Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

Εντωμεταξύ μάρτυς μου ο Θεός, το σπριντ που κάνει ο Μάνταλος στην αντεπίθεση πριν το γκολ δεν το θυμάμαι πάλι ούτε πριν τους χιαστούς. Γενικά οι παίχτες που χρειάζεται να πάρουν όγκο φαίνονται να έχουν πάρει (πχ είδα το Ραντονια σε κοντινό και τα έχασα), αυτοί που έπρεπε να χάσουν έχουν χάσει και μάλλον η πουλεναρα μου για φέτος θα είναι το κομάντο ο γυμναστής που φέρε ο Μιλο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν είστε κακοι 

 

Λείπει ποιότητα σε κάποιες θέσεις 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να υπαρχει άνθρωπος που να βλεπει ότι ο Μιται μπορεί να σταθεί βασικος.

Link to comment
Share on other sites

Τα μπράβο από εμένα μόνο με θετικά αποτελέσματα σε επίσημα παιχνίδια. Χαμηλά η μπάλα και κρατάμε μικρό καλάθι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν είστε κακοι 

 

Λείπει ποιότητα σε 6-7 θέσεις 

Κάπως έτσι νομίζω καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν πιστεύω να υπαρχει άνθρωπος που να βλεπει ότι ο Μιται μπορεί να σταθεί βασικος.

Θέλει δουλειά πολύ στην άμυνα 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Θέλει δουλειά πολύ στην άμυνα 

Όχι για να μην (νομιζουν πως) μας δουλεύουν οι Κεφτεδες  το λεω.

Ανεξηγητη επιλογή ο Χατσισαφι, εκτός αν ήδη στέρεψε το ταμειο οποτε πάμε για τραγελαφικές καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον θέλει τον Αλμπάνη με τπτ, αλλά η κόντρα όλα τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί ρε Χρηστακο το πετάμε με εσωτερικό εκτός αν είμαστε ο Κουαρεσμα

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ ο αντιπαλος του Γκαρσια πρέπει να πάρει ένα Αλμορα στο τέλος του παιχνιδιού. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Ναι του ελειψε να τον πληρωνει ο Μελισσανιδης 

Και στον Τζαβέλλα είπε να έρθει, και σήμερα γήπεδο ήταν. Δεν μου φαίνεται να έχει κανένα απωθημένο προς την ΑΕΚ. Και γιατί να έχει άλλωστε, και λεφτά έβγαλε και πρωτάθλημα πήρε και Τσ.λ. έπαιξε. Σοβαρος παίκτης και σοβαρός άνθρωπος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνονται αυτά, για αυτό ο Αλμπάνης κάνει μονο για παγκο και αν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Και στον Τζαβέλλα είπε να έρθει, και σήμερα γήπεδο ήταν. Δεν μου φαίνεται να έχει κανένα απωθημένο προς την ΑΕΚ. Και γιατί να έχει άλλωστε, και λεφτά έβγαλε και πρωτάθλημα πήρε και Τσ.λ. έπαιξε. Σοβαρος παίκτης και σοβαρός άνθρωπος.

Έχει παράπονα από το Μελ. Εντάξει δεν λέει τίποτα. Την αγαπάει αληθινά την ΑΕΚ αυτός. Θα γυρίσει να παιξει Αγία Σοφια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Δεν χάνονται αυτά, για αυτό ο Αλμπάνης κάνει μονο για παγκο και αν 

Έχει πάντως τα χαρακτηριστικά και φέτος κ το σώμα για να σταθεί. Κάτι του λείπει κ νομίζω είναι η ψυχολογία κ το μυαλό. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Έχει πάντως τα χαρακτηριστικά και φέτος κ το σώμα για να σταθεί. Κάτι του λείπει κ νομίζω είναι η ψυχολογία κ το μυαλό. 

Έχει στοιχεία ναι. Εγώ ποτέ δεν έχω γράψει να φύγει από αυτήν την ΑΕΚ, αλλά όχι για βασικος.

Εντωμεταξυ 3ος προπονητης που δεν βαζει βασικό τον Τανκοβιτς από ο,τι βλέπουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ηταν ο πιο ευκολος αντιπαλος απο οσα φιλικα παιξαμε στην προετοιμασια, αλλα πιστευω χρειαζοταν μια ευκολη νικη ενοψει του 1ου ευρωπαικου και για ντοπαρισμα της ψυχολογιας.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Έχει παράπονα από το Μελ. Εντάξει δεν λέει τίποτα. Την αγαπάει αληθινά την ΑΕΚ αυτός. Θα γυρίσει να παιξει Αγία Σοφια

Παράπονα συμπεριφοράς, που οκ ο καθένας μπορεί να έχει με το αφεντικό του. Πληρώθηκε κανονικά, βελτιώθηκε σταθερά και πήρε παραστάσεις που δεν θα είχε πάρει ποτέ. Δεν είναι όλοι ντεμηδες να νιώθουν αδικημένοι. 

Παράπονα για το ότι δεν εκτιμήθηκε η αξία του έχω και εγώ από τον Μελ. Και το σπαμαρω από την μέρα που ξεπουλήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nikos said:

Όχι για να μην (νομιζουν πως) μας δουλεύουν οι Κεφτεδες  το λεω.

Ανεξηγητη επιλογή ο Χατσισαφι, εκτός αν ήδη στέρεψε το ταμειο οποτε πάμε για τραγελαφικές καταστάσεις.

Πάντως για 18 χρόνων παιδί φαίνεται ότι έχει πολύ καλή μαγιά. Πολύ καλή τεχνική, έχει ταχύτητα, καλό ποδαράκι, γρήγορος, ψηλός. Πρέπει να δυναμώσει και να μάθει άμυνα. Για αυτό πρέπει να του φερεις παιχταρα αριστερά 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×