Jump to content

Χειμερινή μεταγραφική περίοδος 2021


Guest tony_montana
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Araujo21 said:

... η περίπτωση του Κολομβιανού μέσου δεν προχωράει. Αιτία, ουσιαστικά είναι η στάση της Κλαμπ Μπριζ..

Κοιτα ρε συ, πάλι πέσαμε σε κωλομαδα που δεν ξέρει τι θέλει.

Μπριζ καριολα

Η ΑΕΚ πάνω απ όλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ σκληρή η μάχη των 2 κολοσσών της ενημέρωσης... Τελική πρόταση ο ένας, δεν προχωράει ο άλλος... Πανικός, ραγδαίες αναμένονται οι... εξελίξεις στην ενημέρωση. Καλυμμένη για όλατα ενδεχόμενα η ΠΑΕ. 

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την Equipe, η γαλλική ομάδα καλοβλέπει τον 24χρονο Γάλλο δεξιό μπακ της ΑΕΚ.

Την περίπτωση του 24χρονου μπακ της ΑΕΚ, Κλεμάν Μισελέν εξετάζει η Σεντ Ετιέν.

Σύμφωνα με την Equipe, οι «στεφανουά» αναζητούν παίκτη για τη δεξιά πλευρά και έχουν στα υπόψιν τους τον πρώην παίκτη της Λανς.

Ο Μισελέν που αποκτήθηκε πέρσι από τη Λανς, φέρεται σύμφωνα με τη γαλλική εφημερίδα να αρέσει στον τεχνικό της Σεντ Ετιέν, Πασκάλ Ντουπράζ, με τον οποίο είχε συνεργαστεί στην Τουλούζ.

Η Equipe υπογραμμίζει ότι η Σεντ Ετιέν θα μπορούσε να αποκτήσει τον Μισελέν ως δανεικό.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Araujo21 said:

Ποσα θα παρει ο Τιγρης απο 3 διεθνεις που θα πανε Μουντιαλ? 

Κάποτε έδιναν κάπου στα 4500 ευρώ την ημέρα. Τώρα δεν ξέρω τι θα δώσουν. Αν πάνε οι παίκτες σε άλλη ομαδα βέβαια τα εισπράττει η ομάδα που αγωνίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Κάποτε έδιναν κάπου στα 4500 ευρώ την ημέρα. Τώρα δεν ξέρω τι θα δώσουν. Αν πάνε οι παίκτες σε άλλη ομαδα βέβαια τα εισπράττει η ομάδα που αγωνίζεται.

Πιστευεις θα αφησει ο Τιγρης αλλη ομαδα να εισπραξη τον κοπο του? Μεχρι Δεκεμβριο εδω θα ειναι ολοι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Πιστευεις θα αφησει ο Τιγρης αλλη ομαδα να εισπραξη τον κοπο του? Μεχρι Δεκεμβριο εδω θα ειναι ολοι 

Θα ανανεώσει τον Ανσαριφαρντ υποθέτεις δηλ? Ο Μοχαμαντί δεν υπάρχει λόγος να φύγει, ο Χατζισαφί θα μπορούσε να φύγει επίσης το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Θα ανανεώσει τον Ανσαριφαρντ υποθέτεις δηλ? Ο Μοχαμαντί δεν υπάρχει λόγος να φύγει, ο Χατζισαφί θα μπορούσε να φύγει επίσης το καλοκαίρι.

Γιατι να ανανεωσει?

 

Jun 30, 2023 ληγει το συμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

Παρότι δεν μου γεμίζει το μάτι ως τώρα, αν δώσουν Μισελεν θα είναι τεραστια βλακεία. Να επαναφέρουν Μπακακη ουτε ως αστείο δεν μπορεί να το πάρει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το να απαξιώνεις τον Τανκοβιτς και να συζητας πρώτα για Περεα και μετά για Χατζηγιοβαννη εμένα με ξεπερνάει, αλλά δεν ξέρουμε κι αν ισχυει βέβαια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×