Jump to content

ΑΕΚ - Ιωνικός (1η αγ.): Κυριακή 12/9 20:30


tzav
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

κι εγω πιστευω οτι φετος θα γινει στην πραγματικοτητα αυτο που ΝΟΜΙΖΑ οτι θα γινει περυσι (τελικα περυσι ηταν 3 φορες χειροτερτα τα πραγματα). Οτι θα ψιλοπεταμε μπροστα, αλλα πισω θα γελαει ο κοσμος.

 

μακαρι να παρουν αυτες τις μερες εναν σοβαρο παικτη σε οποιαδηποτε θεση πισω:

 αριστερο μπακ, στοπερ, ο,τι βρουν σε ελευθερο τελος παντων. Ειναι πραγματικα κριμα για λιγα εξοδα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

10 πάσες 4 λάθη  εγώ θα αναλύω τα άλλα στατιστικά. Επίσης έχει λίγο πάνω από μια τελική ανα αγώνα, συνολικά τόσα χρόνια. Ο βασικός σου χαφ. Μέτριος. Χρειάζεται επίσης πάνω από 12 προσπάθειες μ.ο. για να βγάλει γκολ κ χτυπούσε κ τα πέναλτι. Καιρός να προχωρήσουμε. Αν το μυαλό του γεμίσει πάλι με ποδόσφαιρο κ βγάλει τις πουστιές μπορεί να είναι χρήσιμος στα τελευταία μισάωρα κ σε θέση που δεν θα χρειαστεί να μαρκάρει. Όσο για τις 2 ασιστ, όταν τις δω σε κάθετο ποδόσφαιρο θα το ξανασυζητήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις θελει χρονο η αμυνα και πρεπει να παιζουν Γεφτιτς-Σιμανσκι που ναι αθλητες αντι Μανταλου-Γαλανοπουλου που ναι απομαχοι της ζωης. Βαλτε και τον Τανκοβιτς που ψωλαρε μπροστα απο Χατζισαφι και εχετε εικονα. Ειχαμε τρεις τρυπες χτες (Τανκοβιτς, Γαλανοπουλο και Μανταλο) και λιγες φασεις φαγαμε θα πω εγω. Απλα να σοβαρευτει ο Μιλογεβιτς, να αφησει τις δημοσιες σχεσεις και να κατεβαζει ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 

1. Στανκοβιτς

2. Μισλεν 

3. Βρανιες

4. Τζαβελλα (με προοπτικη Λατσι)

5. Χατζησαφι (με προοπτικη Μιται)

6. Λεταλεκ

7. Σιμανσκι

8. Αμραμπατ ή Γκαρσια

9. Γεφτιτς

10. Τζουμπερ

11. Αραουχο

____________________________

Αυτοι οι 11+3=14 παιχτες ειναι που πρεπει να παιζουν ΣΤΑΘΕΡΑ και απο εκει και περα εχεις απο παγκο και αναλογα τι θες να παιξεις και τον αντιπαλο τους Μπακακη, Μητογλου, Σιμοες, Γαλανοπουλο, Μανταλο και Καριμ δηλαδη αλλους 6. 

Ε αυτοι ειναι, απλα θα κοβεις εναν εκ των Λατσι/Μητογλου για να παιρνεις δευτερο τερμα στην 20αδα.

Ο Αμραμπατ ιδανικα θα πρεπει να χει ρολο Λαζαρου του 17 δηλαδη να παιζει τοσο-οσο.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα μονο Ελλαδα εχεις φετος, ας αφησει τις δημοσιες σχεσεις ο Μιλογεβιτς και ας βαλει ΑΘΛΗΤΕΣ μεσα μπας και δεσουν. Ενα παιχνιδι την βδομαδα θα εχει ελεος και ημαρτον δηλαδη αν αρχισει τα ροτεισιον και τις παπαριες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Πλην εμού δεν άκουσα ούτε έναν να αποδοκιμαζει τη Μανταλένα, το ξέραμε βέβαια ότι είμαστε χάπατα, καμία εντύπωση, κανένας προβληματισμός. Ο Μάνταλος και χθες ήταν τραγικός, δεν ξέρω που στο κέρατο βλέπουν θετικές ενέργειες στο παιχνίδι του ενώ στην πραγματικότητα είναι ο μοναδικός αυτή τη στιγμή στην επιθετική γραμμή της ΑΕΚ που δεν ξέρει μπάλα και αυτός που χάνει τη μπάλα πιο εύκολα απ' όλους. Καμία ελπίδα

Κατά τα λοιπά η επιθετική γραμμή στο Β ημίχρονο μετά τις αλλαγές ήταν πολύ δυνατή και δεν παίζει τόσο ρόλο ο αντίπαλος ή το ότι έπαιζε με 10. Η περσινή ΑΕΚ παίζει να μην είχε βάλει ούτε ένα γκολ στον ίδιο αντίπαλο. Η άμυνα είναι τραγική, στοιχειωδώς σοβαρές ομάδες θα σε κουδουνιάσουν φέτος και η μόνη ελπίδα σου είναι το όσα φάμε κι όσα βάλουμε. Οκ δεν έχει παίχτες ο άλλος, αλλά δεν κάνει και τίποτα να το διορθώσει, να το βελτιώσει κάπως, να είσαι λίγο πιο σφιχτός πίσω.

Θα ήμουν αρκετά αισιόδοξος αν δεν υπήρχε αυτό το χάλι πίσω, αλλά με τέτοια άμυνα δεν είσαι για πουθενά.

Στο πεταλο ακουστηκε αρκετη μουρμουρα για Μανταλο. Οχι τοσο ομως οσο αλλες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ο Μανταλος σε κάτι τέτοια παιχνίδια καλός είναι, να φτιάχνει και τα στατιστικά του. Ας παραδώσει το περιβραχιονιο και ας ζητήσει να μην υπολογίζεται για αρχική 11αδα στα ματς που καίνε

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hades said:

Γενικά ο Μανταλος σε κάτι τέτοια παιχνίδια καλός είναι, να φτιάχνει και τα στατιστικά του. Ας παραδώσει το περιβραχιονιο και ας ζητήσει να μην υπολογίζεται για αρχική 11αδα στα ματς που καίνε

Ο Μανταλος πηρε κιτρινη καρτα επειδη δεν μπορεσε να ανακοψει τον κατα κοινη ομολογια ταχυδυναμο 🤡 Τσιγκρινσκι. Φοβηθηκε μην μας βγαλει αντεπιθεση ο Ντμιτρο και φαμε γκολ και ειπε να του τραβηξει την φανελα και να τελειωσει την φαση πριν δημιουργηθει. Το παιδι ειναι βλαμμενο και το μυαλο του κατα την διαρκεια του αγωνα ταξιδευει αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Bukowski said:

Σε αναλογο σκηνικο 38BF9055-FD2B-4A10-A3DE-65B57D5FD460.jpeg.0b3cfea9de5600ea7b05958d2a227a69.jpeg.9883f4af15d2831896667c37b844ede0.jpeg

Απόγνωση, δαγκώνεται στην φάση "οχιιιιι ρε μλκ, ανάθεμα την ώρα και την στιγμή" αναλογιζομενος το τι έρχεται και τους τρόπους αποφυγής. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bukowski said:

Ρε σεις θελει χρονο η αμυνα και πρεπει να παιζουν Γεφτιτς-Σιμανσκι που ναι αθλητες αντι Μανταλου-Γαλανοπουλου που ναι απομαχοι της ζωης. Βαλτε και τον Τανκοβιτς που ψωλαρε μπροστα απο Χατζισαφι και εχετε εικονα. Ειχαμε τρεις τρυπες χτες (Τανκοβιτς, Γαλανοπουλο και Μανταλο) και λιγες φασεις φαγαμε θα πω εγω. Απλα να σοβαρευτει ο Μιλογεβιτς, να αφησει τις δημοσιες σχεσεις και να κατεβαζει ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 

1. Στανκοβιτς

2. Μισλεν 

3. Βρανιες

4. Τζαβελλα (με προοπτικη Λατσι)

5. Χατζησαφι (με προοπτικη Μιται)

6. Λεταλεκ

7. Σιμανσκι

8. Αμραμπατ ή Γκαρσια

9. Γεφτιτς

10. Τζουμπερ

11. Αραουχο

____________________________

Αυτοι οι 11+3=14 παιχτες ειναι που πρεπει να παιζουν ΣΤΑΘΕΡΑ και απο εκει και περα εχεις απο παγκο και αναλογα τι θες να παιξεις και τον αντιπαλο τους Μπακακη, Μητογλου, Σιμοες, Γαλανοπουλο, Μανταλο και Καριμ δηλαδη αλλους 6. 

Ε αυτοι ειναι, απλα θα κοβεις εναν εκ των Λατσι/Μητογλου για να παιρνεις δευτερο τερμα στην 20αδα.

Ο Αμραμπατ ιδανικα θα πρεπει να χει ρολο Λαζαρου του 17 δηλαδη να παιζει τοσο-οσο.

Ο Αμραμπατ σε condition θέλει 8 Λάζαρους. Με ένα παιχνίδι τη βδομάδα εννοείται ότι πρέπει να παίζει 60 λεπτά τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Just now, yiannis_21 said:

Ο Αμραμπατ σε condition θέλει 8 Λάζαρους. Με ένα παιχνίδι τη βδομάδα εννοείται ότι πρέπει να παίζει 60 λεπτά τουλάχιστον

Αμραμπατ θα χε ενδιαφερον να δοκιμαστει και επιθετικος με Γκαρσια Γεφτιτς και Τζουμπερ πισω του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Brom21 said:

Στο πεταλο ακουστηκε αρκετη μουρμουρα για Μανταλο. Οχι τοσο ομως οσο αλλες φορες.

Δεν ξέρω, εκεί ήμουν κι εγώ, δεν άκουσα τίποτα. Βέβαια οκ, δεν ήμουν νηφάλιος χθες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Λάζαρο μου θύμισε κι εμένα χθες ο Αμραμπατ, ελπίζω να είναι το ίδιο κ περισσότερο επιδραστικος. 

Για αρχη να αρχισουν να εκτελουν φαουλ και κορνερ οι Γκαρσια, Τζουνπερ, Γεφτιτς, Αμραμπατ ετσι για αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Μακάρι να πάρει θάρρος ο μαροκινός και την επόμενη φορά που θα πάρει μπάλα για στημένη φάση η κότα, να του τραβηξει μια σπρωξιά που να μας γράψουν τα διεθνή ΜΜΕ. 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε παρα πολυ και ο Λε Ταλεκ χθες. Ειναι αργος αλλα δεν φοβαται να κουβαλησει την μπαλα. Πρεπει να δεσει με τον Σιμανσκι για να εχουμε δυνατο κεντρο. Ο Αμραμπατ εδειξε καλα στοιχεια αλλα σε πολλες περιπτωσεις μου φανηκε φλυαρος. Λιγα πραγματα ο Γκαρσια, που οκ προερχεται απο τραυματισμο. Κραταω και την κατακορυφη ανοδο του Αραουχο με την εισοδο του Τσουμπερ.

Παντως ο Μιλογεβιτς δεν μας τα λεει καλα. Δεν ειναι εικονα αυτη για ομαδα που (θελει να) πηγαινει για πρωταθλημα.

ΥΓ. Χθες φανηκε αυτο που λεγαμε πολλοι εδω μεσα, οτι ΠΑΟΚ και ΟΣΦΠ ειναι αρκετα κακοι φετος και ειναι κριμα να μην κυνηγησεις το πρωταθλημα μεχρι τελους. Εχουμε λιγες μερες ακομη για ενα στοπερ ή/και αριστερο μπακ. Πισω ειναι το θεμα μας, μπροστα θα βρεθουν τα γκολ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Ο Μανταλος πηρε κιτρινη καρτα επειδη δεν μπορεσε να ανακοψει τον κατα κοινη ομολογια ταχυδυναμο 🤡 Τσιγκρινσκι. Φοβηθηκε μην μας βγαλει αντεπιθεση ο Ντμιτρο και φαμε γκολ και ειπε να του τραβηξει την φανελα και να τελειωσει την φαση πριν δημιουργηθει. Το παιδι ειναι βλαμμενο και το μυαλο του κατα την διαρκεια του αγωνα ταξιδευει αλλου.

Η έχει πρόβλημα στον εγκέφαλο η απλά βαριοταν να τρέξει. Δεν υπάρχει άλλη λογική εξήγηση για την συγκεκριμένη φάση.

Link to comment
Share on other sites

4 παιχταραδες θελει η ΑΕΚ ενοψει Αγιας Σοφιας: Εναν αμυντικο στυλ Γκαμαρα, εναν χαφ στυλ Εντσαμ, εναν επιθετικο στυλ Πονσε και εναν αριστερο μπακ αξιοπιστο αμυντικα. Ας δεσουμε φετος αυτους που εχουμε να ξαναθυμισουμε επαγγελματικη ομαδα και του χρονου με εναν δυνατο κοουτς παμε να τους γαμησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×