Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Δεν είναι αυτός . Λευκός είναι ο νεαρός Γάλλος και με καλή-επιτέλους- σέντρα.Για μένα είναι σαφής αναβάθμιση η επιλογή αυτή Ταυλαρίδη.

Σε λίγες ώρες προσγειώνεται στο Βενιζέλος.

Δε γράφω όνομα από χθες επίτηδες να δω τι θα βγάλει ο Τίτης και ο "αποκλειστικός" Αρναού ..αλλά μάταια.

Έτσι στειλτους και στο αεροδρόμιο να ψάχνουν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Hoffman21 said:

Με όποιον το έχω συζητήσει αυτό λέμε, πως από πέρσυ που ήρθε και "πετούσε" μέσα σε έναν χρόνο τον κατάστρεψαν οι μανταλομπακακηδες, ελπίζω το νέο μπάκ να βοηθήσει άμεσα

Μεγάλη αλήθεια, δεν μπορεί πέρυσι ειδικά στις αρχές να πέρναγε από πάνω από τους αντιπάλους και τώρα να βλέπεις έναν ψιλοσυνηθισμενο παίκτη.Και ότι τον κλείνουν δύο δεν λέει κάτι για τον παικτη πάρα το ότι αποδεικνύει την ανεπάρκεια του Μπακακη του προπονητή και της ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Μακάρι να δείξει πράγματα εκεί.

Λογικά θα έχουμε κάποια δικλείδα για χρόνο συμμετοχής . Γιαυτο γύρισε και ο Ιατρούδης γιατί ούτε εκεί θα έπαιζε απο ότι φαίνεται . Καλύτερα στη Β αν είναι να τρώει πάγκο στον Ιωνικό .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Λογικά θα έχουμε κάποια δικλείδα για χρόνο συμμετοχής . Γιαυτο γύρισε και ο Ιατρούδης γιατί ούτε εκεί να έπαιζε.

Εμένα ο Μαχαίρας μου αρέσει, πιστεύω σε παιχνίδια που θες γκολ με μικρομεσαίες ομάδες μπορεί να σου κάνει την φάση που θα κερδίσεις. Αλλά προφανώς έχεις άλλα μειονεκτήματα. Μακάρι να πρόβλεψαν χρόνο συμμετοχής για να βελτιωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Εμένα ο Μαχαίρας μου αρέσει, πιστεύω σε παιχνίδια που θες γκολ με μικρομεσαίες ομάδες μπορεί να σου κάνει την φάση που θα κερδίσεις. Αλλά προφανώς έχεις άλλα μειονεκτήματα. Μακάρι να πρόβλεψαν χρόνο συμμετοχής για να βελτιωθεί.

Είναι soft ακόμα περισσότερο ακόμα και απο τον αλμπάνη άλλα μπάλα ξέρει . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε @Stylianopoulos...Μεταγραφάρα έκανες. Πολύ καλή μεταγραφή φαίνεται με προοπτική

https://www.90min.com/fr/posts/top-12-des-meilleurs-joueurs-de-ligue-1-presents-aux-jo?fbclid=IwAR2pSYW_jw0S5SC-ct9VrCBQkHr0RHp7GsbHDD-W0DhL4MkfxHYsijxZ4Vs

Και ενα άρθρο που αφορά το φίλο μας τον Ποστέκογλου

https://www.67hailhail.com/transfers/3-right-backs-whod-fit-perfectly-into-ange-postecoglous-celtic/

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

τα παιχνιδια δεν τον εχουν τοσο καλο, αλλα γενικα αυτα τα παιχνιδια εχουν λαθη, ειδικα στους εξελιξιμους. το transfermarkt αξιοπρεπη τιμουλα τον εχει παντως.

 

φαινεται δυνατος με καλη μεταβιβαση, εχει παιξει σε σοβαρο πρωταθλημα, επαιξε σε ολες τις μικρες της γαλλιας και στο Τοκιο με την Ολυμπιακη ομαδα και τελος παντων δεν συζηταμε οτι ειναι αναβαθμιση απο το τιποτα.

 

ελπιζω να παει καλα.

 

Μπραβο στο Μπορατ που τονΕ βρηκε.

 

υγ. ο σατανας που εχουμε στο φορουμ ηξερε ονομα απο την ωρα που το εγραψε (χθες)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skepastos said:

Προφανώς και δεν γίνεται να φύγουν όλοι αυτοί και να έρθουν καινούργιοι στις θέσεις τους. Ακόμα και αν κρατήσεις Σιμάνσκι, Μάνταλο και δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία σε Τανκοβιτς (γιατί για μένα δεν μπορεί να κριθεί στο χρόνο που πέρασε) και υποθέτοντας οτι διώχνεις Μπακακη, Σβάρνα, Σακχοφ μόνο, πρέπει να φέρεις αλλα δύο πλάγια μπακ, ένα στοπερ, 2 χαφ στο 6-8, ενα δεκαρι και ένα εξτρεμ. Σύνολο 7 παίχτες σε λιγότερο απο 4 εβδομάδες. Για μένα ακατόρθωτο εκτός και αν πας στην αγορά των ελεύθερων και πας σε λίγο μεγαλύτερες ηλικίες

Το θέμα για εμένα είναι ότι φαίνεται να παίρνουν όλα τον δρόμο που πρέπει. Αποχωρήσεις από την μία, καλές προσθήκες από την άλλη (μόνο για τον Ιρανό έχω τις αμφιβολίες μου). Κρίνονται θετικά τα βήματα αλλά είναι τέτοιο το σοκ της Ευρώπης που πραγματικά χρειάζονται κι άλλες κινήσεις για να γυρίσει το κλίμα πλέον. Ελπίζω σε 2-3 ακόμα κινήσεις για βασικές επιλογές, 2 ακόμα τον Δεκέμβριο και την επόμενη χρονιά να κάνεις τις 3-4 ποιοτικές προσθήκες για να γίνεις επιτέλους έτοιμος να παρουσιάσεις μια σ σοβαρή ομάδα. 

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Στυλ που έχει πάρει ολη την ομάδα στις πλάτες του

Τσατάλη γύρνα στο τέρμα σου ρε παιδάκι, που δε ξέρεις το ΚΜ

βλάκα ε βλάκα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Το θέμα για εμένα είναι ότι φαίνεται να παίρνουν όλα τον δρόμο που πρέπει. Αποχωρήσεις από την μία, καλές προσθήκες από την άλλη (μόνο για τον Ιρανό έχω τις αμφιβολίες μου). Κρίνονται θετικά τα βήματα αλλά είναι τέτοιο το σοκ της Ευρώπης που πραγματικά χρειάζονται κι άλλες κινήσεις για να γυρίσει το κλίμα πλέον. Ελπίζω σε 2-3 ακόμα κινήσεις για βασικές επιλογές, 2 ακόμα τον Δεκέμβριο και την επόμενη χρονιά να κάνεις τις 3-4 ποιοτικές προσθήκες για να γίνεις επιτέλους έτοιμος να παρουσιάσεις μια σ σοβαρή ομάδα. 

 

 

 

Ο Ιρανος αν ηρθε στην ομαδα σαν πασπαρτου 3-4 θεσεων, ειναι μια χαρα κινηση. Αν εχει ερθει για βασικο αριστερο μπακ ειναι προβλημα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×