Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

3 hours ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ βλέπω τους ελεύθερους και υπάρχουν μια χαρά παίχτες. Τι σκατα κανεις δεν τους κάνει;

Εχω Ντιεγκο Κοστα και Γιοβετιτς, να τ' αφησω;

Παντως περα απο την πλακα, οντως υπαρχουν παικτες ελευθεροι που αν δωσεις συμβολαιο λιγο πανω απο 1εκ. ισως και να ερθουν αλλα μας πιανουν ζαλαδες οταν ακουμε τετοια νουμερα. Ενδεικτικα μερικοι ελευθεροι: Ριμπερι, Μπεν Αρφα, Σιριγκου, Μαικον (ο οποιος ακουστηκε, αλλα πηραμε Βρανιες με τα μισα χρηματα) και ο Αλεις Βιδαλ. Για να γλυκαθει λιγο ο κοσμος και για να αποκτησει λιγο ενδιαφερον το αγωνιστικο τετοιες λυσεις πρεπει να κοιτανε οι Κονεδες. Αλλα οταν δεν εχουν χρηματα να κινηθουν, αναγκαστικα θα φερουν Χατζισαφιδες.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, agelos said:

Μαγκεsh για μας που δεν ακούσαμε τονυ, δώστε λίγη πληροφορία.

Μολις ακουσα το αποσπασμα.Ψυχραιμη και πολιτισμενη η παρεμβαση του χρηστη Tony_Montana.Εδειξε το καλο προσωπο του ΚΜ παρα το αιχμηρο του υφος.Θα ελεγα οτι εριξε τον Τσαταλη σε ενα false sense of security που λενε οι Εγγλεζοι,ωστε να παθει αποτομο εγκεφαλικο την επομενη φορα που θα τον παρει τηλεφωνο κανενας stavros 9-11 μετα απο ξυδια και τον αρχισει στις παναγιες απο τα πρωτα δευτερολεπτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bukowski said:

ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΑΝΤΟΤΙΝΟΣ

ΔΕ ΘΥΜΆΜΑΙ ΤΈΤΟΙΑ ΗΓΕΤΙΚΉ ΕΜΦΆΝΙΣΗ ΑΠΌ ΠΈΤΡΟ ΜΑΝΤΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΈΜΕ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Ε. ΑΛΉΘΕΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑC

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Αντώνη για την αξια εκπροσώπηση του ΚΜ. Όσο για τον φίλο που με ανέφερε παραπάνω, να πω ότι εγώ είμαι μαθημενος να βγαίνω στα ραδιόφωνα της Θεσσαλονίκης όπου υπερασπιζόμουν την ΑΕΚ. Αυτό εδώ με τους ρεπόρτερ μας δε μπορώ ακόμα να το κάνω όσο καλά θέλω, χρειάζεται να ακούσω μερικές εκπομπές πρώτα, να δω λίγο τι παίζει εδώ κάτω και ύστερα θα το επιχειρήσω.

Μπορούμε αν θέλετε μετά τη χθεσινή παρουσία του Αντώνη να καθιερώσουμε μια εβδομαδιαία παρέμβαση ως ΚΜ.

ΑΡΔακια τη γαμησατε

 

 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

:P

Η χροια της φωνης μου ειναι διαφορετικη.

Την επομενη φορα ,δεν θα εχω τρακ.

Οι ρεπορτερ μας ειναι για κλωτσιες( αποδοκιμαζω την βια ,απ οπου και αν προερχεται εκτος αν καταληγει σε σουβλακοφαγους αρδ).

Link to comment
Share on other sites

Respect που βγήκε στο ραδιόφωνο και τα είπε ακριβώς όπως έπρεπε γιατί εγώ δεν θα μπορούσα. 

Από το kitrinomavro και καμιά κουβέντα ο ττ και μπράβο του γιατί κάποιοι άλλοι αρδ έκαναν ότι δεν το ήξεραν ( ψεύτες και σε αυτό) . Ίσως από την άλλη δεν ήθελε να κάνει διαφήμιση. 

Υγ τι τρακ μας λες Αντώνη? Αν δεν είχες τρακ τι θα του έλεγες. Χαχαχα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Τα ευσημα πανε στο συνολο του ΚΜ,σαν συλλογη πληροφοριων οπως του μπατζετ λεβαδειακου που εγραψε ο @nikos ,εκτιμησεων οπως την πωληση νεντε πριν το ματς με βελεζ οπως εγραψε ο @Bukowski ,πληροφοριων απο @Stylianopoulos  και κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×