς. Ο επόμενος που θα κριθεί αν αποτύχει η ΑΕΚ στον ευρωπαϊκό της στόχο είναι ο Μελισσανίδης. Τα ψέματα τελείωσαν η πρόγκα μπήκε στον τοίχο κ αν δεν πράξει το κάδρο του είναι έτοιμο να τοποθετηθεί.

Ο Μιλογεβιτς αν αποκλειστει η ομαδα απλα δεν μπορει να σταθει στον παγκο της ΑΕΚ. Απλα θα πρεπει επιτοπου να φυγουν και πεντε παιχτες μαζι του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gybe21 said:

Μια φορά πρέπει να περικυκλωθεί το βασανισμένο πουλμανακι της Ντόρτμουντ  κ να γίνει πασιγιο από την ανάποδη.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

5 απ τον γαύρο κ δεν κουνήθηκε φύλλο. Δεν θα κουνηθεί κ πάλι. Η λύση δεν είναι αυτή. Την λύση την έχει ο πρόεδρος.

Εγω δεν ειπα οτι ειναι η λυση αυτη. Εγω λεω πως αν η διοικηση δεν τελειωσει 5 παιχτες και τον προπονητη σε περιπτωαη αποτυχιας, ειναι θεμα χρονου να γινουμε θεμα διεθνως.

Link to comment
Share on other sites

Και δεν χρειάζεται να ψάχνεται σε ξένους τέτοια βίντεο. Τα έχουμε κάνει κ εμείς. Η φάπα στον Κούγια πριν από την πρώτη της ομάδας το 97 είναι viral. Κάποτε....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω δεν ειπα οτι ειναι η λυση αυτη. Εγω λεω πως αν η διοικηση δεν τελειωσει 5 παιχτες και τον προπονητη σε περιπτωαη αποτυχιας, ειναι θεμα χρονου να γινουμε θεμα διεθνως.

Εγώ πιστεύω θα περάσουμε. Αλλά αν δεν γίνει αυτό που πρέπει για τους συγκεκριμένους παίκτες από τον πρόεδρο δεν θα δούμε στην πορεία τπτ διαφορετικό όποιον κ να φέρεις για προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

Με προβληματίζουν 2 πράγματα:

α. Όποτε τα τελευταία χρόνια τα καλοκαίρια είμαστε σχετικά αισιόδοξοι και λέμε "νταξ κάτι πάει να γίνει", το πολύ μέχρι Οκτώβρη ο κωλος μας έχει γίνει δημόσια μήτρα.

β. Η διαπίστωση που έκανα διαβάζοντας μερικά ποστ εδώ μέσα, ότι δηλαδή αυτοί οι παίχτες δε μπορούν να γίνουν νικητές. Είναι μαθημενοι στη σφαλιάρα, χωρίς καμία αμφιβολία τους αρέσει πολύ η πουτσα και αυτό δεν αλλάζει. Δεν γίνεται να έχεις αρχηγό τον Μάνταλο, το μεγαλύτερο πουτανακι της σούπερ λιγκ και να πιστεύεις βασιμα ότι με αυτόν τον τύπο θα πας μπροστά. Ε δε γίνεται. Γι' αυτό και στην Αγιά Σοφιά θα σε λυσσαξουν.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Bukowski said:

Εγω δεν ειπα οτι ειναι η λυση αυτη. Εγω λεω πως αν η διοικηση δεν τελειωσει 5 παιχτες και τον προπονητη σε περιπτωαη αποτυχιας, ειναι θεμα χρονου να γινουμε θεμα διεθνως.

Θέμα διεθνώς θα γίνουμε αν ο Βαγγέλης έχει καύλες και στήσει την κλήρωση του επόμενου πρωταθλήματος και τύχει πρώτος επίσημος αγώνας στη Ν. Φιλαδέλφεια ΑΕΚ-Ολυμπιακος.

Το να αποκλειστείς από αυτούς δεν είναι είδηση, εξάλλου τι ακριβώς εικόνα έχουν από την ΑΕΚ διεθνώς; Το να κάνεις εγκαίνια σε νέο γήπεδο όμως και να φας 5-6-7 γκολ είναι για τρολαρισμα μέχρι και στα δισέγγονα μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

ΑΕΚ: Δεν υπάρχει θέμα Μπρούμα για την ΑΕΚ

Πάλι καλά

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω να δω με πόσους προπονητές , πόσους ΤΔ κτλ θα περιμένουμε να κάνουμε ομάδα με Μάνταλο , μπακάκη, Σβαρνα κτλ.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Δεν ειναι θεμα Πετρου Μανταλου, δεν κανει ο Σερβος. Κατεβασε ομαδα κωμικη και ειναι ο απολυτος yesman. Εκανε προετοιμασια χωρις μεταγραφες, πηγε την μιση στο Πηλιο (γιατι Ολλανδια κοστιζει) και ενω εκανε προβα τζενελαρε υποτιθεται με Νεντε βασικο του τον πουλησαν και κατεβηκε με Σβαρνα. Μιλαμε τετοιος υποτακτικος ουτε ο Μπαγεβιτς στον Κοκκαλη.

3 χρόνια Νικ. Να δούμε το έργο του και μετά να κρίνουμε. Να μην χαλάνε και τα stats του club.

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτητα από αφραγκιες κλπ, εγώ αν ημουν διοίκηση της ΑΕΚ, ΕΣΤΩ τώρα θα έβγαινα και θα έλεγα στους Τσιντωτα, Λόπες, Μπακακη, Σβάρνα σιγουρα και πιθανοτατα και στους Μανταλο, Σακχοφ να φέρουν πρόταση έστω 500 χιλιάρικα  αλλιως να ξέρουν ότι θα υπολογίζονται ξεκαθαρα για κάτι μεταξύ πάγκου/εξέδρας 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εδώ να πω πως οι προπονητές που θα έκαναν απλώς αρνήθηκαν .

Εγώ σοβαρά αν δω άλλο προπονητή να προσπαθεί να κάνει ομάδα με τους γνωστούς εντάξει απλά θα απέχω τελείως και όταν μπει η ομάδα Αγία Σοφιά θα δω τι έχει γίνει .

 

Εννοείται πως άμα έχουν μείνει η γνωστοι , μόνο για βρισιμο θα θέλω να πάω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Εγω θα ελεγα ,μιας και η παε εχει κανει τοσες μεταγραφες μεχρι τωρα ενω οι γαυροβαζελοι πχ λιγοτερες και για να μεινει η ομαδα ανεπηρρεαστη εν οψι του κρισιμου αγωνα της πεμπτης,να σταματησει καθε κινηση μεταγραφικη.η ψυχολογια του μπακακη και του μανταλου ειναι ευμετάβλητη.

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mobster21 said:

3 χρόνια Νικ. Να δούμε το έργο του και μετά να κρίνουμε. Να μην χαλάνε και τα stats του club.

Άμα έχει δείξει πρώτα και κάτι συμφωνώ. Εδώ αυτός θα αποκλειστεί Ιούλιο μήνα. Ο Καρντόζο μπροστά του θα φαντάζει Φαν Χάαλ λέμε. Ιστορικός κόουτς μαζί με Βλάχο ο Μιλόγεβιτς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×