Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

Τωρα που  θα παντρευτει ο Μποτια την Φουρειρα μηπως να τον φερουμε για στοπερ ηγετη'? Μπορει να θελει να παρει εκδικηση απο τον γαυρο? Τι λετε εκει στην ΠΑΕ? Ε? Ε? 

ασχετοι 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Cordoba ο καλυτερος απο αυτους, ο Μανουελ λογικα καλη επιλογη και ο Γκορι φαινεται χαμηλου επιπεδου παικτης. Κρινοντας απο καριερες παντα.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Araujo21 said:

Κατάντια. Να μπορεί να παρει με 2Μ παικτη η Λουντογκορετς και να μην μπορεί να παρει ο Τίγρης 

Exoune paiksei kai merikes xronies seri sto CH.L ean den kano lathos

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Araujo21 said:

Κατάντια. Να μπορεί να παρει με 2Μ παικτη η Λουντογκορετς και να μην μπορεί να παρει ο Τίγρης 

2.2 ο Λιβαι, 1.8 ο Λιβαγια, 1.5 ο Αραουχο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

@Skepastos ποιον από τους τρεις διαλέγεις; και γιατί μόνο αυτοί; οχι από Ολλανδία, Γαλλία; Αγγλία; Γερμανία; πχ

Εβαλα στο search 24χρονους, εκοψα τους ακριβους, αυτους που εκαναν πρόσφατα μεταγραφή, αυτούς που είχαν γεμάτες χρονιές σε καλά πρωταθλήματα και μου έμειναν αυτοί οι τρεις. Ο Ισπανός μου δείχνει καλύτερος

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Araujo21 said:

Σε βάθος 4ετιας μου λες τώρα. Βάλε και 1,2 Σιμανσκι

Δεν το προσδιορισα, απλα λεω περιπτωσεις που εχει σκασει η ομαδα γυρω στα 2εκ +- για αγορα παικτη.

Link to comment
Share on other sites

@Bukowski

Τα δεδομένα όσον αφορά στον τρόπο που θα παραταχθεί η ΑΕΚ στη ρεβάνς με τη Βελέζ -αλλά και στο πώς σκοπεύει να κινηθεί ως το τέλος των μεταγραφών- ανέλυσε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Κετσετζόγλου. Μιλώντας στην εκπομπή του Σωτήρη Ταμπάκου, χαρακτήρισε βέβαιη την παρουσία του Στάνκοβιτς στην ενδεκάδα της Πέμπτης και πιθανή τη συνύπαρξη των Αραούχο-Ανσαριφάρντ.

Εξήγησε λοιπόν ότι σε ένα τέτοιο ενδεχόμενο ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς θα καταφύγει πιθανότατα σε 4-2-3-1 με τον Μάνταλο να πηγαίνει αριστερά και τον Αργεντινό να κινείται πίσω από τον προωθημένο Καρίμ.

Όσο για τη φημολογία περί άμεσων εξελίξεων στο θέμα του εξτρέμ, σημείωσε ότι αυτό που μετράει δεν είναι να έρθει κάποιος γρήγορα, αλλά ένας παίκτης που θα είναι ποιοτικός και δήλωσε βέβαιος ότι ως το τέλος Αυγούστου η ΑΕΚ θα έχει κάνει τουλάχιστον τρεις μεταγραφές ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Το τρικ με τη καλύτερη μεταγραφη Του Μανταλου που δεν έφυγε το κάψαμε, άρα πρέπει να αναζητήσουμε άλλο αν 32 Αυγούστου δεν βρούμε κάποιον καλύτερο από τους τωρινούς για να στελεχώσει το κοπάδι. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Όλη η φιλοσοφία του κλαμπ είναι σε αυτόν τον τιτλο. 

Ο άλλος δεν παιζει γιατι θέλει λεφτά 

IMG_20210726_131019.jpg

Εγώ το Μαριν τον θέλω. Πρώτον γιατί δεδομένα είναι καλύτερος του Μάνταλου. Δευτερον γιατί παίζει στην ίδια θέση με το Μάνταλο και τρίτον γιατί είναι αγαπημένο παιδί του προπονητή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ το Μαριν τον θέλω. Πρώτον γιατί δεδομένα είναι καλύτερος του Μάνταλου. Δευτερον γιατί παίζει στην ίδια θέση με το Μάνταλο και τρίτον γιατί είναι αγαπημένο παιδί του προπονητή. 

Καναν αθλητη σκοπευουμε να φερουμε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Καναν αθλητη σκοπευουμε να φερουμε;

Τον Μάρκο τον Μαριν. Εχει όλα όσα θέλει ο εγγυητής. Ελευθερος. Πρώην γαυρος, άνω των 30, οικονομικός

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Καναν αθλητη σκοπευουμε να φερουμε;

Πιστεύω οτι αργά η γρήγορα θα ερθει ο Γαλλος. Μάλλον ελπίζω. Μαζί με το Γάλλο πρέπει να έρθει αλλος ενας ίδιος στη θέση Σακχοφ. Μπροστά απο τις 2 μεταγραφές σαφώς και προτιμώ το Γερμανό σε σχέση με το Μάνταλο. Καλά προτιμώ οποιονδήποτε αλλον βασικα

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τον προτιμω απο το μανταλο αλλα δε σηκωνει αλλους ποκοπικους η ομαδα.Θες αθλητες γρηγορους αλτικους να τρεχουν να μαρκαρουν και να μπορουν να κανουν κοντρολ εστω με το δευτερο αγγιγμα.Πχ βρανιες αραουχο.Δεν γινεται αλλο με μπακακηδες σακχοφ μανταλους.Ο πεπονιδης εχει μεινει δεκαετια 60 και ονειρευεται φετφατζιδηδες στην αλανα(που ειναι και φτηνοι εννοειται).

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Araujo21 said:

Μυρωδιαδες Ιταλοι. Κορόιδα τους πιάσαμε

Αυτο που επρεπε να κανουμε εμεις περυσι. Φερανε νεντε, φερανε και τον αλβες διπλα του. Να δει, να παραδειγματιστει, να μαθει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×