Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Recommended Posts

2 minutes ago, Skepastos said:

Δυστυχώς ο επόμενος προπονητής θα είναι ο κλεφτοκοτάς, ιδιαίτερα αν τα πράγματα πάνε όπως φαίνονται. Ο Ρώσος τον πήρε ξεκάθαρα με διάθεση να τον απομυθοποιήσει μετά το άδειασμα που του έκανε πέρσι το καλοκαίρι. Για αυτό και πείστηκε να μείνει ο Γκαρσία στον ΠΑΟΚ Β, γιατί αν δεν πάνε καλά τα πράγματα το Γενάρη θα τον πουλέψουν. Ηδη μεγάλη μερίδα των οπαδών του που δεν έχουν ξεχάσει τη φυγή λίγο πριν την προετοιμασία και ταυτίζονται λόγω ιδιοσυγκρασίας με το γελοίο Γκαρσία, έχουν αρχίσει τις φωνούλες. Εντωμεταξύ ο βλάκας ο Ρουμάνος πίστεψε οτι ο Σαββίδης θα του κάνει τις μεταγραφές (καθώς έχει σβήσει θεωρητικά το ffp) που δεν θα του έκανε ο Μελισσανίδης (LOL) και τελικα έκατσε στον ανθό

Κάηκε ο Ρουμάνος.

Επίσης έχετε ξεγράψει πολύ εύκολα τον Μιλογεβιτς.

Θα δούμε πως θα πάει αυτό αλλά εγώ δεν τον έχω ξεγράψει 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Κάηκε ο Ρουμάνος.

Επίσης έχετε ξεγράψει πολύ εύκολα τον Μιλογεβιτς.

Θα δούμε πως θα πάει αυτό αλλά εγώ δεν τον έχω ξεγράψει 

Μόνος του έχει ξεγράψει αυτός 

Link to comment
Share on other sites

Μην καίμε τόσο εύκολα τον Μιλόγεβιτς. Πλέον έχει τα πάντα σχεδόν στα χέρια του για να πετύχει. Και δεν είναι χαζός. Άλλο βάρος έχει μια αποτυχία στην αγορά σε μια ΑΕΚ μέτρια με λίγες μεταγραφές κ ελλείψεις κ άλλο βάρος μια αποτυχία με τόσους καλούς παίκτες. Θα κάνει αυτό που πρέπει κ θα πετύχει. Μην βιαζόμαστε, ειδικά στον προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, tony_montana said:

Το ροστερ ειναι κομμενο και ραμμενο για χιμεμεθ.σφικτα πισω και μπροστα,με τετοια ποιοτητα,καντε ο,τι θελετε.

Περιμένω παρέμβαση στον ΤΤ να σε υποδέχεται σε φάση, "τώρα τι έχετε να πείτε εκεί στο ΚΜ";

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
3 minutes ago, Man Of Faith said:

Περιμένω παρέμβαση στον ΤΤ να σε υποδέχεται σε φάση, "τώρα τι έχετε να πείτε εκεί στο ΚΜ";

Θα του απαντησω οτι φτιαξαμε ολοκληρο φορουμ για να ξεκινησει να κανει μετσγραφες.δικαιωθηκαμε.

Edited by tony_montana
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παρω καποια στιγμη τον ΤΤ να τον ρωτησω μηπως πρεπει να ανησυχουμε που αρχισαμε να επαναλαμβανουμε λαθη του παρελθοντος δηλαδη να ριχνουμε καποια χρηματα για να φερνουμε κανονικους ποδοσφαιριστες. Γιατι αν ειχα καταλαβει τα προηγουμενα χρονια, δεν επρεπε να επιστρεψουμε στα λαθη του παρελθοντος.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Bukowski said:

Εγω θα παρω καποια στιγμη τον ΤΤ να τον ρωτησω μηπως πρεπει να ανησυχουμε που αρχισαμε να επαναλαμβανουμε λαθη του παρελθοντος δηλαδη να ριχνουμε καποια χρηματα για να φερνουμε κανονικους ποδοσφαιριστες. Γιατι αν ειχα καταλαβει τα προηγουμενα χρονια, δεν επρεπε να επιστρεψουμε στα λαθη του παρελθοντος.

Κανονοκα επρεπε να ρωτησει κσποιος το τσακιρι,που μας ειχε πρηξει τπν ερωτα ολο το καλοκαιρι με το οτι " οι καλοι παικτες δεν ερχονται στην Ελλαδα λογω της χαμηλης δυναμικης".

Μαλακα,τωρα αυτοι που ηρθαν ,ειναι β διαλογης ή σαπακια;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ φανταζομαι μαλακες φετος τον Μανταλο να μπαινει στα Σπατα και να νιωθει βλεποντας ολους αυτους σαν τον Κατακουζινο στο "Ποιοι ειστε; Τι γυρευετε στην οικια των προγονων μου;" 

download (1).jpeg

Χαχαχχα. Έχεις κέφια σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2021 at 1:08 AM, nikos said:

26αδα σήμερα 
 

GK

Στάνκοβιτς, Τσιντώτας 

RB

Μισελέν, Ρότα, Μπακακης 

LB

Μοχαμαντι, Χατζισαφι, Μιτάι 

CB

Βρανιες, Τζαβέλλας, Λάτσι, Μητογλου, Σβάρνας 

DM 

Λε Ταλεκ, Σιμοες

CM

Σιμανσκι, Γαλανόπουλος, Σακχοφ 

AM

Γέβτιτς, Μάνταλος 

RW

Γκαρσία, Άμραμπατ

LW

Τσούμπερ

SS

Τάνκοβιτς 

CF

Αραουχο, Ανσαριφάρντ

 

Update 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Bukowski said:

Δεν υπαρχει λογος πλεον να ρισκαρει γκρινιες. Σαντος θα φερει αν δεν του βγει ο Μιλογεβιτς να μπει Πρωταθλητης στην Αγια Σοφια, ειμαι 100% σιγουρος.

Καταρχάς ο Σάντος είναι πιασμένος στην Εθνική του για τον επόμενο 1,5 χρόνο που είναι το Μουντιάλ

Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο γουστάρει να ξαναπιάσει δουλειά σε σύλλογο και να χει την καθημερινή τριβή

Τέλος, έχοντας πετύχει φουλ με την Εθνική Πορτογαλίας θεωρώ ότι εύκολα βρίσκει δουλειά σε ανώτερο πρωτάθλημα (πχ στην χώρα του) για να ρχεται στην Ελλάδα. Οκ, μας αγαπάει σαν λαό αλλά δεν είναι και μαλάκας.

Αν απλά τρολλάρεις τότε οκ τσίμπησα :D

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν στο χέρι μου, όπως είδα την ομάδα μέχρι τώρα θα έφερνα πρώτα CB, μετά αριστερό Μπακ και τέλος χαφ. 

Κλείνεις πάντως μια σημαντική τρύπα στο ρόστερ, με έναν από ότι φαίνεται αξιόλογο παίκτη και έχεις την δυνατότητα με τις προσθαφαιρέσεις που μπορούν να γίνουν το χειμώνα και το καλοκαίρι, από την νέα σεζόν να ξεκιναει η ομάδα και δεμένη και πλήρης. Μένει να δούμε τι δουλειά μπορεί κάνει ο Σέρβος.

Link to comment
Share on other sites

Ο Χατζισαφι πάντως οκ δεν κάνει για αριστερά αλλά μια χαρά βοήθειες μπορεί να δώσει ως χαφ στο 4-3-3 και εφόσον δεν πήρες άλλο οχταρι. Μπορεί να βοηθήσει δηλαδή σε ένα πιο αμυντικό σχήμα με Λε Ταλεκ Σιμανσκι και να κανεις διαφορά τρικ, ζητώντας του να συγκλίνει στα αριστερά στις επιθέσεις μπροστά από το μπακ και αντίστοιχα ο εξτρέμ να γίνεται δεύτερος επιθετικος. Ενώ στην άμυνα μπορεί να δίνει έξτρα βοήθειες στα αριστερά και παει λεγοντας. Εγώ δεν τον ξεγράφω δηλαδή γιατί και τριπλα έχει και σουτ και πασα-κάθετη ενώ αν βρεθεί και σε φόρμα και χάσει κάποια κιλά δεν τον λες και αργό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Giorgos said:

Αν ήταν στο χέρι μου, όπως είδα την ομάδα μέχρι τώρα θα έφερνα πρώτα CB, μετά αριστερό Μπακ και τέλος χαφ. 

Κλείνεις πάντως μια σημαντική τρύπα στο ρόστερ, με έναν από ότι φαίνεται αξιόλογο παίκτη και έχεις την δυνατότητα με τις προσθαφαιρέσεις που μπορούν να γίνουν το χειμώνα και το καλοκαίρι, από την νέα σεζόν να ξεκιναει η ομάδα και δεμένη και πλήρης. Μένει να δούμε τι δουλειά μπορεί κάνει ο Σέρβος.

το καλοκαιρι σιγουρα θα γινουν στα χαφ αφου ληγουν και τα συμβολαια σιμοες και σακχοφ

Link to comment
Share on other sites

Το θετικό από τις μεταγραφές, εκτός από την ποιοτική ενίσχυση, είναι ότι επικράτησε η λογική. Επίσης για πρώτη φορά φάνηκε ότι κάποιοι άκουσαν τον κόσμο, αφουγκραστήκαν το κλίμα κ έκαναν ακόμα κ τώρα κίνηση. 

Link to comment
Share on other sites

Επισης φανηκε οτι σε αντιθεση με οτι φαινοταν τα προηγούμενα χρόνια, οι κονε παπαδημητριου επεμειναν και μαλιστα είχαν πειστικά επιχειρηματα.

Με τους παλιοτερους ΤΔ θα μέναμε στο "υπαρχει ο Μιται". Ευτυχώς οι Κονε Παπαδημητριου επεισαν οτι οχι, ο Μιται δεν υπαρχει, ειναι ανυπαρκτος.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×