Jump to content

🤡 ΚΛΟΟΥΝΙΣΜΟΣ 🤡


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Ειναι γνωστο πως το ΚΜ δημιουργεί τάσεις.

Εδώ γράφτηκε πρώτη φορά η κωδικη ονομασια "Κιοφτες" για τον μεχρι τοτε δαιμονιο (λεμε και καμια μαλακια να περναει η ωρα) ρεπορτερ της ομαδας μας

Εδω καθιερωθηκε ο ορος "σουβλακοφαγοι" με αφορμη την τοποθετηση του γιγαντα (μπορει και οχι) Τιμουρ

Εδω μεσα μετα τον δευτερο κιολας σερι χαμενο τελικο αρχισε να γινεται κουβεντα για λουζερς

Πλεον περναμε στην νεα εποχη την οποια σηματοδοτει η ηττα απο καποια Βελεζ: Αυτη του κλοουνισμου. Το ΚΜ πιστο στην παραδοση του να δημιουργει τασεις στην κιτρινομαυρη (και οχι μονο) κοινη γνωμη οφειλει να ειναι σημαιοφορος και πρωτεργατης στο να μεινουν στην κιτρινομαυρη συνειδηση οι καραγκιοζηδες που μας ζαλιζουν τα αρχιδια εδω και χρονια ως αυτο που πραγματικα ειναι: δηλαδη ΚΛΟΟΥΝ.

Προτεινω λοιπον στο παρον τοπικ, να εχουμε συγκεντρωμενους τους ΚΛΟΟΥΝ της ομαδας μας ως αρχειο για δικη μας αλλα και κοινη χρηση. Μεγαλομετοχοι, Προεδροι, παιχτες, φροντιστες, ΑΡΔ και λοιποι ας βρισκονται εδω μεσα. Οσοι κατεχουν το photoshop μπορουν να γραψουν ιστορια. Προτεινω η μορφη των posts να ειναι η εξης:

ΚΛΟΟΥΝ (ΟΝΟΜΑ)

ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ

Θυμηθειτε με το παρον τοπικ θα υπαρξει σπουδαιο..

Προτεινω και σχετικο hashtag στα social media #aekclowns

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Φόρα την μασκα σου και γέλα πάλι, φτωχε μου κλόουν ελεύθερος το βράδυ. 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στον πρώτο γύρο των προκριματικων του Κονφερενς οι ημιεπαγγελματιες ποδοσφαιριστές της Βελεζ απέκλεισαν τους ερασιτέχνες της Κολερειν και στον δεύτερο τους κλόουν της ΑΕΚ. Τους τελευταίους δεν ξέρω αν πρέπει να τους εντάξω στους επαγγελματίες αφού ούτε γέλιο δεν προσφέρουν. 

Link to comment
Share on other sites

Το συμπαθούσα αυτό το παιδί τον Τσιντώτα. Από εχθές όμως μπήκε στη λίστα με τους εχθρούς. Άντε στον Πιερικό αγόρι μου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια. Όταν είσαι τόσο βλακάκος που να γίνεσαι πουστράκος, περνάς σε εχθρός της ΑΕΚ.

Διχαστήκαμε για αρχικουπατο Μπαγιεβιτς, μετά για αρχισκορερ Νικολαΐδη, και τώρα για ένα arxeidi 'αρχηγό' στις πούτσες Λεβαδιακου; Κάπου ώπα. 

Προκριματικά Ιουλίου Ιντερτότο ρε μλκ. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Κ.Κ. 

"Αρχικά θα σε κλείσω..(κλείσ'τον).. ΑΕΚ είμαι φίλε, αλλά είμαι και Μελισσανίδης, ακόμα και σήμερα που αποκλειστήκαμε απο τη Βελέζ, είμαι με τον Μελισσανίδη".

image.png.82a8c446005009dab0d80682e39da799.png

Link to comment
Share on other sites

Όπως σωστα λέει και ο τρελο-Μιαούλης ο Λόπες ήταν γνωστό ότι ήταν τελειωμένος αλλα επαιξε σε ευρωπαϊκό ματς 1,5 αγώνα, παράταση, τον βάλαμε να εκτελέσει και πεναλτυ.

 

Χαχαχα το μεγαλύτερο μπουρδελο παγκοσμίως 🤡

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι η μισή αλήθεια, η άλλη μισή βρίσκεται στο γεγονός ότι έπαιξε τόσο γιατι στη συγκεκριμένη θέση έχει αναχθεί σε σουπερ προτζεκτ ένα επιεικώς αδιάφορο παιδακι με δυνατότητες ερασιτεχνη

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τοπικ ανασύρει μνήμες από το Καλημέρα Ζωή με τον μεγάλο κλόουν και τον μικρό κλόουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×