Jump to content

ΑΕΚ - Ιωνικός (1η αγ.): Κυριακή 12/9 20:30


tzav
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

18 hours ago, tzav said:

Δεν ξέρω αν κάποιοι εκ των νεοαποκτηθέντων μας προκύψουν Παουλίνιοι, Σιμάοι και Ζεράλντες... ξερω όμως πως σήμερα όλοι είμαστε καυλωμένοι να δούμε την νέα ΑΕΚ...

Κι άλλη ... "πιπεράτη" χρονιά ? Δεν θα το αντέξω .......

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, AG21 said:

Τσουμπερ με 3 αγώνες εθνικής και χωρίς πολλές προπονήσεις με ΑΕΚ δεν πρόκειται να ξεκινήσει. Θα είναι έκπληξη αν γίνει. 

Δεν πειράζει, καλύτερα να ξεκινήσει από το να μην.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ελπιζω να μην τσεκαρουν ταυτοτητες ή αντιπαραβολη ονοματος διαρκειας με πιστοποιητικο εμβολιασμου (άλλου)...για να μπασω και τον σπορο μου...

Ελπίζω να το τσεκάρουν για να τηρηθεί το πρωτόκολλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε, μιά προσμονή την έχω. Από την άλλη βγαίνουν ειδήσεις σαν αυτές για τον πρώην παίχτη του Άρη εεε του γαύρου, τέλος πάντων, και λέω περιμένω να δω τι ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Άντε να δούμε, μιά προσμονή την έχω. Από την άλλη βγαίνουν ειδήσεις σαν αυτές για τον πρώην παίχτη του Άρη εεε του γαύρου, τέλος πάντων, και λέω περιμένω να δω τι ακριβώς;

Ομάδα, προσπάθεια και καβλα. Το ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά η προσμονή της κερκίδας μου αρκεί για τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SpiRos said:

Άντε να δούμε, μιά προσμονή την έχω. Από την άλλη βγαίνουν ειδήσεις σαν αυτές για τον πρώην παίχτη του Άρη εεε του γαύρου, τέλος πάντων, και λέω περιμένω να δω τι ακριβώς;

Ας δούμε εμεις μια καβλωτική ομάδα και ας το κλέψουν οι πουστηδες δεν με πειράζει. Καβλα και προσμονή είχαμε και απο το 96 εώς το 04 ενώ ξέραμε τον πρωταθλητή απο τον Σεπτέμβρη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καμία πρόβλεψη για ενδεκάδα έχουμε; 
 

Γκαρσια έξω, λογικά Τσουμπερ παγκο (έχει κάνει 1 προπόνηση με εμας) πιστεύω ότι θα πάμε με 

Στανκοβιτς, Μισελεν, Χατζισαφι (Μιται), Βρανιες, Τζαβελλα, Λε Ταλεκ, Σιμανσκι (Γαλανοπουλο), Άμραμπατ, Αραουχο και 2 εκ των Γεβτιτς/Μάνταλου/Τανκοβιτς 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, nikos said:

Καμία πρόβλεψη για ενδεκάδα έχουμε; 
 

Γκαρσια έξω, λογικά Τσουμπερ παγκο (έχει κάνει 1 προπόνηση με εμας) πιστεύω ότι θα πάμε με 

Στανκοβιτς, Μισελεν, Χατζισαφι (Μιται), Βρανιες, Τζαβελλα, Λε Ταλεκ, Σιμανσκι (Γαλανοπουλο), Άμραμπατ, Αραουχο και 2 εκ των Γεβτιτς/Μάνταλου/Τανκοβιτς 

Πιστεύω ότι θα παίξουν όσοι έκαναν τις περισσότερες προπονήσεις σαν σύνολο και χωρίς προβλήματα. Στάνκοβιτς, Μισελεν, Βρανιες, Τζαβελλας, Μιται, Λε Ταλεκ, Σιμανσκι, Αμραμπατ, Τανκοβιτς, Ανσαριφαρντ η Αραουχο και Μάνταλος η Γαλανοπουλος, με προτεραιότητα σε Ανσαριφαρντ και Μάνταλο.
 

Αλλαγές Αραουχο, Γαλανοπουλος, Τσουμπερ, Γεφτιτς, Χατζισαφι, Μητογλου, Ρότα, Τσιντώτας 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Πιστεύω ότι θα παίξουν όσοι έκαναν τις περισσότερες προπονήσεις σαν σύνολο και χωρίς προβλήματα. Στάνκοβιτς, Μισελεν, Βρανιες, Τζαβελλας, Μιται, Λε Ταλεκ, Σιμανσκι, Αμραμπατ, Τανκοβιτς, Ανσαριφαρντ η Αραουχο και Μάνταλος η Γαλανοπουλος, με προτεραιότητα σε Ανσαριφαρντ και Μάνταλο.
 

Αλλαγές Αραουχο, Γαλανοπουλος, Τσουμπερ, Γεφτιτς, Χατζισαφι, Μητογλου, Ρότα, Τσιντώτας 

Ανσαριφαρντ λες; 
 

Να ρωτήσω κάτι γιατί όλο μπερδεύομαι;
 

πόσοι είναι παγκο και πόσες αλλαγές γίνονται; Το cooling break παίζει ακόμα; 
Και γενικά αυτά είναι λόγω κορονοϊού κλπ ή μονιμα; 

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγες και φετος θα ειναι 5 . Για cooling break οσο ειναι ο καιρος ετσι ισως . Δεν ξερω τι θα ισχυσει. οσο για φορ με βαση οσα λεει ο @Skepastos ο Ανσαριφαρντ ειναι με την εθνικη οποτε μαλλον Αραουχο μπροστα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να δω Μιται.

Δεν θέλω να δω Ανσαριφαντ.
Αλήθεια, γιατί να παίξει ο Ιρανός? Ο Σερχιο είναι υγιής εδώ και καιρό.

Θα ήθελα να δω Τσουμπερ, έστω κι ένα ημίχρονο.

Θα ήθελα να δω κι Αμραμπατ βασικο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Οι αλλαγες και φετος θα ειναι 5 . Για cooling break οσο ειναι ο καιρος ετσι ισως . Δεν ξερω τι θα ισχυσει. οσο για φορ με βαση οσα λεει ο @Skepastos ο Ανσαριφαρντ ειναι με την εθνικη οποτε μαλλον Αραουχο μπροστα

Πάγκο 7 ή 8? Λόγω COVID αυτά; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Ναι λογω κοβιντ. Αλλα μαλλον θα μεινουν 5 οι αλλαγες. ΚΑι παγκο νομιζω 20αδα 

Μέχρι περυσι δεν μας σύμφερε αυτό με τις πολλες αλλαγες (έναντι των γαυρων και των βου) , φετος είμαστε πολύ πιο οκ θεωρητικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Μέχρι περυσι δεν μας σύμφερε αυτό με τις πολλες αλλαγες (έναντι των γαυρων και των βου) , φετος είμαστε πολύ πιο οκ θεωρητικα.

Εγκρίθηκε ομόφωνα η επέκταση του θεσμού των 5 αλλαγών (Εγκύκλιος IFAB No. 23 της 28/5/21) και του θεσμού των 9 αναπληρωματικών στους πάγκους και για την αγωνιστική περίοδο 2021-22 του Πρωταθλήματος Super League Interwetten.

 

Φετος εχουμε σχετικα καλυτερες επιλογες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βλέπω τετράδα μπροστά Τσούμπερ - Γέφτις - Άμραμπαντ -Αραούχο. Ο Τσούμπερ είναι σε φουλ ρυθμό κ τον χρειάζεσαι άμεσα, το ίδιο κ ο Γέφτιτς. Ο Μάνταλος ψάχνει ακόμη την μαγνητική. Δεν ξέρω, μόνο, αν βάλει Τάνκοβιτς αντί Τσούμπερ λόγω επιβάρυνσης από τα παιχνίδια της Εθνικής. Πρέπει μέχρι τον Δεκέμβρη το ροτέϊσον να είναι μικρό. 12-13 ματς που είναι μέχρι τότε κ με 5 αλλαγές δεν χρειαζόμαστε άλλες δοκιμές στην 11αδα, πλην Τζαβέλα - Λάτσι κ Σιμόες - Λε Ταλέκ κ αυτό για να μπει ο αρχηγός σε ρυθμό. Όποιος έχει πόνους, άγχη κ στεναχώριες στον πάγκο κ αν δεν του αρέσει στον γιατρό για μαγνητική ή για ξάπλωμα στον καναπέ κ μετά τον πούλο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×