Jump to content

ΑΕΚ - Ιωνικός (1η αγ.): Κυριακή 12/9 20:30


tzav
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Χατζισαφί
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

Περισσότερο μου άρεσε ο Ιωνικός πάντως μέχρι στιγμής παρά εμείς.

Τραγική η αμυντική λειτουργία. Εκτός τόπου και χρόνου Γαλανόπουλος Μάνταλος Τάνκοβιτς Αραούχο.

Παίζουμε χωρίς αριστερό μπακ εν τω μεταξύ. Τραγικός ο Ιρανός.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρκεί να έρχονται τα αποτελεσματα για αρχή και μετά όταν θα έχει περάσει κάποιος χρόνος για να αποκτήσουν χημεία οι παίκτες που ήρθαν θα έχω απαίτηση να δω και όμορφη μπαλα. Ας νικάει η ΑΕΚαρα και έχει ο Θεός.. οι Βούλγαροι τσαπου εντωμεταξυ

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Εμένα μου αρκεί να έρχονται τα αποτελεσματα για αρχή και μετά όταν θα έχει περάσει κάποιος χρόνος για να αποκτήσουν χημεία οι παίκτες που ήρθαν θα έχω απαίτηση να δω και όμορφη μπαλα. Ας νικάει η ΑΕΚαρα και έχει ο Θεός.. οι Βούλγαροι τσαπου εντωμεταξυ

 

Να νικάμε ναι μαζί σου, αλλά για την ώρα έχουμε μια ευκαιρια που έγινε γκολ και 4 για γκολ αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος είχε την αίσθηση ότι θα δει κάτι καλό φετος πήρε την πρωτη κρυαδα.Γενικα δεν ελπίζω του τυπου ότι είναι αρχή ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hoffman21 said:

Εμένα μου αρκεί να έρχονται τα αποτελεσματα για αρχή και μετά όταν θα έχει περάσει κάποιος χρόνος για να αποκτήσουν χημεία οι παίκτες που ήρθαν θα έχω απαίτηση να δω και όμορφη μπαλα. Ας νικάει η ΑΕΚαρα και έχει ο Θεός.. οι Βούλγαροι τσαπου εντωμεταξυ

 

Ok να νικάει η ΑΕΚ και ίσως φτιαξει η επίθεση με την άμυνα όμως που είναι μπουρδέλο και που δεν περιμένουμε τίποτα τι γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rossi said:

Ok να νικάει η ΑΕΚ και ίσως φτιαξει η επίθεση με την άμυνα όμως που είναι μπουρδέλο και που δεν περιμένουμε τίποτα τι γίνεται?

Περιμένουμε διορθωτικές κινήσεις τον Ιανουάριο

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρώτη μάτια η ομαδική λειτουργία είμαι κακή όπως ήταν κ στην Ευρώπη. Ο Λε Ταλεκ στέκεται, ο Αμραμπατ mvp, Βρανιες φυσιολογικός, πλαγια μπακ ανύπαρκτα μέχρι τώρα. Από τους παλιούς ο γνωστός περιπατητής Μάνταλος και μέτριος ο μόνιμα ´´αδικημένος´´ Τανκοβιτς 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να μένει άλλο στον πάγκο ο Γέφτιτς. Τον θαυμάσαμε τον αρχηγό άλλη μια φορά οκ καιρός να προχωρήσουμε. Η άμυνα είχα γράψει πιο παλιά ότι όλοι θα στοχεύσουν αριστερά. Ε αυτό κάνουν. 2 34αρηδες αργοί με τον έναν να μην μπορεί. Ξυπνήστε κ φέρτε ένα αριστερό μπακ έστω.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο ημιχρονο μουδιασμενο. Η κοκκινη δεν θα βοηθησει για συμπερασματα. Μεχρι την κοκκινη κακη η ομαδα. κατοχη χωρις ουσια αμυνα τραγωδια και επιθεση πολυ εξεζητημενες ενεργειες. Αμραμπατ καλος αλλα οχι ουσιαστικος ακομα. Αλλα ειναι ηγετης, θα ανεβει. Ο Αραουχο παιζει μακρια απο την εστια. καλυτεροι μεχρι στιγμης ο Αμραμπατ και ο Λε Ταλεκ Ολοι οι αλλοι μετριοι και κατω . Αριστερο μπακ ανυπαρκτο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Περιμένουμε διορθωτικές κινήσεις τον Ιανουάριο

Αυτό ακριβώς... Μια από τα ίδια βλέπω με περισσότερη ποιότητα ΜΟΝΟ μεσοεπιθετικα και προπονητή κλόουν. Μεταβατική χρόνια μπας κ μαζέψουμε και άλλους καλούς εκεί που μας λείπουν στις επόμενες δύο μεταγραφικές.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×