Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Recommended Posts

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν λέω για αυτό .

Λέω πως η ομάδα δεν θα είχε την ίδια μεταγραφική στήριξη .

Θα έδειχνε πιο πλήρης 

Νομιζω πως θα την ειχε. Φετος αποφασισαν να σπρωξουν χρημα και γι αυτο θα πηγαιναν χρονικα πισω ουτως η αλλως που πεφτουν οι τιμες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, teo21 said:

Θα κλαψω με το βιντεο,ο τυπος πιεζει τον αντιπαλο,δεν κανει πισω πισω πισω τριπλα γλιστρα ξαπλα

Και ο Ινσουα πιεζε.Ειχε και κάτι κινήσεις που μου θύμιζαν κατι ανάλογες όταν πατούσες 2-3 κουμπιά μαζί στο Street Fighter.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Και ο Ινσουα πιεζε.Ειχε και κάτι κινήσεις που μου θύμιζαν κατι ανάλογες όταν πατούσες 2-3 κουμπιά μαζί στο Street Fighter.

VigorousMemorableGuineapig-max-1mb.gif

Και ομως θεωρω πως για αναπληρωματικος αριστερος μπακ ηταν κομπλε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Νομιζω πως θα την ειχε. Φετος αποφασισαν να σπρωξουν χρημα και γι αυτο θα πηγαιναν χρονικα πισω ουτως η αλλως που πεφτουν οι τιμες.

Χρήμα έριξαν μόλις ήρθε το τηλεοπτικό .

Το νομίζεις ότι βάζει ο Μίμης από την τσέπη του ?

Ναι θα γίνονταν μεταγραφές 

Απλά μπορεί να μην είχε έρθει ο τσουμπερ πχ η να ερχόταν ένα στοίχημα κτλ .

Πιστεύω ότι ο αποκλεισμός τον αγχωσε.

Δεν μπαίνει στην Αγία Σοφιά χωρίς ικανή ομάδα .

Θα γίνει ρόμπα .

Με πρωταθλήτρια βέβαια 

... 

Αλλάζει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Κοίτα ρε μαλάκα που θα αναγκαστώ να διαμορφώνω τα ΣΚ μου πάλι έτσι ώστε να μπορώ να βλέπω Α.Ε.Κ. Επιστροφή στην αντικοινωνικότητα, Τίγρη μας γάμησες.

Άσε κι έχω βάφτιση την Κυριακή, να σκάσω είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποιήθηκε και η επιθυμία του μαλάκα του Μιλόγεβιτς που ήθελε γρήγορα και επιθετικά πλάγια μπακ... και ο Μοχαμαντί και ο Μισελέν δείχνουν σφεντόνες...

Αν είχαμε κι έναν πανωραφάτο στόπερ και το Τζαβέλα για τρίτο θα μιλάγαμε φια ΥΠΕΡΠΛΗΡΕΣ στη θεωρία ρόστερ... Ορίστε Pusti Κονέ... Χομγουορκ για το Γενάρη... μια θέση πρέπει να καλύψουμε... και μετά να ξεφορτώσουμε τη σαβούρα και να δούμε ποιός απ'τους νέους θα μας προκύψει παλτό...

Κοσμογονία που έγραψε κι ο agelos... τσιμπιόμαστε να δούμε αν είμαστε ξύπνιοι... ΑΕΚ ρε μουνιά...

 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, moukie said:

Να πουμε καπου εδω οτι ο @Stylianopoulos ειχε ενημερωσει πριν κανα δεκαημερο οτι μιλαμε με μπακ που μας ειχε γειωσει νωριτερα.

δικαιωθηκε για ακομα μια φορα ο στυλιανοπουλος που μας ειχε δωσει το ονομα μερες πριν αλλα και εγω που προεβλεψα οτι θα παρουμε αριστεροποδαρο.. αριστερο μπακ

Link to comment
Share on other sites

Φετος η φαση δειχνει να ειναι πως ή θα χορτασουμε μπαλα αλλα θα βγουμε περηφανα δευτεροι ή θα παρουμε το ευκολουερο πρωτςθλημα της ιστοριας μας κλειδωνοντας το απο Γεναρη.

ΥΓ: Τα παραπανω υπο την προυποθεση πως 5η αγωνιστικη δεν θα χει σακατευτει η μιση ομαδα ξερω γω με χιαστους, κοβιντ κλπ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Φετος η φαση δειχνει να ειναι πως ή θα χορτασουμε μπαλα αλλα θα βγουμε περηφανα δευτεροι ή θα παρουμε το ευκολουερο πρωτςθλημα της ιστοριας μας κλειδωνοντας το απο Γεναρη.

ΥΓ: Τα παραπανω υπο την προυποθεση πως 5η αγωνιστικη δεν θα χει σακατευτει η μιση ομαδα ξερω γω με χιαστους, κοβιντ κλπ

Για αρχή ας πάρουμε 2-3 ντέρμπι στην σειρά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

δικαιωθηκε για ακομα μια φορα ο στυλιανοπουλος που μας ειχε δωσει το ονομα μερες πριν αλλα και εγω που προεβλεψα οτι θα παρουμε αριστεροποδαρο.. αριστερο μπακ

patoulis_0-1.jpg.4911abe55ce48e58311026cdeeef64de.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NIS 9-11 said:

Κατεβασε την εφαρμογη cosmote tv στο κινητο και βλεπε απο κει.

Με εχει σωσει..

Την έχω ρε.

Πρώτο ημίχρονο κόψιμο τουαλέτα.

Δεύτερο ημιχρονο τσιγάρο (δεν καπνίζω).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Την έχω ρε.

Πρώτο ημίχρονο κόψιμο τουαλέτα.

Δεύτερο ημιχρονο τσιγάρο (δεν καπνίζω).

Και αμα σε ρωτησουν καλα που ησουν τοση ωρα πες τους "ουτε να τον παιξουμε σαν ανθρωποι σε μια βαφτιση δεν μπορουμε πλεον"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Και αμα σε ρωτησουν καλα που ησουν τοση ωρα πες τους "ουτε να τον παιξουμε σαν ανθρωποι σε μια βαφτιση δεν μπορουμε πλεον"

Αχαχαχαχαχ δεν μπορώ αχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Να πούμε κάπου εδώ ότι Κόνε Παπαδημητρίου και ίσως και Ταυλαριδης κάνανε δουλειά.Βεβαια τους έλυσε τα χέρια και ο Μελ απ ότι φαίνεται αλλιώς με Αλεφ Σιμαο θα την βγάζαμε.

Ακριβώς. Φαίνεται να υπάρχει ικανότητα, αλλά άλλαξε μυαλά κι ο μεγάλος.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×