Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Ευτυχώς που υπήρχαν ένας Αραουχο και ένας Βρανιες και θελαν να γυρίσουν στην ΑΕΚ λέω εγω

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Ευτυχώς που υπήρχαν ένας Αραουχο και ένας Βρανιες και θελαν να γυρίσουν στην ΑΕΚ λέω εγω

Θα τους πάρουμε και του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Προσφέραμε 1.5 μύριο-λένε στο gazzeta- για τον γιο του Ηλία αλλά οι εχθροί της ΑΕΚ ζητάνε ακατέβατα 3 μύρια. Πάντως με 1.5 μύριο φέρνεις 5 Χατζισαφίδες κ έχει να σκεπαστείς για τον Χειμώνα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε πρόταση αγορας με 3 μυρια δεν μπορεί να κάνει η ΑΕΚ.

Κακως διέρρευσε το ονομα, δεν ειναι αυτά τα ποσα στα κυβικά του Μελ.

Να δούμε αν θα πάμε παρακάτω γενικά στα μεταγραφικα ή απλά θα συνεχισουμε να κοροϊδευόμαστε για να περνάει ο χρονος.

Link to comment
Share on other sites

Εδω ακόμα και τα λεφτά που δώσαμε φέτος για αγορές το λες και κοσμογονια

Link to comment
Share on other sites

Τον αγόρασαν 2Μ, έκανε ο παίκτης καλή χρονιά κ εμείς προσφέρουμε 1,5Μ. Προσπάθησε η ομάδα θα λένε μετά οι αρδ... Ένα όνομα πιστεύω θα το φέρει. Έστω κ στα τελειώματα του Αυγούστου που οι τιμές πέφτουν κ οι παίκτες ψάχνουν όλοι κάπου να βρουν ένα συμβόλαιο ή ομάδα που θα τους δίνει χρόνο συμμετοχής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με το πόσο αξιολογείται ο παιχτης, τα στατιστικά του δεν δικαιολογούν το ενδιαφέρον της ομάδας. Φαίνεται για βραζιλιάνο παρόμοιο αλλά σαφώς κατώτερο του Σέζαρ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Τον αγόρασαν 2Μ, έκανε ο παίκτης καλή χρονιά κ εμείς προσφέρουμε 1,5Μ. Προσπάθησε η ομάδα θα λένε μετά οι αρδ... Ένα όνομα πιστεύω θα το φέρει. Έστω κ στα τελειώματα του Αυγούστου που οι τιμές πέφτουν κ οι παίκτες ψάχνουν όλοι κάπου να βρουν ένα συμβόλαιο ή ομάδα που θα τους δίνει χρόνο συμμετοχής.

Α.Α.

Αθεράπευτα Αισιόδοξος.

Link to comment
Share on other sites

Απο το "θα τους αλλάξω όλους", πήγαμε στο "περνάμε ελφσμποργκ και βλέπουμε". Ε μετά θα πάμε στο "αν προκύψει κάτι καλό" και στο "δε θα κάνουμε μεταγραφές απλά για να κάνουμε"

Αλίμονο σε αυτούς που τόσο καιρό περιμένουν μεταγραφή χωρίς ινφο Στυλιανόπουλου. Αν εγώ νιιώθω τοση απέχθεια για τον οργανισμό, φαντάζομαι κάποιον που ενημερώνεται μόνο απο σουβλακοφάγους, τι μπορεί να σκέφτεται η κούτρα του.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, enck1 said:

Απο το "θα τους αλλάξω όλους", πήγαμε στο "περνάμε ελφσμποργκ και βλέπουμε". Ε μετά θα πάμε στο "αν προκύψει κάτι καλό" και στο "δε θα κάνουμε μεταγραφές απλά για να κάνουμε"

Αλίμονο σε αυτούς που τόσο καιρό περιμένουν μεταγραφή χωρίς ινφο Στυλιανόπουλου. Αν εγώ νιιώθω τοση απέχθεια για τον οργανισμό, φαντάζομαι κάποιον που ενημερώνεται μόνο απο σουβλακοφάγους, τι μπορεί να σκέφτεται η κούτρα του.

 

Δεν ξέρω αν έχουμε τελειώσει ακόμα με το στάδιο "να τους δει όλους ο προπονητης"

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στην αντιπροσωπεία της BMW . Λέω θέλω την Χ6 

Ωραία κυριε έχει 100κ

Α οκ. Το Χ1; 35κ . Σας δίνω 10κ που έχω τώρα. Take it or live it

Αν γουστάρουν αλλιώς θα τα κρατησω παπλωμα και αυτοί ας το βλέπουν στην έκθεση

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Araujo21 said:

Πήγα σήμερα στην αντιπροσωπεία της BMW . Λέω θέλω την Χ6 

Ωραία κυριε έχει 100κ

Α οκ. Το Χ1; 35κ . Σας δίνω 10κ που έχω τώρα. Take it or live it

Αν γουστάρουν αλλιώς θα τα κρατησω παπλωμα και αυτοί ας το βλέπουν στην έκθεση

Ωραίο το x6 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Πήγα σήμερα στην αντιπροσωπεία της BMW . Λέω θέλω την Χ6 

Ωραία κυριε έχει 100κ

Α οκ. Το Χ1; 35κ . Σας δίνω 10κ που έχω τώρα. Take it or live it

Αν γουστάρουν αλλιώς θα τα κρατησω παπλωμα και αυτοί ας το βλέπουν στην έκθεση

Γιατί στο πάπλωμα? Δεν εχεις κανα συρτάρι?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ντροπή αυτή η εικόνα για εν ενεργεία αθλητή της ΑΕΚ. Μιλάμε για θρεφτάρι, για ζώο, δεν μιλάμε για αθλητή

9fdfce7e434dcc77556408c6375252f8_802157.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skepastos said:

Ειναι ντροπή αυτή η εικόνα για εν ενεργεία αθλητή της ΑΕΚ. Μιλάμε για θρεφτάρι, για ζώο, δεν μιλάμε για αθλητή

9fdfce7e434dcc77556408c6375252f8_802157.jpg

Οταν είχα πάει Μπουρνάζι κάποτε, γεμάτο ήταν από κάτι τέτοιους κατσιβελους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Skepastos said:

Ειναι ντροπή αυτή η εικόνα για εν ενεργεία αθλητή της ΑΕΚ. Μιλάμε για θρεφτάρι, για ζώο, δεν μιλάμε για αθλητή

9fdfce7e434dcc77556408c6375252f8_802157.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSQFRhSdURCRxclv8ygGqT

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αυτα που εγραψε ο Στυλ, δεν μπορω να τον κραξω. Να ειναι καλα το παιδι αλλα μακρια απο την ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Skepastos said:

Ειναι ντροπή αυτή η εικόνα για εν ενεργεία αθλητή της ΑΕΚ. Μιλάμε για θρεφτάρι, για ζώο, δεν μιλάμε για αθλητή

9fdfce7e434dcc77556408c6375252f8_802157.jpg

Καλα ουτε εγω δεν ημουν ετσι περσι

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μπορει να φερει ο ρουλης αυτον και εμεις φερνουμε Χατζισαφι;
Πραγματικα ντρεπομαι.

το10.γρ

Σε μια ακόμα σπουδαία μεταγραφή προχωράει ο Αρης, με την ομάδα της Θεσσαλονίκης να φέρνει στην Ελλάδα τον Γκανέζο αριστερό μπακ της Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Λούμορ. Ο Αφρικανός είναι 24 ετών (15/8/1996), έχει ύψος 1.75 μ. και είναι διεθνής με την εθνική ομάδα της Γκάνας, έχοντας πραγματοποιήσει 13 συμμετοχές με το εθνόσημο.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι ειναι τιποτα τρομερο αυτος ο παικτης, αλλα εμεις παμε να φερουμε και χειροτερο και μεγαλυτερο σε ηλικια,

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hoffman21 said:

Οχι οτι ειναι τιποτα τρομερο αυτος ο παικτης, αλλα εμεις παμε να φερουμε και χειροτερο και μεγαλυτερο σε ηλικια,

Το χειρότερο ειναι οτι σταματησε ο ανθρωπος να παίζει μπακ και πήγε στον αξονα. Αυτό το κανουν οι ποδοσφαιριστές όταν δεν αντέχουν τα τρεξιματα των ακρων.

Δεν αντεχει τα τρεξίματα στο Ιράν, για Σουπερλίγκ ομως θα τρέχει σαν τον Χαμιλτον

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×