Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Ωραια εξελιξη. Αυτος δεν ηταν που δεν μπορουσαμε να τον περιμενουμε μεχρι τελη Ιουλιου και πηγαμε στον Χατζισαφι; Τελικα τον παιρνουμε Σεπτεμβριο τζαμπα.

Link to comment
Share on other sites

Γκαβλιάρη Τίγρη (λολ), θα γράφουνε χρύστες στα φόρουμ της Μποταφόγκο ότι "θα μας φτάσουν κι εκείνοι οι μαλάκες από την Ελλάδα..". 

Link to comment
Share on other sites

Λογικά τα κάνει για να εκδικηθεί κάνα Λουτσεσκου που τον σνόμπαρε, για αεκαρα κλπ στα αρχείδια του. Μακάρι θα έλεγα βέβαια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η διαίσθηση βγαίνει... αν πάρει κ αριστερό μπακ, ειδικά τον συγκεκριμένο τι να πω.... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Μιλογεβιτς κανονισε εχεις το πληρεστερο ροστερ V2.

Το ξερεις φανταζομαι πως ετσι και στραβοπατησει κανας Λεταλεκ ή Σιμανσκι το γυρναμε στο τανγκό παρα το πληρεστερο ροστερ...

Εγω θεωρω χαφ επρεπε να παρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Η διαίσθηση βγαίνει... αν πάρει κ αριστερό μπακ, ειδικά τον συγκεκριμένο τι να πω.... 

Τον θεωρείς αρκετά καλό παίκτη; Δεν είχα ασχοληθεί με την περίπτωση του, φαντάει πάντως αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Τον θεωρείς αρκετά καλό παίκτη; Δεν είχα ασχοληθεί με την περίπτωση του, φαντάει πάντως αναβάθμιση.

Ξεκαθαρα το καλυτερο αριστερο μπακ στο πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Τον θεωρείς αρκετά καλό παίκτη; Δεν είχα ασχοληθεί με την περίπτωση του, φαντάει πάντως αναβάθμιση.

Είναι αναβάθμιση, μόλις ετοιμαστεί απο θέμα φυσικής κατάστασης παίρνει την φανέλα σπίτι του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ξεκαθαρα το καλυτερο αριστερο μπακ στο πρωταθλημα

Και γιατι δεν βρηκε καλυτερη προταση σε καλυτερο πρωταθλημα ρωταω εγω? Και στα τελειωματα τον παιρνεις ελευθερο ενω ειχες κανει προταση το καλοκαιρι με 1,5Μ στην Γανδη? 

Link to comment
Share on other sites

Θέλει να μπει ο Μελ στην Αγία Σοφία με πρωτάθλημα και να γράψει ιστορία. Το legacy που λέγαμε. Τι άλλο? 

Link to comment
Share on other sites

Θα έφερνε και Ντσαμ ο καυλιαρης Τιγραρος αλλά τον πρόλαβε η Σουονσι. ΜΠΑΜ ΜΠΟΥΜ ΜΠΑΜ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ μουναρες. Πλυθειτε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Και γιατι δεν βρηκε καλυτερη προταση σε καλυτερο πρωταθλημα ρωταω εγω? Και στα τελειωματα τον παιρνεις ελευθερο ενω ειχες κανει προταση το καλοκαιρι με 1,5Μ στην Γανδη? 

Εγω δεν ειπα οτι ειναι παιχταρας, ειπα πως θα ειναι ξεκαθαρα το καλυτερο αριστερο μπακ του Πρωταθληματος, εχει διαφορα. Οπως τα καναμε φετος (σκατα) δεν μας αφορουν τα διεθνη Πρωταθληματα αλλα το ελληνικο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

 

 

3 minutes ago, billy21 said:

Είναι αναβάθμιση, μόλις ετοιμαστεί απο θέμα φυσικής κατάστασης παίρνει την φανέλα σπίτι του.

 

Με τι επιχειρήματα;

Φαίνεται καλός παίκτης και σίγουρα αναβάθμιση αλλά π.χ. ο Γκαβορί θα έκανε πιστεύω την διαφορά αν και πολύ πιο ακριβός.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Το ξερεις φανταζομαι πως ετσι και στραβοπατησει κανας Λεταλεκ ή Σιμανσκι το γυρναμε στο τανγκό παρα το πληρεστερο ροστερ...

Εγω θεωρω χαφ επρεπε να παρουμε.

Συμφωνω αλλα οσο υπαρχουν στο ροστερ οι Σιμοες-Γαλανοπουλος-Σακχοφ εχουμε ηδη 5 παικτες για 2 θεσεις. Ας εδιωχναν Σακχοφ και να εφερναν ενα δυνατο χαφ, μαζι σου.

Εγω παντως με Χατζισαφι-Μιται δεν ημουν καλυμμενος με τιποτα. Με Μοχαμαντι ειμαστε σαφως καλυτερα.

5 minutes ago, Bukowski said:

Ξεκαθαρα το καλυτερο αριστερο μπακ στο πρωταθλημα

Καλυτερος και απο Βιειρινια δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Θέλει να μπει ο Μελ στην Αγία Σοφία με πρωτάθλημα και να γράψει ιστορία. Το legacy που λέγαμε. Τι άλλο? 

Αμα ηθελε να κλειδωσει Πρωταθλημα θα φερνε και προπονηταρα. 

Link to comment
Share on other sites

Και ο Σάμαρης πάντως πιστεύω δεν θα μείνει άνεργος. Αλλά προέχει το αριστερό μπακ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Συμφωνω αλλα οσο υπαρχουν στο ροστερ οι Σιμοες-Γαλανοπουλος-Σακχοφ εχουμε ηδη 5 παικτες για 2 θεσεις. Ας εδιωχναν Σακχοφ και αν εφερναν ενα δυνατο χαφ, μαζι σου.

Εγω παντως με Χατζισαφι-Μιται δεν ημουν καλυμμενος με τιποτα. Με Μοχαμαντι ειμαστε σαφως καλυτερα.

Καλυτερος και απο Βιειρινια δηλαδη;

Ο Βιερίνια πρώην ποδοσφαιριστής πλέον 

Ισάξιος του μάνταλου πια 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

 

 

Με τι επιχειρήματα;

Φαίνεται καλός παίκτης και σίγουρα αναβάθμιση αλλά π.χ. ο Γκαβορί θα έκανε πιστεύω την διαφορά αν και πολύ πιο ακριβός.

Σίγουρα υπάρχουν κ καλύτεροι που μπορείς να φέρεις ειδικά αν πληρώσεις. Αλλά με αυτόν θα πάψεις να αγχώνεσαι για το αν είσαι τρύπιος αριστερά κ δεν θα σε βρίσκουν ακόμη κ ερασιτέχνες προπονητές μπόσικο από εκεί. Επίσης έχει ανεβάσματα κ καλή σέντρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aussie said:

Συμφωνω αλλα οσο υπαρχουν στο ροστερ οι Σιμοες-Γαλανοπουλος-Σακχοφ εχουμε ηδη 5 παικτες για 2 θεσεις. Ας εδιωχναν Σακχοφ και αν εφερναν ενα δυνατο χαφ, μαζι σου.

Εγω παντως με Χατζισαφι-Μιται δεν ημουν καλυμμενος με τιποτα. Με Μοχαμαντι ειμαστε σαφως καλυτερα.

Καλυτερος και απο Βιειρινια δηλαδη;

1. Σαχωφ-Σιμοες-Γαλανοπουλος του χρονου πρεπει να αντικατασταθουν με εναν "Εμερσον", εναν "Βαργκας" και εναν "Εντσαμ" και εκει οντως θα κριθει αν πλεον θα χεις ροστεραρα

2. Δεν υπαρχει παιχτης Βιειρινια εδω και 2 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Το αριστερο μπακ ειναι η πιο βασικη αναγκη.

Θες και στοπερ θες και χαφ θες και δευτερο τερματοφυλακα αλλα ενταξει μη τον πεθανουμε κιολας να προλαβει εγκαινια.

Link to comment
Share on other sites

 

"

Δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά με τον Μίλαντ Μοχαμάντι. Τον 27χρονο διεθνή Ιρανό αριστερό μπακ της Γάνδης. Και μπορεί από την ΑΕΚ οι πληροφορίες να διχάζονται, για το αν τους ενδιέφερε και πόσο, αν κατατέθηκε πρόταση στον ίδιο και στον σύλλογο, αν τον γούσταρε ο Μιλόγεβιτς αλλά τον “έκοψε” άλλο “κιτρινόμαυρο’ στέλεχος. Μπερδεμένη ιστορία όντως κι ακόμη περισσότερο από την στιγμή που υπάρχει και ο φόβος της σκιάς του Μαρινάκη(λόγω Νότιγχαμ).

5. Θα σας πω τι έμαθε η Πανδώρα, από μανατζερικές πηγές που δεν έχουν σχέση με την ΑΕΚ. Ο Μιλόγεβιτς όντως θέλει τον Μοχαμάντι. Μπακ γρήγορο, με ανεβοκατεβάσματα και επιθετική άμυνα, αποτέλεσε – δεν μου διευκρινίστηκε αν συνεχίζει να αποτελεί ή πάγωσε ή και κάηκε – επιλογή για την θέση στην ΑΕΚ. Πέρα από τις απαιτήσεις της Γάνδης όμως, κοντά στις 600.000 ευρώ (2.500.000 είναι η τωρινή χρηματιστηριακή αξία του) ο Μοχαμάντι ζήτησε συμβόλαιο με ετήσιες καθαρές αποδοχές 700.000 ευρώ!! Και μάλιστα δεν έπέφτε απο την 700άρα, δεν θέλησε να την… παζαρέψει. Τέτοιο συμβόλαιο βέβαια ο Μελισσανίδης δεν θα του έδινε ποτέ…

Πανδωρα speaking"

 

Από δημοσίευμα του Ιουλίου...Τον ήθελε και ο Μιλόγεβιτς πολύ.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×