Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

2 χρονια τωρα δεν μπορουν να βρουν δυο μπακ καλυτερα απο λοπες και μπακακη

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν έρθει αυτός ο Εκπολο στην ΑΕΚ θα είναι πραγματικά…God’s will

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Araujo21 said:

Οταν διαβαζεις πλεον και τα ονοματα Τοτεμ για την ΑΕΚ κατι κινειται . Το μεγαλο λαθος ξεικινησε απο περυσι που δεν πουλησαμε τον Μανταλο θα ειχε φυγει και ο Μπακακης 

Τιποτα δεν κινειται απλα πρεπει να την βγαλει νωρις νωρις λαδι ο Μελισσανιδης και δεν τον παιρνει να πεσει οσο ειναι ανοιχτη η μεταγραφικη περιοδος το αναθεμα στους Κονε, Παπαδημητριου και Μιλογεβιτς. Απο 1η Σεπτεμβριου θα φαγωθουν Κονε και Παπαδημητριου και στοχος ειναι να αντεξει ο Μιλογεβιτς εως 31 Γεναρη (χλωμο) να μην ζητησει καποιος επομενος μεταγραφες. Στο ενδιαμεσο ο Μπακακης, ο Σβαρνας και ο Μανταλος θα ναι παιχτουρες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τιποτα δεν κινειται απλα πρεπει να την βγαλει νωρις νωρις λαδι ο Μελισσανιδης και δεν τον παιρνει να πεσει οσο ειναι ανοιχτη η μεταγραφικη περιοδος το αναθεμα στους Κονε, Παπαδημητριου και Μιλογεβιτς. Απο 1η Σεπτεμβριου θα φαγωθουν Κονε και Παπαδημητριου και στοχος ειναι να αντεξει ο Μιλογεβιτς εως 31 Φλεβαρη (χλωμο) να μην ζητησει καποιος επομενος μεταγραφες. Στο ενδιαμεσο ο Μπακακης, ο Σβαρνας και ο Μανταλος θα ναι παιχτουρες.

Μονο 31 Φλεβαρη; Κανε το 32-33 τζαμπα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Μονο 31 Φλεβαρη; Κανε το 32-33 τζαμπα ειναι.

Γεναρη ρε 😂

Link to comment
Share on other sites

  Προτείνω η επόμενη παρέμβαση να γίνει από τον χρήστη@Duck_SeasonΤο μπλοκάρισμα του άτυχου σουβλακοφαγου θα είναι επικό πιστεύω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, billy21 said:

Σαν να λεει οκ, τι φταιω εγω αμα ο προισταμενος κανει τα scouting reports κωλοχαρτο και παει και κλεινει Χατζισαφι.

Μπορντελο και το 2021-22.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον βλεπω τον Ταυλαριδη να μακροημερευει. Επισης ψαχνω τον παικτη με τους χιαστους που κοιτουσε και εδειχνε κατι ξεχωριστο.... Παπαδημητριου Κονε παιξτε καλα και μην κοβετε προτασεις Ταυλα 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, billy21 said:

Α ωραία πάει κ αυτό! Έχουν άρχισει όλοι να πετάνε τον Μουτζούρη από πάνω τους! Σου λέει το βλέπω το κυνηγητό να έρχεται, ας γνωρίζει ο κόσμος τι δουλειά κάνω. Μπράβο του που ξεχωρίζει την θέση του. (Δεν βγάζει Σεπτεμβρη)

Link to comment
Share on other sites

Και λίγο Εντσάμ έτσι για το όνειρο. Ο Ποστέκογλου λέει πάντως ότι ακόμη δεν είναι έτοιμος για να παίξει ούτε σε φιλικο. 

εντσαμ 10.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, gybe21 said:

  Προτείνω η επόμενη παρέμβαση να γίνει από τον χρήστη@Duck_SeasonΤο μπλοκάρισμα του άτυχου σουβλακοφαγου θα είναι επικό πιστεύω.

Στην μοναδική ερτζιανή παρέμβαση είχα χαρακτηρίσει γραφικό έναν ενωτικό ΑΕΚαρα που ήθελε και συνέδριο οργανωμένων για την αποκατάσταση του Ελληνοσερβοβόσνιου λέγοντας ότι πρώτα θα αποκαταστήσει σε δικό του συνέδριο τον Στάλιν το ΚΚΕ. Τελικώς ο γραφικός αποδείχθηκε ότι ήμουν εγώ γιατί όντως οι Κουκουέδες μαζεύτηκαν μετά από κάποια χρόνια  και τον αποκατέστησαν. Η συντονιστική επιτροπή της εκπομπής έκρινε απρεπείς τους χαρακτηρισμούς μου και έβγαλε το ανακόντα, Χρόνος τηλεφωνήματος max 1 min, μαζί με το "Συγχαρητήρια για την εκπομπή σας"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Εκπολο δεν είναι τελικά τόσο κακός. Σε μια κανονική ΑΕΚ θα μπορούσε να είναι το δεύτερο δεξί μας μπακ κ θα πίεζε αρκετά τον πρώτο. 

Link to comment
Share on other sites

Αν περάσουμε τους Βόσνιους θα πούμε κ 2-3 πραγματάκια κ για τους Σουηδούς, τους οποίους με την ένταση που βγάζουμε τώρα δεν τους περνάμε με τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες όντως μιλάμε για τέρας ψυχραιμίας.

Εγώ πίστεψα οτι στα 1-2' θα χτίζονταν οι πρώτες εκκλησίες

Link to comment
Share on other sites

Μαριν θα παρετε και θα λετε ευχαριστω. Το σκαουτινγκ παλι δουλεψε 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, stavros 9-11 said:

Δεν κάνω για παρουσιαστής είμαι αντιεμπορικη φάτσα. Βάλτε με στην κονσόλα εμένα

Ραδιόφωνο θα κάνουμε, φωνές θελουμε. Και καντήλια 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να αποκτήσουν φωνή μέσω των σάιτ και των φόρουμ όλο και περισσότεροι άνθρωποι, που δεν αντέχουν άλλο να ακούν τους μισθοφόρους αρδ αεκτζηδες, οι οποίοι μόνο την ομάδα ζημιώνουν με τη στάση τους

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Araujo21 said:

Μαριν θα παρετε και θα λετε ευχαριστω. Το σκαουτινγκ παλι δουλεψε 

Δεν τον βλέπει τον Πετρακη. Πάλι καλά που έχει κονε με κανένα παίχτη και ο προπονητής 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Araujo21 said:

Μαριν θα παρετε και θα λετε ευχαριστω. Το σκαουτινγκ παλι δουλεψε 

Τον αγαπάει από παλιά ο Βρανιες

80f415e0776777bb935cba28274e944f_175373.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Araujo21 said:

Μαριν θα παρετε και θα λετε ευχαριστω. Το σκαουτινγκ παλι δουλεψε 

Προκυπτει απο καπου αυτο ή ειναι δικη σου εκτιμηση;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αισθηση ότι τον έχουμε αδικήσει τον Ταυλαριδη ως προς τα γλωσσικά. Νομίζω πως χρησιμοποιείται και με αυτή την έννοια ο όρος 

3EE5CC30-BD88-4AF1-9939-F45AB7723275.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×