Jump to content

Χειμερινή μεταγραφική περίοδος 2021


Guest tony_montana
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Το Σαββατο παιζουμε ( Αθηναικος) με Κ18 της ΠΑΕ ΠΑΟ ....και ελπιζω να τους γαμισουμε...εστω και δυσκολα..

Σας πήραμε το Χρηστάκη το Βελέντζα, δικό μας παιδί ήταν, μπας και σώσουμε την κατηγορία αλλά δύσκολο το βλέπω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Σας πήραμε το Χρηστάκη το Βελέντζα, δικό μας παιδί ήταν, μπας και σώσουμε την κατηγορία αλλά δύσκολο το βλέπω. 

Για πες ομαδα Μητσαρα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Για πες ομαδα Μητσαρα..

Κορωνίδα, στο Γαλάτσι. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Κορωνίδα, στο Γαλάτσι. 

Το ειδα στο σαητ επσα . Βτοπικο μαζι με περακλουμπ !

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Το ειδα στο σαητ επσα . Βτοπικο μαζι με περακλουμπ !

Παρέα θα πέσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Παρέα θα πέσουμε. 

Ο ξανθομπαμπουρας μου πριν 10 χρονια περιπου...

Τωρα ειναι κ18 + ανδρικο ..... και βαραει αλυπητα....

Κυλαει ο καριολης ο χρονος..

P1020143.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Κάπως έτσι κι εγώ @ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21

Ο μικρός το παράτησε και το γύρισε διαιτησία. 

Ο μεγάλος είναι βασικό στοπερ στην ομάδα. 

Ωραια φαση μαγκα μου..Πας βλεπεις και καμαρωνεις..

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ωραια φαση μαγκα μου..Πας βλεπεις και καμαρωνεις..

Ειδικά τον ρεφ... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κάπως έτσι κι εγώ @ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21

Ο μικρός το παράτησε και το γύρισε διαιτησία. 

Ο μεγάλος είναι βασικό στοπερ στην ομάδα. 

Πριν 4-5 χρονια μου τον ειχε ζητησει επιμονα ο Αμανατιδης για τον σκατογαυρο...εγω του το ειπα με θετικη διαθεση....αλλα ο σπορος εχει γαλουχηθει απο εποχης παμπερς σε καθε αγωνα που εχουμε δωσει στο οακα και μονο που δεν με εβρισε που του το προτεινα... ( φουσκωσα λιγο για να πω την αληθεια ) Την ιδια περιοδο τον ειχα παει στα δοκιμαστικα της ΑΕΚ ....ηταν απο τους 2-3 καλυτερους .... και προφανως κοπηκε !!

Με ευλογησε ο Θεος και γλυτωσα τα δρομολογια στα Σπατα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ειδικά τον ρεφ... 

Ο ρεφ πρπει να εχει πολλα κιλα αρχιδια για να ακουει τον καθε καραγκιοζη πατερα απο την εξεδρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Πριν 4-5 χρονια μου τον ειχε ζητησει επιμονα ο Αμανατιδης για τον σκατογαυρο...εγω του το ειπα με θετικη διαθεση....αλλα ο σπορος εχει γαλουχηθει απο εποχης παμπερς σε καθε αγωνα που εχουμε δωσει στο οακα και μονο που δεν με εβρισε που του το προτεινα... ( φουσκωσα λιγο για να πω την αληθεια ) Την ιδια περιοδο τον ειχα παει στα δοκιμαστικα της ΑΕΚ ....ηταν απο τους 2-3 καλυτερους .... και προφανως κοπηκε !!

Με ευλογησε ο Θεος και γλυτωσα τα δρομολογια στα Σπατα.

Έπρεπε να παει το παιδί. Εμείς είχαμε δώσει στον Αμανατίδη τότε το Γλυνό που τώρα παίζει στον Καραϊσκακη Αρτας και το παιδί ήταν αρχηγός στην Κ17 του γαυρου και επαιζε με φανέλα του βάζελου από μέσα. 

Στην ΑΕΚ είχαν κόψει τον Τετέι της Κηφισιάς που μας έβαλε το γκολ στο κύπελλο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ο ρεφ πρπει να εχει πολλα κιλα αρχιδια για να ακουει τον καθε καραγκιοζη πατερα απο την εξεδρα.

Έχει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

 Εκτός θέματος αλλά δικός παλαίμαχος έχει καβαλήσει κάγκελα για να ξεφύγει από γονείς που τους ζητούσε πενηνταρικα για να παίξει το παιδί τους στις Κ. ομάδες. 

Link to comment
Share on other sites

Στην ΑΕΚ έπερναν μόνο με βύσμα και όχι με ποδοσφαρικά κριτήρια . Ελπίζω τώρα αυτό να έχει αλλάξει . Έχω ακούσει περίπτωση λαμογιού απο επαρχία που έβαλε το παιδί του στις ακαδημίες (πιθανών με το αζημείωτο) μόνο και μόνο για δωρεάν στέγαση και μόρφωση στο ιδιωτικό και μόλις τέλειωσε το σχολείο έκοψε τη μπάλα και πήγε για σπουδές στο εξωτερικό . 

Link to comment
Share on other sites

Θα χει γουστο μέχρι το καλοκαίρι με πώληση ή με μη αγορά να φύγουν όλοι οι καλοί καινούργιοι και να μείνουν οι παλιοί.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bluesman said:

Θα χει γουστο μέχρι το καλοκαίρι με πώληση ή με μη αγορά να φύγουν όλοι οι καλοί καινούργιοι και να μείνουν οι παλιοί.

Λες να κάνει έκπληξη; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

ΑΕΚ: Στη λίστα της Αλ Αχλί ο Άμραμπατ σύμφωνα με τους Σαουδάραβες

Κομβικος παίχτης μπροστά ο Μαροκινος αλλά είναι και 34. Τον δίνεις η όχι; αν βαθμολογικά δεν είχαμε απόσταση από γαυρο δε θα τον έδινα. Τώρα (με στόχο το κύπελλο μόνο) και επειδή είναι 34 θα το σκεφτόμουν. Αρκεί να πάρουμε καλά λεφτά 

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση πρός τους αρδ μας, μια κ είναι μεταγραφική περίοδος κ ακόμη ψάχνουμε χαφ κ επειδή τον είχαμε βρει στο πρόσωπο του Εντσαμ που δεν έκατσε κ μας έλεγαν οι αρδ ότι η Σέλτικ κάνει παιχνίδια για να γλυτώσει δόσεις για τον Μπάρκα κλπ κλπ. μπορούσε η ΑΕΚ να κόψει δόσεις από την Σέλτικ ή έχει εισπράξει ήδη τα λεφτά κ οι δόσεις έχουν μπει σαν εγγύηση για την αποπληρωμή του... δανείου ουσιαστικά με ορισμένο επιτόκιο? Απλή ερώτηση για τα σαϊνια του πεδρομάνταλου.... κ του Μπεκενμπάουερ που όταν κάνουν εκπομπή παίρνουν κ σοβαρό ύφος.

Επίσης θα έιχε ενδιαφέρον-πάμε στα σύνθετα, που αποκλείονται Τασούληδες ΚΚ κ κάποιοι άλλοι που δεν το έχουν- να μάθουμε ποιός κ με τι συνθήκες δάνεισε την ΠΑΕ με ποσό Μπάρκας δια δυο. Επενδυτής? Φίλαθλος απλός? Ο ίδιος ο Μελ όταν δεν ήταν μέτοχος?-δύσκολο- Κάποιος που απλά ανταποκρίθηκε? Και τι δεν θα έδινα να ήμουν ρεπόρτερ... έλα τραγιάσκα μόνο εσύ μπορείς να βγάλεις άκρη. Πάμε. Lol.

Ψάξτε σαϊνια μου που μου έχετε βάλει τον χοντρό σας κώλο στην καρέκλα κ τρώτε... έτοιμα σουβλάκια.

Υ.Γ. Μπορεί όλο αυτό να είναι.. άσκηση ετοιμότητας.... αρδ μου.

Edited by billy21
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

Κομβικος παίχτης μπροστά ο Μαροκινος αλλά είναι και 34. Τον δίνεις η όχι; αν βαθμολογικά δεν είχαμε απόσταση από γαυρο δε θα τον έδινα. Τώρα (με στόχο το κύπελλο μόνο) και επειδή είναι 34 θα το σκεφτόμουν. Αρκεί να πάρουμε καλά λεφτά 

34χρονος αλλά σε σχέση με κάτι αλλά χαφ που έχουμε είναι 27!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rossi said:

34χρονος αλλά σε σχέση με κάτι αλλά χαφ που έχουμε είναι 27!

Ισχύει, σωματικά είναι Ρονάλντο γιαυτό και είναι μηχανή. Όμως έχει και κίνητρο το μουντιάλ... 

Link to comment
Share on other sites

20/1 και ακομα ησυχια . Μεχρι και στην Σαχαρα χιονισε αλλα μεταγραφη Γεναρη στην ΑΕΚ δεν θα δουμε. 

Και μεσα σε ολα :

Μπορεί να έχουμε φτάσει ήδη στις 20 Ιανουαρίου, όμως η Ενωση δεν έχει κάνει κάποια μεταγραφική κίνηση μέσα στην μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου, ενώ προς το παρόν δεν έχει γίνει γνωστό αν υπάρχει κάποιος παίκτης με τον οποίο η ΑΕΚ βρίσκεται σε προχωρημένες συζητήσεις.

Παρόλα αυτά οι πληροφορίες από την «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ αναφέρουν ότι ο αρχικός στόχος ήταν η απόκτηση παίκτη στον άξονα και δεν έχει αλλάξει κάτι.

Οπως όλα δείχνουν η ΑΕΚ θα κάνει προσπάθεια για να αποκτήσει χαφ μέσα στον Ιανουάριο, καθώς εκεί παρατηρείται το πρόβλημα

Screenshot_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×