Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

Ο Μάριν αν ερχόταν σαν αντιΜάνταλος δεν θα είναι κακή επιλογή. Και ο κλεφτοκοτάς στους Β τον Τζιοβίνγκο ζήτησε στα 34 του, χαμένο τόσα χρόνια στην Αραβία γιατί τον ξέρει. Αν έρθει όμως για να κόψει την μεταγραφή του αριστερού εξτρεμ ή ακόμη περισσότερο του χαφ τότε όχι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Φέτος δεν ακούστηκε κ καμία πρόταση για τον Πέτρο Μάνταλο. Τελείωσε αυτός πλέον. Θα γεράσει σε εμάς 

Δε νομίζω ποτέ και κανείς να ενδιαφέρθηκε για αυτό το σκουπίδι. Μεγάλη κατάρα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Δε νομίζω ποτέ και κανείς να ενδιαφέρθηκε για αυτό το σκουπίδι. Μεγάλη κατάρα... 

Γενικά κ εγώ αυτό πιστεύω. Το θέμα με αυτόν είναι ότι έχει καει ότι κ να κάνει. Όλα σε αυτόν θα πέφτουν. Κρίμα γιατί παίκτες ηγέτες με τρέξιμο πάπιας δεν βρίσκεις εύκολα σήμερα.😶🌫️

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι εκπληκτικό που βλέπουν την ομάδα έτσι κ δεν τρέχουν να καλύψουν έστω 1 κενό άμεσα, για να έχει ο προπονητής μια εξτρά λύση αν περάσεις τους Βόσνιους. Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο.

Link to comment
Share on other sites

Η πιο ευχαριστη αναμνηση απο την ομάδα τον τελευταίο καιρό είναι τα όνειρα που καναμε για Μπαλμπουενά Εντσαμ Ντα Σιλβα Μπεν Αρφα τον Ιούνιο.

Τιγρη σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αφωνια εδω και 10 μερες. Ειμαστε στα τυφλα. Μακαρι να επανελθει με καμια αισιοδοξη ειδηση αλλα νομιζω δεν μιλαει γιατι θα πει στεναχωρα πραγματα!! 

θα πει λογια λυπητερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον εκθέτουν κιόλας τα μουνοπανα. Προσωπικά είχα μια μικρή ελπίδα να αλλάξει φέτος η κατάσταση αλλά με αυτά που είδα στη Βοσνία και βλέπω και στα μεταγραφικά, μάλλον το ίδιο έργο θα δούμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Τον εκθέτουν κιόλας τα μουνοπανα. Προσωπικά είχα μια μικρή ελπίδα να αλλάξει φέτος η κατάσταση αλλά με αυτά που είδα στη Βοσνία και βλέπω και στα μεταγραφικά, μάλλον το ίδιο έργο θα δούμε 

Λουπα ζουμε απο το 2018 και μετα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

https://kitenimerosi.gr/aek/entsam-se-seltik-afiste-me-na-fygo-thelo-na-pao-stin-aek/ εδω κ πάνω από εβδομάδα θα πω εγώ.

Και τι να λεει . Το ειδα απο χτες αυτο αλλα δεν μας λεει τιποτα. Επισημα η ΠΑΕ δεν ασχολειται και προτιμα να κλεισει ελευθερο Μαριν 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Και τι να λεει . Το ειδα απο χτες αυτο αλλα δεν μας λεει τιποτα. Επισημα η ΠΑΕ δεν ασχολειται και προτιμα να κλεισει ελευθερο Μαριν 

Ας μείνει ελεύθερος κ ο Μαρίν πάει κ αριστερά ή πάει κ όπου αλλού θέλει no problem.

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι να πω εγώ τι βλέπω; 

Τα λεφτα του Εντσαμ αν έκλεινε ο αθλητης θα είχαν ως αποτέλεσμα ο Αραουχο να παει για τελος καλοκαιριού (δανεικος ή …έχει ο θεός αν έσκαγε από καπου χρήμα). 
Τωρα πήγαν στην μεταγραφή Αραουχο.

Επομενως τώρα είμαστε στο «έχει ο θεός». Να πουλησουμε κανέναν, να σκάσει καμια δόση που περιμένουμε, να ξεφορτωθούμε κανέναν, να μπει καμια προκαταβολή από τηλεοπτικά, να αγοραστούν διαρκείας  κλπ κλπ

Ελλείψει χρηματων αποκτήθηκε ο Χατζισαφι (γιατί περνανε οι μέρες και πρέπει να έρχονται κάποιοι), όταν πουληθηκε ο Νεντε ξεχάστηκαν τα καμένα λάδια του Βρανιες και τον πηρες κλπ

Θελω να καταλήξω ότι πιστεύω ότι ο διαχειριστης είναι στριμωγμένος και δύσκολα θα κάνει υπερβάσεις, ας ελπίσουμε να ερχονται κάποια έσοδα και να σκάσει και καμια πρόταση από το πουθενά. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×