Jump to content

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2021-22


Recommended Posts

Με διαρκειας μονο σε εμβολιασμενους και τους οργανωμενους να μην παιρνουν μαζικα, το νουμερο ειναι πολυ σημαντικο. Παιζει ρολο η προτεραιοτητα για το νεο γηπεδο σιγουρα αλλα η διαφορα εγινε μετα τις μεταγραφικες κινησεις. Και συνεχιζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλες εποχές φυσικά ( λεφτά υπάρχουν) και γενικά τότε ο κοντός είχε ρίξει πολλή βάρος στη πώληση διάρκειας . Τώρα από την άλλη είναι το κίνητρο του γηπέδου που ανεβάζει τις πωλήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα και γω το διαρκείας σήμερα. Από κει που πριν 1 μήνα η ΑΕΚ μου έφερνε κυρίως νεύρα τελικά πήρα και διαρκείας παρότι στα περισσότερα ματς δεν θα μπορώ να πηγαίνω

Τεράστιο κίνητρο η προτεραιότητα στην Αγιά Σοφιά, αλλά αν δεν είχαν γίνει οι μεταγραφές στο τέλος δεν νομίζω να έπαιρνα. Προηγουμένως δεν ήθελα να τους δώσω σεντ, αλλά οι κινήσεις στο τέλος με «γλύκαναν».

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, AlexKR21 said:

Το τσίμπησα και γω το διαρκείας σήμερα. Από κει που πριν 1 μήνα η ΑΕΚ μου έφερνε κυρίως νεύρα τελικά πήρα και διαρκείας παρότι στα περισσότερα ματς δεν θα μπορώ να πηγαίνω

Τεράστιο κίνητρο η προτεραιότητα στην Αγιά Σοφιά, αλλά αν δεν είχαν γίνει οι μεταγραφές στο τέλος δεν νομίζω να έπαιρνα. Προηγουμένως δεν ήθελα να τους δώσω σεντ, αλλά οι κινήσεις στο τέλος με «γλύκαναν».

Στα έμασε κι εσένα ο σκατογερος.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Αναμενομενη η παραταση.

Τωρα παμε για διπλο στη Κρητη για να ακουμπησουμε τις 17.

Οπως και να χει εχει γινει ρεκορ επι Μελ και αν δεν ειχαμε τους ανεμβολιαστους θα ξεπερναγαμε τις 20000 νουμερα εξωφρενικα για την εποχη μας.

Στη κυκλοφορια θα βγαινουν 7-8 χιλιαδες εισητηρια οποτε οσοι θελετε να ερχεστε καντε τα κουμαντα σας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NIS 9-11 said:

Αναμενομενη η παραταση.

Τωρα παμε για διπλο στη Κρητη για να ακουμπησουμε τις 17.

Οπως και να χει εχει γινει ρεκορ επι Μελ και αν δεν ειχαμε τους ανεμβολιαστους θα ξεπερναγαμε τις 20000 νουμερα εξωφρενικα για την εποχη μας.

Στη κυκλοφορια θα βγαινουν 7-8 χιλιαδες εισητηρια οποτε οσοι θελετε να ερχεστε καντε τα κουμαντα σας.

Αν πιάσει την πιο χαμηλή επίδοση του Ντεμη στα διαρκείας κάτι που δεν το πίστευα πριν λίγες μέρες, τότε μιλάμε για τρομερό νούμερο δεδομένων των συνθηκών, όχι ότι τα σχεδον 15.000 που έχουμε δώσει δεν είναι ηδη τεράστια επιτυχία.Και αν θυμάμαι καλά δεν έχουν πάρει οι σύνδεσμοι όπως τις άλλες χρονιές.

Είναι που έχουμε το 13% των οπαδών σύμφωνα με τις μετρήσεις του οπεν, ίσως να είμαστε και λιγότεροι από τους αρειανους ξέρω γω.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Man Of Faith said:

Αν πιάσει την πιο χαμηλή επίδοση του Ντεμη στα διαρκείας κάτι που δεν το πίστευα πριν λίγες μέρες, τότε μιλάμε για τρομερό νούμερο δεδομένων των συνθηκών, όχι ότι τα σχεδον 15.000 που έχουμε δώσει δεν είναι ηδη τεράστια επιτυχία.Και αν θυμάμαι καλά δεν έχουν πάρει οι σύνδεσμοι όπως τις άλλες χρονιές.

Είναι που έχουμε το 13% των οπαδών σύμφωνα με τις μετρήσεις του οπεν, ίσως να είμαστε και λιγότεροι από τους αρειανους ξέρω γω.

Οριακα πιστευω θα το φτασουμε 16500-17 εκτος αμα φρικαρουμε τελειως και ξεπερασουμε και τις 17(δυσκολο).

Παιρνουμε μια προγευση παντως τι θα δουμε στα φιλαδελφεια.

Link to comment
Share on other sites

Σπάσαμε λέει το φράγμα των 15 χιλιάδων διάρκειας, σύμφωνα με το ΑΕΚ 365. Ο κόσμος διψάει για πρωταθλητισμο και επιστροφή στην αγιασοφια. Επειδή ο κόσμος της ΑΕΚ όμως απόγοητεύεται εύκολα, με μερικές γκέλες ακόμα παίζει να είναι άδειο το οακα στην συνέχεια του πρωταθληματος. 

Link to comment
Share on other sites

μολις παραγγειλα/πληρωσα διαρκειας κι εγω.

 

δεν νομιζω να εχω χρονο να πηγαινω, αλλα ηθελα να ενισχυσω, περισσοτερο ως μηνυμα στην διοικηση οτι οταν προσπαθει θα ανταμοιβεται η προσπαθεια.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×