Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Recommended Posts

Αυριο ερχται ο Μοχαμαντι στην Αθηνα. 
Ποιος θα το πιστευε το τοπικ για μεταγραφες να ειναι ακομα ενεργο....😂😂  Ουτε την χρονια με τα κερασακια δεν περιμεναμε τοσο 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Αυριο ερχται ο Μοχαμαντι στην Αθηνα. 
Ποιος θα το πιστευε το τοπικ για μεταγραφες να ειναι ακομα ενεργο....😂😂  Ουτε την χρονια με τα κερασακια δεν περιμεναμε τοσο 

Κερασάκι Μοχαμαντι VS. Κερασάκι Γιαννιωτας

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ φανταζομαι μαλακες φετος τον Μανταλο να μπαινει στα Σπατα και να νιωθει βλεποντας ολους αυτους σαν τον Κατακουζηνο στο "Ποιοι ειστε; Τι γυρευετε στην οικια των προγονων μου;" 

download (1).jpeg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rossi said:

Σε μια παγωμένη γωνιά της Ευρώπης ο ρεμπροφ κάθεται κ κλαιεί που δεν πίστεψε τον pusti ότι θα γίνουν επενδύσεις!

Ισχυει ξερω γω. Αλλα αυτος που παιζει και να το χει σκυλομετανιωσει ειναι ο Ραζβαν που ΑΕΚ ηθελε 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, billy21 said:

Του είπα να μου στείλει μια εξάδα με τα νούμερα του τζόκερ γιατί δείχνει να βλέπει καλά το μέλλον.

klama.png

Ελα καποιο τρολ θα ειναι, ισως μπουκοφσκι, γραφει ΑΕΚ με κεφαλαια και παοκ με μικρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Ελα καποιο τρολ θα ειναι, ισως μπουκοφσκι, γραφει ΑΕΚ με κεφαλαια και παοκ με μικρα.

Μια χαρά τα λέει πιστεύω θα μου δώσει κ τα νούμερ του τζόκερ κ από εβδομάδα θα μιλάμε από Μπαχάμες.

Link to comment
Share on other sites

Τσαταλης μαλακες:

Πρώτα απ' όλα σε όλη την διάρκεια της προθεσμίας για ελεύθερους ως τώρα, το θέμα για το αν πρέπει να γίνει κίνηση για αριστερό μπακ ή όχι, τον απασχόλησε. Όπως φυσικά και τα στελέχη του σχεδιασμού. 

Ξερω γω ο θεος Μελισσανιδης και κατι υπαλληλοι εκει που παλι καλα που τους θυμηθηκε κιολας 

Link to comment
Share on other sites

Ενος λεπτου σιγη και για τον Μιχαλη τον Μπακακη που μεχρι τελος μεταγραφικης περιοδου θα κρυφοεβλεπε φετος συμμετοχες ως αριστερο εστω μπακ αν δεν τραβαγαν οι αλλοι 🥲

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ενος λεπτου σιγη και για τον Μιχαλη τον Μπακακη που μεχρι τελος μεταγραφικης περιοδου θα κρυφοεβλεπε φετος συμμετοχες ως αριστερο εστω μπακ αν δεν τραβαγαν οι αλλοι 🥲

Το παιδί μπορεί να είναι φοβερός στο επίπεδο του.

Μην τον αδικούμε .

ΑΕΚαρα Β 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ φανταζομαι μαλακες φετος τον Μανταλο να μπαινει στα Σπατα και να νιωθει βλεποντας ολους αυτους σαν τον Κατακουζινο στο "Ποιοι ειστε; Τι γυρευετε στην οικια των προγονων μου;" 

download (1).jpeg

Ντάξει ανθός.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×