Jump to content

Βελέζ Μόσταρ-Α.Ε.Κ. (Conference League, B' Προκρ.Γύρος- 1ο ματς): 22/07/21, 21:30


mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μπακάκη   

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Τζαβέλλας
    • Σιμάνσκι
    • Σάκχοφ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Μιτάι
      0
    • Αραούχο
    • Λε Ταλέκ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
    • Τζαβέλλας
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Σάκχοφ
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Μιτάι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Λε Ταλέκ
      0


Recommended Posts

5 hours ago, Hoffman21 said:

Για να ξέρουμε λίγο ποιοι παίχτες και με τι αξία, έκαναν πλάκα στα παρτάλια μας. Γαμω την ώρα που τους έφεραν στην ΑΕΚ.

 

 

Screenshot_2021-07-24-11-11-07-781_com.android.chrome.jpg

Το έβαλα και παραδίπλα.

Χρηματιστηρισκη αξια Λεβαδειακού ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.

Κανονικα οι μισοί που έχασαν προχθες πρέπει να φανε διακοπη συμβολαίου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Ποσο καλυτερο μπορει να γινει το σαββατοβραδο μας πΧια;

https://www.enwsi.gr/1026889/aek/aek-podosfairo/savvatovrado-me-taso-tsatali-sta-mikrofona-toy-sporfm-94-6.html?utm_source=internal&utm_medium=feed

Θα συντονιστω να ακουσω ΟΝΟΜΑΤΑ απο το ΤΤ που ειναι κυβερνητικος

Link to comment
Share on other sites

Παντως μέχρι και ο ΤΤ τα έγραψε για Μάνταλο, Μπακακη. Δεν ξερω δλδ το άλλο πρέπει να γίνει με αυτους τους δυο ειδικά.

 

 

Επιβεβαιώνεται ο φόβος που είχα. Το περιβάλλον της ΑΕΚ έχει αρχίσει και συμβιβάζεται σε αυτές τις καταστάσεις. Ο Μιλόγεβιτς προσγειώθηκε ανώμαλα. Τα παιδιά αυτά δεν μπορούν να βγάλουν αντίδραση», σχολίασε ο Τάσος Τσατάλης. 

«Ο Πέτρος Μάνταλος δεν μας άφησε περιθώριο να θεωρήσουμε γίνεται να μην κάνει μεταγραφή στη θέση. Η ΑΕΚ δεν μπορεί να πάει μόνο με τη συγκεκριμένη επιλογή στο οργανωτικό κομμάτι», σχολίασε ο ρεπόρτερ της «Ένωσης», ενώ έκανε λόγο για… μουτράκια από κάποιους ποδοσφαιριστές της «Ένωσης».

Παράλληλα, στάθηκε και στην παρουσία του Μιχάλη Μπακάκη, σχολιάζοντας: «Τα έδωσε όλα, ήταν έτοιμος να πεθάνει στο γήπεδο. Ήταν ο καλύτερος δυνατός Μπακάκης και φάνηκε τόσο λίγος για τις απαιτήσεις του συγκεκριμένου αγώνα».

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Παντως μέχρι και ο ΤΤ τα έγραψε για Μάνταλο, Μπακακη. Δεν ξερω δλδ το άλλο πρέπει να γίνει με αυτους τους δυο ειδικά.

 

 

Επιβεβαιώνεται ο φόβος που είχα. Το περιβάλλον της ΑΕΚ έχει αρχίσει και συμβιβάζεται σε αυτές τις καταστάσεις. Ο Μιλόγεβιτς προσγειώθηκε ανώμαλα. Τα παιδιά αυτά δεν μπορούν να βγάλουν αντίδραση», σχολίασε ο Τάσος Τσατάλης. 

«Ο Πέτρος Μάνταλος δεν μας άφησε περιθώριο να θεωρήσουμε γίνεται να μην κάνει μεταγραφή στη θέση. Η ΑΕΚ δεν μπορεί να πάει μόνο με τη συγκεκριμένη επιλογή στο οργανωτικό κομμάτι», σχολίασε ο ρεπόρτερ της «Ένωσης», ενώ έκανε λόγο για… μουτράκια από κάποιους ποδοσφαιριστές της «Ένωσης».

Παράλληλα, στάθηκε και στην παρουσία του Μιχάλη Μπακάκη, σχολιάζοντας: «Τα έδωσε όλα, ήταν έτοιμος να πεθάνει στο γήπεδο. Ήταν ο καλύτερος δυνατός Μπακάκης και φάνηκε τόσο λίγος για τις απαιτήσεις του συγκεκριμένου αγώνα».

 

O Μπακακης ταβανιασε με το πρωταθλημα. Θεωρει οτι τα εχει πετυχει πλεον ολα και απλα περιεμενει τα χρονια να γινει παλαιμαχος. Ηδη εχει θεση στην ομαδα νεων,  Δεν προκειται να αλλαξει προς το καλυτερο. Η ομαδα πρεπει να μαθει να πουλαει οταν εχουν καποια υπεραξια οι παικτες, Οχι να κανει ισοβια συμβολαια σε μετριους 

Link to comment
Share on other sites

Γνωστα αυτά. Ο γερό παράξενος δεν καταλαβαίνω τι θέλει επιτελους με αυτους τους δυο.

Ειδικα με Μάνταλο συμπεριφέρεται λες και τα έχουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Γνωστα αυτά. Ο γερό παράξενος δεν καταλαβαίνω τι θέλει επιτελους με αυτους τους δυο.

Ειδικα με Μάνταλο συμπεριφέρεται λες και τα έχουν.

Μανταλος, Μπακακης, Σβαρνας και Λοπες του εξασφαλιζουν οτι δεν θα ξαναγινει καμια στραβη να διεκδικησει εστω πρωταθλημα. Απλο ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μανταλος, Μπακακης, Σβαρνας και Λοπες του εξασφαλιζουν πως δεν θα γινει καμια στραβη να ξαναπαρει πρωταθλημα.

Για πολύ ξύπνιο τον έχεις πιστεύω εγω.

Για τον πουτσο είναι ο εγκέφαλος του πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Για πολύ ξύπνιο τον έχεις πιστεύω εγω.

Για τον πουτσο είναι ο εγκέφαλος του πλέον.

Στις πουστιες πρωτος ειναι. Αμολυσε σημερα αυτο το παρταλι τον Τσαταλη να απειλει ουσιαστικα παιχτες γιατι εσφιξε αν μεινει εκτος Ευρωπης. Για τα τσιμπουκια εντος συνορων τοσα χρονια μουγκα ομως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Στις πουστιες πρωτος ειναι. Αμολυσε σημερα αυτο το παρταλι τον Τσαταλη να απειλει ουσιαστικα παιχτες γιατι εσφιξε αν μεινει εκτος Ευρωπης. Για τα τσιμπουκια εντος συνορων τοσα χρονια μουγκα ομως.

Ναι απλά πιστεύω ότι είναι μεν κουτοπόνηρος αλλά ειναι και ανίκανος , δεν τον έχω δλδ ότι το κάνει επίτηδες να φτιάχνει τόσο κακές ομάδες. Απλά αυτος είναι.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Ναι απλά πιστεύω ότι είναι μεν κουτοπόνηρος αλλά ειναι και ανίκανος , δεν τον έχω δλδ ότι το κάνει επίτηδες να φτιάχνει τόσο κακές ομάδες. Απλά αυτος είναι.

Μια χαρα ξερει τι ρεταλια ειναι οι ακραιοι μπακ του, ο κεντρικος αμυντικος του και ο επιτελικος του χαφ. Οσο μαλακας και να σαι ξερεις πως αν εκει εισαι κλοουν πρωταθλημα δεν παιρνεις. Σικε ειναι το θεατρακι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μια χαρα ξερει τι ρεταλια ειναι οι ακραιοι μπακ του, ο κεντρικος αμυντικος του και ο επιτελικος του χαφ. Οσο μαλακας και να σαι ξερεις πως αν εκει εισαι κλοουν πεωταθλημα δεν παιρνεις. Σικε ειναι το θεατρακι.

Εγώ πιστεύω ότι είναι άχρηστος, γερασμένος, νομιζει ότι το έχει χωρίς να το έχει και κυριως δεν παίζει σάλιο.

Εξακολουθώ να πιστεύω προσωπικά ότι είναι αδιανόητα ανίκανος και ότι δεν τα κάνει επίτηδες.

Δεν θα μάθουμε ποτέ βέβαια τι ισχυει από τα δυο, λεω τι πιστεύω εγώ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εγώ πιστεύω ότι είναι άχρηστος, γερασμένος, νομιζει ότι το έχει χωρίς να το έχει και κυριως δεν παίζει σάλιο.

Εξακολουθώ να πιστεύω προσωπικά ότι είναι αδιανόητα ανίκανος και ότι δεν τα κάνει επίτηδες.

Δεν θα μάθουμε ποτέ βέβαια τι ισχυει από τα δυο, λεω τι πιστεύω εγώ..

Επιτηδες το κανει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Επιτηδες το κανει

Σκεφτομαι δεκάδες σκηνικά τόσα χρονια ειδικά στις μεταγραφες που θα ήταν πολύ ψαγμένα για να τα έκανε επιτηδες κάποιος ξεκαθαρα μπουνταλάς σαν αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ έχει μία βάση ρόστερ από τα προηγούμενα χρόνια που έχει… ποτιστεί στην ηττοπάθεια και για να αλλάξει αυτό πρέπει να γίνουν κινήσεις με πολύ ποιοτικούς ποδοσφαιριστές και ταυτόχρονα να έρθουν πολλές συνεχόμενες και σημαντικές νίκες.

Η ΑΕΚ πρέπει λοιπόν, γι’ αρχή να περάσει την Πέμπτη στην επόμενη φάση και από εκεί και έπειτα να ενισχύσει με πολύ σημαντικούς ποδοσφαιριστές το ρόστερ της.

Δεξί και αριστερό μπακ, εξτρέμ και ένας δημιουργικός χαφ (τύπου Εντσάμ), πρέπει να αποτελούν προτεραιότητα για το σχεδιασμό της ομάδας

Πανος Λουπος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Εγω πιστευω δεν εχει μαντηλι να κλαψει απλα.

 

Το μονο σίγουρο είναι ότι για τον α ή β λόγο δεν παίζει σάλιο.

Και προσωπικά θεωρω ότι 110% φταίνε  αυτό + ότι είναι γερος  που επιμενει ότι ξέρει και χωρίς λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε ρε μάγκες . Δεν έχουμε ακούσει τόσα χρονια έστω ένα επιθετικό χάφ  ή ένα οχτάρι σε μεταγραφική περίοδο . Τι ανικανότητα, μωρό παιδί μπορεί να καταλάβει ότι θες τουλάχιστον 2 παίχτες εκεί. Όλο τα ακραία μπακ και τα εξτρέμ μας φάγαν τάχα. Φτάνει με το τρολαρισμα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εχει την ΑΕΚ και διαπραγματευεται για την παρτη του με τον κωλο της

Σε αυτό δεν διαφωνεί κανεις παντως.

 

Γενικά είπαν ΔΥΟ λέξεις εδώ μέσα από την αρχη 

@stavros 9-11 => «λίγος»

@Sepultura21 => «μπάρμπας»

 που νομιζω ότι κλείνουν το θέμα με δαυτον, είτε τα κάνει κατα λαθος, είτε επίτηδες.

 

Να λέμε (τελικά) πάλι καλά που θα φτιάξει το γήπεδο και πήρε κι ένα πρωτάθλημα, θα πω εγώ. Έχει κλείσει με αυτά και με το παραπανω.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Να λέμε (τελικά) πάλι καλά που θα φτιάξει το γήπεδο και πήρε κι ένα πρωτάθλημα, θα πω εγώ. Έχει κλείσει με αυτά και με το παραπανω.

Εγω λεω να περιμενω το ιδιοκτησιακο του γηπεδου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω λεω να περιμενω το ιδιοκτησιακο του γηπεδου.

Κι εγώ. Απλά ελπίζω ότι κουτσα στραβα θα βρεθεί να γίνει κάτι μη προκλητικό. Δεν νομιζω ότι θα ειναι ΤΟΣΟ καραγκιοζης δλδ.

Με επιφύλαξη Εννοειται τα παραπανω παντα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Κι εγώ. Απλά ελπίζω ότι κουτσα στραβα θα βρεθεί να γίνει κάτι μη προκλητικό. Δεν νομιζω ότι θα ειναι ΤΟΣΟ καραγκιοζης δλδ.

Με επιφύλαξη Εννοειται τα παραπανω παντα.

Καλα αμα το γηπεδο, προπονητικο και ΠΑΕ ειναι τρια διαφορετικα κεφαλαια, τον εχω ικανο να πουλησει το καθε ενα σε ξεχωριστο αγοραστη και να καταληξουμε να παιζουμε ΟΑΚΑ και να προπονουμαστε Παιανια σε 5 χρονια. Νομιζει ο Μελ οτι θα μπει ο αλλος στο ποδοσφαιρο για να επενδυσει 50-60m σε real estate 🤡

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

"Δεν βγαλατε στο γηπεδο αυτα που καναμε στις προπονησεις" παραπονεθηκε ο εν δυναμει τεως προπονητης στους μανταλομπακακηδες .εχει κουραστει και η κουραση με συτην ατακα.μονο το ονοματεπωνυμο του προπονητη αλλάζει ,κσθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tony_montana said:

"Δεν βγαλατε στο γηπεδο αυτα που καναμε στις προπονησεις" παραπονεθηκε ο εν δυναμει τεως προπονητης στους μανταλομπακακηδες .εχει κουραστει και η κουραση με συτην ατακα.μονο το ονοματεπωνυμο του προπονητη αλλάζει ,κσθε φορα.

Ισως δεν τα εξηγησε αρκετα καλα στον Μπακακη που χει αποριες γενικα ο Φαν Χααλ των Βαλκανιων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×