Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

Guest tony_montana
2 minutes ago, Araujo21 said:

Ότι πιο αχρείαστο το άρθρο για το ποιοι ήρθαν με τον Μισελέν. Εξάλλου τετράδα πουλανε τα λάστιχα 

Ή καμια φορα,βάζεις τα  ....μπροστά ,πισω.....το πιασατε το υποννοουμενο.(εχω και χειροτερα αστεια).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Ή καμια φορα,βάζεις τα  ....μπροστά ,πισω.....το πιασατε το υποννοουμενο.(εχω και χειροτερα αστεια).

Ε ρε κατι ονερλαπς που θα πεσουν....

Οντως, μπορουμε να το ξεφτυλισουμε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που πήραμε παίκτη με σκοπό να καπελωσει το Μπακακη εμένα μου φτάνει γιατί ότι περνάμε μέχρι τώρα ήταν για να είναι δεύτεροι και όχι πρώτοι εκτός του γκαλο ίσως. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aris2168 said:

Ε ρε κατι ονερλαπς που θα πεσουν....

Οντως, μπορουμε να το ξεφτυλισουμε πολυ.

Ελπίζω στο οβερλαπ πάνω στο Γκαρσία, να μην φρενάρει απότομα επίτηδες και χάνουμε τις μπάλες 

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον περιμενα αγοραστό κιολας.

Απο εκεί και περα εύχομαι στην λίστα 

Μπορμποκη

Κ. Αραουχο 

Κοπιτση 

Γκαλο

να μπει εκεί καπου ενδιάμεσα όσο πιο ψηλά γίνεται. Μιλάμε για στοιχειωμένη θέση γενικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Καλησπέρα σε όλους εσάς τους αγαπημένους οπαδούς της ομάδας! Θέλω να γνωρίζετε ότι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος που αποτελώ μέλος αυτής της ιστορικής ομάδας😂 και πραγματικά ανυπόμονος για την πρώτη μας συνάντηση.

Να σας νιώσω να μας υποστηρίζετε προκειμένου να κερδίζουμε κάθε ματς για να εκπληρώσουμε τους στόχους μας. Ολα θα γίνουν πολύ γρήγορα»

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Hades said:

Ποιον είχαν φέρει και έλεγε ο Ζαστρο ότι τον πιάσανε σε έξαλλη κατάσταση σε ένα gay bar και τα χε πάρει ο εθνάρχης; δε θυμάμαι όνομα, ίσως ήταν η πρώτη χρονιά στην Α; κάπου εκεί...

Ντιντακ (;)

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Εως και υποπτο υπερ Μπακακη θα το χαρακτηριζα.

Φευγει. Εχει παρθεί η απόφαση. Αν μείνει θα είναι γιατί δεν θα έχει βρεθεί ομάδα να μας αδειάσει τη γωνιά

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bukowski said:

Ντιντακ (;)

ναι, για ντιντάκ ακουγόταν το πρώτο καιρό που δεν έπαιζε

αργότερα εμφάνισε νέτο και επανήλθε η ηρεμία στο πάνελ

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bukowski said:

Εως και υποπτο υπερ Μπακακη θα το χαρακτηριζα.

Ε ναι μιλαμε για αρθρο που καις τον παικτη με το καλημερα. Δεν θελει και πολυ να γινει η στραβη και στα αποδυτηρια και στην κερκιδα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Araujo21 said:

Ε ναι μιλαμε για αρθρο που καις τον παικτη με το καλημερα. Δεν θελει και πολυ να γινει η στραβη και στα αποδυτηρια και στην κερκιδα

Είναι η αλήθεια ότι ξεχειλίζει η αντρίλα κ ο τσαμπουκάς στα αποδυτήρια μας κ αυτό βγαίνει στον αγωνιστικό χώρο. Δουλειές δεν είχε ο διάολος κ απαύτωνε τα παιδιά του. Να κοιτάξουν να παίξουν μπάλα θα πω εγώ, γιατί ο.... διάολος τους γυροφέρνει καιρό. Τώρα τι κάνει ο Μισλέν-Μισελέν στο κρεββάτι του, στα αρχίδια μας κιόλας. Μπάλα θέλουμε να δούμε όχι να κάνουμε reality. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Αυτος που εγραψε το αρθρο πιθανοτατα βαραει κλαρινο στον ψιψινο καθε μερα οποτε κλαιν

 

Οπως γραφτηκε παραπανω ας παιζει σωστα στο γηπεδο και ας κανει οτι θελει στο κρεββατι του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρω οτι ο Μισελεν παρουσιαζεται και αντιμετωπιζεται ως μεταγραφαρα απο αρδ και ΑΕΚτζηδες στα σαιτσ. Γιατι; 

Λιγο χαμηλα τη μπαλα, φαινεται καλος, πολυ καλος για ΑΕΚ μελισσανιδη, και σιγουρα 100 φορες καλυτερος απο Μπακακη, αλλα ειπαμε. Θελουμε αλλους 1-2 τετοιους και αλλους 2 καλυτερους τουλαχιστον (ζητημα αμα θα φερουμε 1).

Επισης παρατηρω οτι ΤΤ τον χαρακτηριζει βασικο δεξιο μπακ της Λανσ, ενω τα περισσοτερα ματς τα εχει κανει απο το παγκο στην πρωτη κατηγορια. Αυτη η παραπληροφορηση και το να υμνησουμε αμεσως την ΑΕΚ του Μελισσανιδη απο τους ΑΡΔ μου τη σπαει απιστευτα. Στο γηπεδο θα φαουν ολα.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brom21 said:

Παρατηρω οτι ο Μισελεν παρουσιαζεται και αντιμετωπιζεται ως μεταγραφαρα απο αρδ και ΑΕΚτζηδες στα σαιτσ. Γιατι; 

Λιγο χαμηλα τη μπαλα, φαινεται καλος, πολυ καλος για ΑΕΚ μελισσανιδη, και σιγουρα 100 φορες καλυτερος απο Μπακακη, αλλα ειπαμε. Θελουμε αλλους 1-2 τετοιους και αλλους 2 καλυτερους τουλαχιστον (ζητημα αμα θα φερουμε 1).

Επισης παρατηρω οτι ΤΤ τον χαρακτηριζει βασικο δεξιο μπακ της Λανσ, ενω τα περισσοτερα ματς τα εχει κανει απο το παγκο στην πρωτη κατηγορια. Αυτη η παραπληροφορηση και το να υμνησουμε αμεσως την ΑΕΚ του Μελισσανιδη απο τους ΑΡΔ μου τη σπαει απιστευτα. Στο γηπεδο θα φαουν ολα.

Η πολλή έλλειψη (επειδή σε έχει στην πείνα)  δημιουργεί παρανεργειες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nedved21 said:

Αυτο το πραγμα με τα ονοματα των ξενων παικτων που ουτε αυτο δεν μπορουν να κανουν σωστα οι ΑΡΔ.

Δεν ειναι καν καποια δυσκολη λεξη για Ελληνα native speaker, να πεις "το απλοποιησαν για ευκολια του κοινου,"

και με εντελως αποκρυμνη-τοπικη Ελληνικη προφορα να πεις την λεξη "Μισελεν" σωστη θα ακουστει.

Το σκεφτόμουν χθες και θυμήθηκα ότι η Catherine προφέρεται Κατρίν και όχι Κατερίν. Το Michelin πάλι προφέρεται Μισελέν (περίπου) αλλά το λένε  πολύ γρήγορα και μπορεί να ακουστεί σαν Μισλέν, οκ είναι πιο λαικό ή και  χωριάτικο έτσι :) κατά το "πως σ΄λεν"

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η συνεισφορά του Αντώνη Ρίκκα στην μεταγραφή του Κλεμάν Μισελέν στην ΑΕΚ

Ο πρώην ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ, ασχολείται πλέον με την εκπροσώπηση ποδοσφαιριστών και συνεργάζεται με το γραφείο AC86 που… έτρεξε την μεταγραφή του Μισελέν στην ΑΕΚ από τη Λανς.

Screenshot_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Brom21 said:

Παρατηρω οτι ο Μισελεν παρουσιαζεται και αντιμετωπιζεται ως μεταγραφαρα απο αρδ και ΑΕΚτζηδες στα σαιτσ. Γιατι; 

Λιγο χαμηλα τη μπαλα, φαινεται καλος, πολυ καλος για ΑΕΚ μελισσανιδη, και σιγουρα 100 φορες καλυτερος απο Μπακακη, αλλα ειπαμε. Θελουμε αλλους 1-2 τετοιους και αλλους 2 καλυτερους τουλαχιστον (ζητημα αμα θα φερουμε 1).

Επισης παρατηρω οτι ΤΤ τον χαρακτηριζει βασικο δεξιο μπακ της Λανσ, ενω τα περισσοτερα ματς τα εχει κανει απο το παγκο στην πρωτη κατηγορια. Αυτη η παραπληροφορηση και το να υμνησουμε αμεσως την ΑΕΚ του Μελισσανιδη απο τους ΑΡΔ μου τη σπαει απιστευτα. Στο γηπεδο θα φαουν ολα.

Πολύ σωστός, απλά να προσθέσω οτι για να φτάσεις να φορέσεις τη φανέλα της Εθνικής Γαλλίας έστω και σε..... φιλικό, είναι παράσημο. Κάτι σημαίνει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στους Ολυμπιακους μιλαμε για Γαλλία που έφαγε 4 από την Ιαπωνια παντως και που αποκλείστηκε από Ιαπωνία και Μεξικό.

Δεν ξερω ποσο σοβαρή μπορεί να θεωρηθει δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×