Jump to content

Παναιτωλικός- ΑΕΚ (5η αγ.): 3/10, 16:00, CosmoteSport 1


Bukowski
 Share

mvp-κόουτσινγκ- βραβείο Μάνταλου   

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μισελέν
      0
    • Μοχαμάντι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμόες
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
    • Τσούμπερ
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Βράνιες
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας


Recommended Posts

2 hours ago, Araujo21 said:

Αθώοι στην εφέσεων Παπαδημητρίου, Κονέ και Δημητριάδης

 

ολα εγιναν για να μην πανε Τουμπα 

Μπορούσαμε να πάρουμε αναβολή για να μην πας γυμνός στην Τούμπα  -οπως έκανε ο ΟΦΗ με αστείο επιχείρημα-  αλλά ο τεράστιος νομικός Αλεξίου όταν ερωτηθη μετά γιατί δεν το έκανε είπε πως δεν το σκέφθηκε.

  • Δικεφαλάκι 5
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μπορούσαμε να πάρουμε αναβολή για να μην πας γυμνός στην Τούμπα  -οπως έκανε ο ΟΦΗ με αστείο επιχείρημα-  αλλά ο τεράστιος νομικός Αλεξίου όταν ερωτηθη μετά γιατί δεν το έκανε είπε πως δεν το σκέφθηκε.

Οταν λεω οτι απο στελεχωση ειμαστε αστειοι με λενε κακο. Και αυτο συμβαινει σε πολλα τμηματα  της ομαδας και φαινεται 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Araujo21 said:

Οταν λεω οτι απο στελεχωση ειμαστε αστειοι με λενε κακο. Και αυτο συμβαινει σε πολλα τμηματα  της ομαδας και φαινεται 

stelexosh shmainei sovaroi anthropoi

otan exeis meinei sta  90s k exeis grafikous dhmhtriadhdes ouiskofagous ktl ti psaxneis?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nedved21 said:

Σταματη γιατι μου θυμωσες ψυχουλα μου;

maxresdefault.jpg

kritharakia?exo atomo pou lunei ta magia alla prepei na pei to xorki vrady k na nai ekei k o arrostos...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μπορούσαμε να πάρουμε αναβολή για να μην πας γυμνός στην Τούμπα  -οπως έκανε ο ΟΦΗ με αστείο επιχείρημα-  αλλά ο τεράστιος νομικός Αλεξίου όταν ερωτηθη μετά γιατί δεν το έκανε είπε πως δεν το σκέφθηκε.

Να κρατήσουμε το Λακη το Νικολαου που είναι δικό μας παιδί, τον Πανταζη πιο παλιά το δικό μας παιδί, το παιδί του Μαύρου, το Νικοστρατο, την Αγγελικουλα, τον Αλεξιου, το Μιχαηλιδη. Δεν είναι ομάδα αυτή ρε. Ορφανοτροφείο είναι με τόσα δικά μας παιδιά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μπορούσαμε να πάρουμε αναβολή για να μην πας γυμνός στην Τούμπα  -οπως έκανε ο ΟΦΗ με αστείο επιχείρημα-  αλλά ο τεράστιος νομικός Αλεξίου όταν ερωτηθη μετά γιατί δεν το έκανε είπε πως δεν το σκέφθηκε.

apo thn allh dn xereis an htan allh mia kuvisthsh sto afentiko e?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Skepastos said:

Να κρατήσουμε το Λακη το Νικολαου που είναι δικό μας παιδί, τον Πανταζη πιο παλιά το δικό μας παιδί, το παιδί του Μαύρου, το Νικοστρατο, την Αγγελικουλα, τον Αλεξιου, το Μιχαηλιδη. Δεν είναι ομάδα αυτή ρε. Ορφανοτροφείο είναι με τόσα δικά μας παιδιά 

Θα μπει κανας ξεμπαρκος καμια μερα στα Σπατα και η πρωτη ερώτηση που θα του κανουν θα είναι "τίνος εισαι εσύ", ερώτηση που μου κάνανε διαφορες γιαγιάδες όταν πηγαινα στο χωριό μου μικρός.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Θα μπει κανας ξεμπαρκος καμια μερα στα Σπατα και η πρωτη ερώτηση που θα του κανουν θα είναι "τίνος εισαι εσύ", ερώτηση που μου κάνανε διαφορες γιαγιάδες όταν πηγαινα στο χωριό μου μικρός.

kai sto kapaki

pote hrthes?

pote tha fugeis?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

kai sto kapaki

pote hrthes?

pote tha fugeis?

eno exoun parakolouthisei oles tis kinhseis sou ap th stigmh pou mphkes sto xorio.....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκς n@tony_montana

@nedved21

Μου φτιάξατε τη μέρα. Τι τρολιγκ ήταν αυτό?

Ο μεν Τονυ με τις μαγνητικές του Μαντάλου, ο δε Πάβελ με τον υπέρβαροι φίλο του και την εμφύτευση του Μπακάκη.

Κλάμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αλλος απο την ΑΕΚ του Ντεμη ειναι φιλος με Μορα και απο του Μελισσανιδη με Μπακακη. Ετσι για να καταλαβουμε γιατι επαιζαν Μορας και Μπακακης.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
28 minutes ago, agelos said:

Ρε μλκς n@tony_montana

@nedved21

Μου φτιάξατε τη μέρα. Τι τρολιγκ ήταν αυτό?

Ο μεν Τονυ με τις μαγνητικές του Μαντάλου, ο δε Πάβελ με τον υπέρβαροι φίλο του και την εμφύτευση του Μπακάκη.

Κλάμα.

Ακουσες την απαντηση για μανταλο,ειδικα απο βουλγαρη.δεν υπαρχει σωτηρια.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tony_montana said:

Ειναι θεμα χρονου η επαναφορα της παλιας φρουρας.

Last dance;

Link to comment
Share on other sites

Επισης για να μην εχετε κενα, στην Τουμπα (Θυμιζω Θεσσαλονικη "δικη μας πολη") τους ξεφτιλισαμε ae27b55152bf89d44618efb021427bd4_814474.thumb.jpg.62d34c31506d8424352556ef4963226a.jpg

Cc @stavros 9-11 (τυχαιο tag)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω το Πρωτοσέλιδο του Δικεφάλου και δεν θέλω να πιστέψω πόσο χαμηλά έχουμε φτάσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Αν ακούσατε όλην την εκπομπή, κατά τσιλη, στην Τούμπα ΑΝ έβαζε το γκολ ο γεφτιτς ή Αν σκόραρε ο Ιρανός, ΘΑ ήταν άλλη η εξέλιξη. Το ίδιο και κατά Βούλγαρη. Επίσης ο Βούλγαρης είπε κάτι ακαταληπτο, ότι έχω, σαν ΑΕΚ 4 πρωταθλήματα στην πόλη, ενώ οι άλλοι έχουν 3.Γριφος για δυνατούς λύτες. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×