Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2021-22


George_D
 Share

Recommended Posts

Δεν ξέρω τι ζόρι τραβάει η ερτ και δεν αφήνει το στριμ στο εξωτερικό. Λες και υπάρχει κανά ξένο δικαίωμα σε αγώνα χάντμπολ ελληνικού πρωταθλήματος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίοι οι μεριά, ουγκαλντε και μπουκοβινας διαβάζω. Η χειρότερη εμφάνιση επί δημητρουλια. Καμία σχέση η ομάδα με την περσινή ως τώρα 

Link to comment
Share on other sites

Διπλάσια λάθη , αν είναι δυνατόν… έπρεπε να το είχαμε καθαρίσει στο τέλος με τον παίκτη παραπάνω, πάλι καλά που μας έσωσε ο Μπουκοβίνας στο τελευταίο δευτ/το …

θα ανέβει πάντως η ομάδα στη συνέχεια 100% … δεν τον φοβάμαι τον Δημητρούλια. 

Link to comment
Share on other sites

H ομάδα κ ο προπονητής έχουν δείξει ποιοί είναι κ τι μπορούν να καταφέρουν, οπότε στήριξη κ θα έρθει κ η η βελτίωση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Προβληματική εμφάνιση, κακή ψυχολογία, αβίαστα και πολλά λάθη. Ευτυχώς ο μπουκοβινας έσωσε την παρτίδα. 

Υγ. Μου είχε λείψει η αίσθηση του φαβορί σε αγώνα με τον σκατογαυρο και μάλιστα εκτός έδρας. Το μόνο θετικό, οι πανηγυρισμοί τους στο τέλος. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tony_montana said:

 Υγ. Μου είχε λείψει η αίσθηση του φαβορί σε αγώνα με τον σκατογαυρο και μάλιστα εκτός έδρας. Το μόνο θετικό, οι πανηγυρισμοί τους στο τέλος. 

Αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, καλά τα λόγια παρηγοριάς, τα δεν πειράζει και τα λοιπά, αλλά η σημερινή εμφάνιση είναι απαράδεκτη για μία ομάδα με τέτοια διαφορά σε ρόστερ από όλους τους υπόλοιπους. Πλην Μπουκοβίνα, Μπεριά και Πλάθα μέχρι τη δεύτερη δίλεπτη, όλοι οι άλλοι δεν εμφανίστηκαν στο γήπεδο, με πρώτο και χειρότερο τον πάγκο. Επιλέξαμε ένα αργό τέμπο, με επιθέσεις στο όριο του παθητικού, ενώ όταν είχαμε δυνατότητα να τρέξουμε δεν το κάναμε. Ο μόνος τρόπος παιχνιδιού δηλαδή που θα επέτρεπε στο γάβρο να διεκδικήσει κάτι. Προφανώς επιλογή προπονητή η τακτική, η οποία δεν του βγήκε. Ευτυχώς που απέναντί μας είχαμε μια ομάδα που φοβόταν να κερδίσει, γιατί αλλιώς θα είχαμε χάσει άνετα. Οι στόχοι που έχει θέσει η διοίκηση είναι συγκεκριμένοι. Απόλυτη κυριαρχία στην Ελλάδα και όσο το δυνατόν καλύτερη πορεία στην Ευρώπη, χωρίς να θυσιάζουμε όμως αγώνες στο ελληνικό πρωτάθλημα για αυτή. Δε θα σταθώ σε άλλα, πχ μη χρησιμοποίηση του καλύτερου αμυντικού και αρχηγού σου ή παραμονή Πλάθα στις άμυνες ενώ είχε 2 δίλεπτες. Ελπίζω μόνο να ήταν μια κακή ημέρα για την ομάδα και τον κόουτς, που του έχουμε εμπιστοσύνη, και να αποδειχτεί αυτό στα υπόλοιπα 4 έως 6 παιχνίδια που θα παίξουμε με αυτούς.

Επίσης, για όσους ακολουθούν την ομάδα από τη διοίκηση, να μας εξηγήσουν γιατί σε κάθε παιχνίδι στο Ρέντη μπαίνει κόσμος πίσω από το τέρμα μας και σφυρίζουμε κλέφτικα, ενώ στο Κασιμάτης, αν συμβεί κάτι τέτοιο, διακόπτεται το παιχνίδι μέχρι να φύγουν από πίσω οι οπαδοί...Η πολλή χαλαρότητα βλάπτει γενικά....

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stavros 9-11 said:

Το 'χει η μέρα σήμερα μου φαίνεται

Ο πλανητης ΑΕΚ ειναι επηρεασμενος απο τον ερχομο γιαννικη

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρώτο ματς για το European League με την ουγγρική Ταταμπάνα εντός στις 19:45. Από τα ματς που έχουμε καλές πιθανότητες για την νίκη αν πούμε ότι το ματς με τον γαύρο ήταν μια κακή παρένθεση. Η στοιχηματική αγορά μας έχει αρκετά φαβορί, σε σημείο που δεν πιστεύω ότι αντικατοπτρίζει την αλήθεια, μακάρι να έχει δίκιο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moukie said:

Tο δειχνει καπου το ματς στην Ελλαδα;;

Εγώ δεν ξέρω να σου πω, ευτυχώς το έχει η ουγγρική.

Οι ρεπόρτερ λένε πάλι καλά που δεν έχει κόσμο και απορούν κιόλας γιατί αυτό.

Αρχίσαμε πολύ καλά, γρήγορο παιχνίδι, καλή άμυνα, 4-1.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×