Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Αν συμβαίνουν αυτά που διαβάζω πραγματικά είναι για λύπηση. Από την άλλη τελειώνει το γήπεδο και μαζί και η οποιαδήποτε περίοδος χάριτος έχει δοθεί. Οπότε όλα θα κριθούν στο γήπεδο. Εντός όσο και εκτός αγωνιστικού χώρου.

Από εκεί και πέρα ακόμα κι έτσι για εμένα με δύο μεταγραφές γίνεσαι ανταγωνιστικό κλαμπ και με τρεις μπορείς να χτυπήσεις και το πρωτάθλημα ακόμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Ησυχαστε λίγο με τη χρήση της λέξης πρωτάθλημα σε φόρουμ ομάδας που αποκλείστηκε από κάτι μυστηρίους που κήρυξαν εθνική αργία επειδή απέκλεισαν την ΑΕΚ. Πριν 20 μέρες έγινε αυτό, όχι προπερσι.

Με Μπακακηδες, Μανταλους και Μιλόγεβιτς πρωτάθλημα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Theo21
6 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

..και εν τω μεταξύ....η πρεμιερα με τον ιστορικο και αληστου μνημης Ιωνικο...
πλησιαζει αθορυβως εκκωφαντικά ....

Η παρακατω φωτο ειναι ασχετη με τα μεταγραφικα αλλα πολυ σχετικη με τα αρδ που προσπαθουν αγογγυστα να κατευθυνουν τον τρισμοιρο Ενωσιτη οπαδο,ακομα και με πονηρα λινκ στο παοκ/βοθροσαητ,....και σαν συνεχεια του αρχικου αρθρου

Το υποτιθεμενο δημοκρατικο enwsi.gr πετσοκοβει και αυτο σχολια ενοχλητικα.... εν ειδει φραγκόσυκου  εν τω πρωκτώ..

 image.png.0a50c40371f2dee9b5882058e1dbe326.png

Δεν το κάνουν ΚΑΘΟΛΟΥ στα κρυφά, ποντάρουν στην άγνοια του κόσμου. Κ το ενωση κ το 365 δίνουν ροη απο το πορτοκαλί ή απο menshouse κλπ που ειναι επίσης ''του ομιλου''. Ειναι ντροπή αυτο που γίνεται, πραγματικά! 

Link to comment
Share on other sites

Υποταγή στον Σαββιδη. Αυτό έχει μάθει γενικά να κάνει στην ζωή του προφανως.

Τα τιγραρος και τέτοια είναι των αρδ. Τώρα για τα site «μας» τι να σχολιάσεις. Υποταγή στον υποτακτικό. Ξευτιλίκια. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, billy21 said:

Πατρίδα αξίζει να τους τσεκάρεις τα όρια που κ που... είναι μέρες που την γουστάρουν την σφαλιάρα τους στο πωπουδάκι κ το βρίσιμο  κ τα αφήνουν, αλλά εσύ πας να τους φας το μεροκάματο με τέτοια σχόλια... 

Οπως το ειπες !!!

Γουσταρω γενικα να προκαλω για να βλεπω τα ορια..ειδικα σε οτι αφορα ΑΕΚ..

Μια φορα τους αναγνωριζω οτι περνανε σχολια πολυ πιο σκληρα απ τα δικα μου και μαλιστα με υβριστικους χαρακτηρισμους προς αρδ τυπου καζαμπουμπου,λουπου και σια..

Εμενα ισως και να μ' εχουν στο στοχαστρο..

Τους εχω γραμμενους ολους αυτους στο απευθυσμενο μου...ουτε καν στα καρυδια μου..

(θυμισε μου ρε Μπιλλαρε απο που εισαι ακριβως ?)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Οπως το ειπες !!!

Γουσταρω γενικα να προκαλω για να βλεπω τα ορια..ειδικα σε οτι αφορα ΑΕΚ..

Μια φορα τους αναγνωριζω οτι περνανε σχολια πολυ πιο σκληρα απ τα δικα μου και μαλιστα με υβριστικους χαρακτηρισμους προς αρδ τυπου καζαμπουμπου,λουπου και σια..

Εμενα ισως και να μ' εχουν στο στοχαστρο..

Τους εχω γραμμενους ολους αυτους στο απευθυσμενο μου...ουτε καν στα καρυδια μου..

(θυμισε μου ρε Μπιλλαρε απο που εισαι ακριβως ?)

Αγρίνιο, αλλά είμαι ξενιτεμένος τώρα, στείλε μου pm αν μένεις ακόμη Κατούνα να στείλεις ένα Msg σε κάποιον εκεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Araujo21 said:

..χλωμο εως απαγορευτικο 

Σιγα τα  λεφτα.... εχει πεσει πολυ ο πήχης .

image.png.5eab77a95f257010517c31d284687c96.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μεταγραφή, προσωπικότητα, με γεμάτες χρονιές αν και μεγάλος σε ηλικία. Στο μπουρδελο αυτό θα κάνει πλάκα αν είναι σε καλή φόρμα όπως και οι Βαλμπουενα, Έλ Αραμπι

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εκτελεί κόρνερ και φάουλ ενώ ήταν ο βασικός εκτελεστής πέναλτι της Αλ Νασρ

ΑΧ καημένε Αμραμπατ 

Link to comment
Share on other sites

 Έναν πραγματικό σταρ των 1.500.000 ακόλουθων στο Instagram…
 ΑΕΚ που έκανε δεκτά όλα του τα αιτήματα και του έδωσε κι ένα μεγάλο συμβόλαιο, ίσως το μεγαλύτερο στην ομάδα για τη νέα σεζόν, αλλά και τα υψηλά μπόνους στόχων που ζήτησε και μάλιστα για δύο χρόνια έκανε τη διαφορά και κάπου εκεί πήρε την απόφαση να απορρίψει οριστικά την προοπτική να συνεχίσει την καριέρα του στη Σαουδική Αραβία. 
 

ρεπορταζ επος  απο τους αρδ του ΚΚ 

μακαρι να ερθει και να δειξει ολα αυτα που λενε 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις το βιντεάκι και κρατάς 2 πράγματα. Τανκ και πόδι διαβήτης. Αν ελαφρύνει λίγο για να κερδίσει σε ταχύτητα θα κάνει πανηγυρια

https://youtu.be/vCs7sUv4svg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσουμε επίσης πως η ΑΕΚ δεν δείχνει ενδιαφέρον για τον Ουσάμα Τανάν της Φίτεσε.

κκ365

Link to comment
Share on other sites

«Τρέχουν» οι εξελίξεις με την απόκτηση του Νορντίν Άμραμπατ από την ΑΕΚ. Σύμφωνα με πληροφορίες μάλιστα, αναμένονται να είναι ραγδαίες, καθώς ο 34χρονος διεθνής Μαροκινός αναμένεται μέχρι τη Δευτέρα (16/8) στην Αθήνα, προκειμένου να περάσει ιατρικά και να υπογράψει διετές συμβόλαιο με την ΑΕΚ!

Ο Αμραμπατ ήθελε να επιστρέψει στην Ευρώπη και να υπογράψει σε σύλλογο διετές συμβόλαιο, έχοντας ως στόχο να είναι στην αποστολή του Μαρόκου στο Μουντιάλ του 2022 στο Κατάρ. Του είχε ξεκαθαρίσει ο Χαλίχοτζιτς, πως σκοπεύει να πάρει στην αποστολή μόνο παίκτες από το Μαρόκο που παίζουν στην Ευρώπη. Ερχεται λοιπόν, με φιλοδοξίες και όρεξη ο Αμραμπατ στην ΑΕΚ…

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίστε να γκρινιάζετε.... δεν είναι τυχαία αρχέγονη τακτική των γυναικών... πιάνει κάποια στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Τους είπαν για αριστερό εξτρέμ 33-34 από την Αραβια αλλά δεν τους έκατσε η μπίλια 

46E6B33A-13D0-4039-8C9B-D3710A64495C.jpeg

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mporat said:

Επίσης εκτελεί κόρνερ και φάουλ ενώ ήταν ο βασικός εκτελεστής πέναλτι της Αλ Νασρ

 

3 χρόνια στην Αραβία έβαλε 5-5-7 γκολ. Να τολμήσω να κοιτάξω πόσα ήταν από open play? Αν είναι μέσα και πέναλτι, φάουλ, κλάφτα.

Τελευταία σοβαρή σεζόν που έκανε ήταν το 2014-15. Sorry, πεπόνι φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×