Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Recommended Posts

Εντελώς λάθος κίνηση 

Πρώην ποδοσφαιριστής 

1000 φορές να το ρισκάρουμε όπως είμαστε και να γίνει σοβαρή κίνηση τον Γενάρη .

Τώρα και θέση θα πιάσει και μπάλα δεν θα παίξει 

Εκτός αν έρθει τύπου με τη συμμετοχή πληρωμή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αχρειαστη μεταγραφη με πολυ αμφιβολο αποτελεσμα. Μπολιαζεις και την κλικα των ελληνων με εναν ακομα. Απο μενα ειναι οχι 

Τωρα εχουμε και Χατζησαφι για κεντρο αν χρειαστει 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
On 8/31/2021 at 7:41 PM, tony_montana said:

Θεμε σαμαρη;

 Πρωτοι εδω,στο ΚΜ!

 

Και φυσικα,ακυρη και αχρηστη κινηση.

Link to comment
Share on other sites

Στη δουλειά σήμερα γνώρισα Ιρανό υπεύθυνο πωλήσεων που ήξερε την ΑΕΚ λόγω Ανσαριφαντ (τον γουστάρει λόγω ηρεμίας λέει) και μόλις του είπα για Μοχαμαντι ενθουσιάστηκε μου λέει παιχταράς πολύ γρήγορος φοβερή προσθήκη ( σε ελεύθερη μετάφραση από τα σουηδοαγγλικα που ομιλούσε) . Για χατζησαφι ξινισε , πολύ αργος λέει συμφωνήσαμε . Αν πάρουμε πρωτάθλημα θα του αγοράσω φανέλα Μοχαμαντι , την κερδίζει επάξια μιας και είναι ο μόνος με όρεξη να μιλήσει για μπαλίτσα εκτός των ντόπιων ξυλοκοπων τύπου χαμαρμπυ ( πονάνε για τανκοβιτς) και ΑΙΚ ( ακόμα θυμούνται το 99 (;) που γιναν όλα για να μας αποκλείσουν. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εντελώς λάθος κίνηση 

Πρώην ποδοσφαιριστής 

1000 φορές να το ρισκάρουμε όπως είμαστε και να γίνει σοβαρή κίνηση τον Γενάρη .

Τώρα και θέση θα πιάσει και μπάλα δεν θα παίξει 

Εκτός αν έρθει τύπου με τη συμμετοχή πληρωμή 

συμφωνω, ειδικα σε αυτη την ηλικια δεν νομιζω οτι εχει να προσφερει κατι παραπανω απο τα χαφ που εχουμε
ευχομαι το στοπερ+2ος Τ/Φ για τον γεναρη που μας ειπε ο στυλ να γινει στοπερ+χαφ καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vagos21 said:

Λίγες ώρες πριν λήξει η μεταγραφική περίοδος για τους ελεύθερους ποδοσφαιριστές, σενάρια συνδέουν την ΑΕΚ με τον Ανδρέα Σάμαρη

Γιατι οχι ? Αν ματωσει τη φανελα και αξιζει θα παιξει και θα προσφερει..

Απο τους σοβαρους επαγγελματιες που παιξανε σε γαβρο..

Εδω πηραμε τoυ κωλιδίου(αρχιδοξαπλωστρας) τα ματια ..ο Σαμαρης θα μας χαλασει ?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bukowski said:

Σαμαρης να ερθει οπως ο Κονε το '17 θα βοηθησει απο Νοεμβρη και μετα φουλ

Επισης ο Σαμαρης ειναι τρομερος δουλευταρας και γενικοτερα ειχαν γινει θυσιες και απο αυτον και απο την οικογενεια του για να κανει την καριερα που εκανε.

Και ταιριαζει με αυτο που ελεγαν Παπαδημητριου-Κονε περι πρωταθλητων,

Μπενφίκα
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω σε τι κατασταση ειναι ο Σαμαρης αλλα για αντι-Σακχοφ μια χαρα μου ακουγεται. Επισης για Πριγιοβιτς, μονο και μονο για το κλαμα που θα ριξουν οι αλλοι ειναι ναι απο μενα. Εννοειται Πριγιοβιτς>Καριμ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Την έχουμε δει Μαν Γιουναιτεντ Ελλάδας κ μαζεύουμε ότι Έλληνα έχει ακόμα ελπίδα για Εθνική, μη μείνουν χωρίς ομάδα. 

 

Η ΜανΓιου την εχει δει ΑΕΚ Αγγλιας.

Link to comment
Share on other sites

απο τι στιγμη που δεν το γραφει καν ο Κεφτες δεν νομιζω οτι υπαρχει θεμα Σαμαρη παντως.

αντιθετως ισως υπαρξει κατι αλλο οπως εχει αφησει να εννοηθει ο συγκεκριμενος (ειναι ο μονος που ξερει περισσοτερα απο οσα λεει).

Link to comment
Share on other sites

Το βλέπω να γλυκαίνετε ο τίγρης με τους ελεύθερους. Να ρωτάει πόσο ήθελε αυτός τον Ιούλιο κ πόσο θέλει τώρα?? Τόσα δίνω take it or leave it. Μεταγραφές μετά τις 20 Αυγούστου Παναγιώτη μου που πέφτουν οι τιμές κ οι παίκτες.... ωριμάζουν. Άντε βάλε κ το κερασάκι τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αμφιβολίες κατά πόσο μπορεί να θεωρηθεί βελτίωση η προσθήκη Σαμαρη έναντι του Σακχωφ. Τον θεωρώ παλαίμαχο πλέον και βασικά ποτέ δεν ήταν κάτι αμάν αμαν σαν παίχτης. 

Link to comment
Share on other sites

Τον σαμαρη νομιζω εννοουσε καποτε ο κετσες οταν ελεγε θα παρουμε παικτες πρωην γαβρους οταν ερχόμασταν. οι αλλοι δυο που πιστευα οτι εννοουσε ήταν χολεβας και φουστερ. δεν ξερω αν και στην ομαδα αυτοι οι 3 ειχαν φαν. οταν λεμε στην ομαδα ενννοουμε ΔΜ ΔΠ αντε και ΣΚ οταν ανοιγουμε το τζονι το μπλε.

εγω λεω πως αυτοι οι 2 θα κοστισουν 1 με 1,5 μύρια μαζι. μετα δεν θα μεινουν λεφτα για αμυντικο και λεφτα και χώρος για χαφ. κακώς προσανατολιζεται σε αυτους τους δυο η ομαδα. ειδικα τον Σαμαρη ας του κανουν μια ειδικη συμφωνια να προπονειται με μας μεχρι Γεναρη και βλεπουμε αν υπογραψει μαζι μας τότε ή στον Ιωνικο.

Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2021 at 7:47 PM, AG21 said:

 

26 ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ Α + 31 ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ Β + 8 ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΔΑΝΕΙΚΟΙ + 2 ΕΚΤΟΣ ΟΜΑΔΩΝ = 67 ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΕΝΕΡΓΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

 

55 minutes ago, tony_montana said:

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ !ΔΕΝ ΧΩΡΑΜΕ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ! 

 

Βασικά έχει και μια δόση αλήθειας αυτό ( δεν χωράμε ) γιατί έχουμε μαζί με του μοχαμαντί 60 παίκτες ενεργά συμβόλαια στα Σπάτα αν αφαιρέσουμε δανεικούς  !!!!

Όλοι αυτοί θα έχουν φοριαμό / ντουλαπάκι στο κεντρικό κτήριο και όχι στα κοντέινερ όπως η Κ19 και πρέπει να κάνουν χρήση τους ίδιους χώρους  . Φανταστείτε το ...

Ο Βάζελος ήθελε να τους στείλει παιανία ( τους Β ) και έφαγε πόρτα απο οικογένεια . 

Χρειάζεται ανακαίνιση και επέκταση το κεντρικό κτήριο γιατί τα αποδυτήρια είναι τριτοκοσμικά και οκ για μάνταλους είναι σαλόνι άλλα για καλύτερους παίκτες είναι να φεύγουν τρέχοντας . 

Για την ιστορία αν υπήρχε ευκαιρία λογικά θα τον έφερναν άλλα ο Σάμαρης ποτέ δεν μου άρεσε εμένα όχι τώρα άλλα ούτε παλιά . 

1997535-NORMAL.jpg

1997540-NORMAL.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Για την ιστορία αν υπήρχε ευκαιρία λογικά θα τον έφερναν άλλα ο Σάμαρης ποτέ δεν μου άρεσε εμένα όχι τώρα άλλα ούτε παλιά . 

Μας έκανε follow στο insta πάντως, έτσι για την κουβέντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×