Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


Recommended Posts

Νομιζω ο Χατζησαφι θα ειναι πιο αστεια μεταγραφη και απο του Ντατσενκο. Που τον περιεμεναμε και αυτος επαιζε στα φιλικα της Ουφα. Ε τωρα ο αλλος παιζει στα επισημα. 

Και αν τραυματιστει? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Το χειρότερο ειναι οτι σταματησε ο ανθρωπος να παίζει μπακ και πήγε στον αξονα. Αυτό το κανουν οι ποδοσφαιριστές όταν δεν αντέχουν τα τρεξιματα των ακρων.

Δεν αντεχει τα τρεξίματα στο Ιράν, για Σουπερλίγκ ομως θα τρέχει σαν τον Χαμιλτον

O oποιος επειδη εχει ανυπαρκτη καριερα βαση βιογραφικου, συνεχως προβαλεται το περασμα του απο το γαυρο, μονο που ξεχνανε να πουν πως στο 6μηνο περασμα του απο το γαυρο, εφυγε ως ¨χαρτι υγειας¨ ελευθερος με προορισμο ξανα το Ιραν γραφοντας 6 συμμετοχες το κοντερ.

Αλλα για τον Λουπο και τον Καζαντζογλου, ειναι καλη επιλογη ο Χατζισαφι και πιστευουν οτι θα πιασει.

Οσο τα σκεφτομαι μου αναβουν τα λαμπακια.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nikos said:

Εδώ που τα λέμε πρόταση αγορας με 3 μυρια δεν μπορεί να κάνει η ΑΕΚ.

Κακως διέρρευσε το ονομα, δεν ειναι αυτά τα ποσα στα κυβικά του Μελ.

Να δούμε αν θα πάμε παρακάτω γενικά στα μεταγραφικα ή απλά θα συνεχισουμε να κοροϊδευόμαστε για να περνάει ο χρονος.

Πόσα έδωσε πέρυσι για Γκαρσία?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Hoffman21 said:

O oποιος επειδη εχει ανυπαρκτη καριερα βαση βιογραφικου, συνεχως προβαλεται το περασμα του απο το γαυρο, μονο που ξεχνανε να πουν πως στο 6μηνο περασμα του απο το γαυρο, εφυγε ως ¨χαρτι υγειας¨ ελευθερος με προορισμο ξανα το Ιραν γραφοντας 6 συμμετοχες το κοντερ.

Αλλα για τον Λουπο και τον Καζαντζογλου, ειναι καλη επιλογη ο Χατζισαφι και πιστευουν οτι θα πιασει.

Οσο τα σκεφτομαι μου αναβουν τα λαμπακια.

Εγώ σαν έξτρα λύση θα τον έφερνα τον Χατζισαφί. Πολλές θέσεις παίζει, 200 χιλιάρικα παίρνει, χαμηλου ρίσκου κινηση για πάγκοεξεδρα.

Αλλα αυτά τα τομάρια τον φέρνουν καραβασικό. Ποιος Μιτάι τώρα, πρεπει να φάει το φαί του ναι να γυμναστει το παιδί για να ανταπεξελθει

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Σελτικ αποκλείστηκε απο ch.l. 4η σερί χρονιά. 

Δεν άφησαν ελεύθερο τον παιχταρά, θέλαν λεφτά τα μουνιά...

Τωρα ειναι που θα θελουν λεφτα μεχρι και τα σεντσια 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hoffman21 said:

Σελτικ αποκλείστηκε απο ch.l. 4η σερί χρονιά. 

Δεν άφησαν ελεύθερο τον παιχταρά, θέλαν λεφτά τα μουνιά...

Νομίζω τη χρονιά που τους αποκλεισαμε είχαν την καλύτερη ομάδα, πλέον κάθε χρόνο είναι όλο και χειροτεροι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Νομίζω τη χρονιά που τους αποκλεισαμε είχαν την καλύτερη ομάδα, πλέον κάθε χρόνο είναι όλο και χειροτεροι 

Σαχλαμαρινος like this

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mporat said:

Νομίζω τη χρονιά που τους αποκλεισαμε είχαν την καλύτερη ομάδα, πλέον κάθε χρόνο είναι όλο και χειροτεροι 

Ήταν μια καλή ομάδα, αλλά σε καμιά περίπτωση το μεγαθήριο που παρουσιάστηκε τότε

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AlexKR21 said:

Ήταν μια καλή ομάδα, αλλά σε καμιά περίπτωση το μεγαθήριο που παρουσιάστηκε τότε

Καλύτερη από μας ητανε αλλά ήταν η τελευταία φορά που παρουσιαστηκαμε σοβαροί.

Link to comment
Share on other sites

Και να ξέρετε όταν θα στραβώσει η χρονιά, στις νυχτερινές εκπομπές θα βγαίνει ο κοσμος και θα λέει "μα δεν έχουμε φορ, δεν έχουμε χαφ, δεν έχουμε αμυνα", η απάντηση θα είναι "μα σου έφερε Αραουχο ρε φίλε, έχεις 6 χαφ, σου πήρε Βρανιες και Τζαβελα", αποκρυπτοντας φυσικά ότι ο Αραουχο μόνος του δεν φτάνει, ότι τα χαφ σου δεν κάνουν 2 ολοκληρα και ότι στην άμυνα θέλεις άλλους δύο εστω μετριοκαλους.

Σημειώστε τα λόγια μου ότι αυτός θα είναι ο διάλογος, όχι ότι δεν τον έχουμε ξανακούσει άλλες 10 φορές βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Αφήνω αυτό εδώ για τον Τάνκοβιτς να υπάρχει επειδή έρχεται κ νέα χρονιά κ τον συζητάμε συχνά... για έναν παίκτη που κανένας προπονητής δεν του έδειξε εμπιστοσύνη για τους γνωστούς λόγους.

 

tankovic mantalos 2.png

Edited by billy21
Link to comment
Share on other sites

Οι Αλμπανηδες, Σβαρνες, Μπακακηδες για το μόνο που δεν φταίνε είναι που τους έχει χρίσει η διοίκηση βασικούς. Και οι υπόλοιπες ομάδες έχουν αντίστοιχους παίχτες αλλά ως συμπληρωματικούς στο ρόστερ. Οι δικοί μας λοιπόν για αυτό δεν φταίνε. Φταίνε όμως για όλα τα υπόλοιπα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×