Jump to content

Χειμερινή μεταγραφική περίοδος 2021


Guest tony_montana
 Share

Recommended Posts

Σε καμία άλλη εταιρεία στην αγορά οι υπεύθυνοι ενός τμήματος θα είχαν στην διάθεσή τους μήνες για να τελειώσουν ένα έργο και θα αποφάσιζαν να επισπεύσουν τις διαδικασίες 3 ημέρες πριν τελειώσει το χρονοδιάγραμμα του project.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gybe21 said:

Πλάκα θα έχει να αφήσουν  τον Σιμο, (αν ισχύουν του κεφτέ) χωρίς να πάρουν τελικά τίποτα .

 

Ο Σίμος πρέπει να μείνει ούτως ή άλλως για αλλαγή.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές είμαστε έτσι στο τέλος να περιμένουμε. Δεν παιρνουμε κανέναν. Αυτό θα γίνει και τώρα.... 

Άρθρα τυπου προαπαθησαμε το όνειρο μπαλάντα αλλά δεν βγήκε.... 

Όνειρο ο αναπληρωματικός της μπριζ... 

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι Σιμόες δεν διωχνεις με τίποτα... 

Πρέπει να σαι αμπαλος για να μην καταλαβαίνεις την προσφορά του Σιμόες όλα αυτά τα χρόνια... 

Πολυ δυσκολα θα φέρουν καλυτερο απο τον Σιμόες. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mobster21 said:

Σε καμία άλλη εταιρεία στην αγορά οι υπεύθυνοι ενός τμήματος θα είχαν στην διάθεσή τους μήνες για να τελειώσουν ένα έργο και θα αποφάσιζαν να επισπεύσουν τις διαδικασίες 3 ημέρες πριν τελειώσει το χρονοδιάγραμμα του project.

Οι υπεύθυνοι είναι διακοσμητικοί .

Εκτός αν πιστεύεις ότι πήγε ο Μίμης και τους είπε

τόσα για ομάδες

Τόσα για συμβόλαια 

+ Αποχωρήσεις 

Μάλλον τους είπε , δείτε τι θα βρείτε και πάρτε με τηλ να σας πω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Εννοείται ότι Σιμόες δεν διωχνεις με τίποτα... 

Πρέπει να σαι αμπαλος για να μην καταλαβαίνεις την προσφορά του Σιμόες όλα αυτά τα χρόνια... 

Πολυ δυσκολα θα φέρουν καλυτερο απο τον Σιμόες. 

Κανονικά εννοείται αφήνεις Σιμοες .

Έχει προσφέρει στο παρελθόν αλλά το νέο συμβόλαιο αφορά το μέλλον , στο οποίο δεν έχει να προσφέρει πολλά 

Link to comment
Share on other sites

Ο Σίμοες για μένα ιδανικά να πάει ρε καμιά Αραβία 2-3 χρόνια για μια καλή μπάζα αφού από εμάς δεν πρόκειται πλέον να βρει καλό συμβόλαιο και μετά ας γυρίσει στην Ελλάδα για να γίνει προπονητής σκάουτερ οτιδήποτε . 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στο κέντρο εκτός του γεφτιτς που θέλω να το δω λίγο περισσότερο κανείς άλλος δεν θεωρώ ότι έχει πολλά να προσφέρει στην ΑΕΚ και οποίος φέρει πρόταση καλώς να φύγει . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Κανονικά εννοείται αφήνεις Σιμοες .

Έχει προσφέρει στο παρελθόν αλλά το νέο συμβόλαιο αφορά το μέλλον , στο οποίο δεν έχει να προσφέρει πολλά 

Μια χαρά κρατάς Σιμόες. Πόσο θα θέλει για το νέο συμβόλαιο? 300χιλ? Θα βρεις καλυτερο με τόσα? Γενικά ο Σιμόες και τώρα μια χαρά είναι... Δίπλα του δεν υπάρχει κανείς 3 χρόνια τωρα..... 

Αν ήταν καλά ο γαλανό να τον άφηνες οκ. Τώρα θα ναι έγκλημα...ο Σιμόες είναι σίγουρο τι θα σου δώσει. Δεν είναι ο παιχτης του 18 αλλά δεν είναι ουτε λε Ταλέκ ουτε σακοφ ουτε σημάνσκι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Βασικά στο κέντρο εκτός του γεφτιτς που θέλω να το δω λίγο περισσότερο κανείς άλλος δεν θεωρώ ότι έχει πολλά να προσφέρει στην ΑΕΚ και οποίος φέρει πρόταση καλώς να φύγει . 

Δεν μπορείς να τους αλλάξεις όλους σε μια χρόνια. Κάποιος πρεοει να μείνει... 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gybe21 said:

Πλάκα θα έχει να αφήσουν  τον Σιμο, (αν ισχύουν του κεφτέ) χωρίς να πάρουν τελικά τίποτα .

 

Λογο της προσφοράς στην ομάδα δεν νομίζω ότι η ΑΕΚ θα του σταθεί εμπόδιο σε ένα καλό τελευταίο συμβόλαιο . Με αυτή τη λογική δεν θα μου κάνει έκπληξη να τον αφήσει ελεύθερο γλιτώνοντας κάποιες δόσεις του συμβόλαιο του . 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Κανονικά εννοείται αφήνεις Σιμοες .

Έχει προσφέρει στο παρελθόν αλλά το νέο συμβόλαιο αφορά το μέλλον , στο οποίο δεν έχει να προσφέρει πολλά 

Για 4ο-5ο χαφ ο Σιμόες μια χαρά είναι

Αν δούμε λίγο με τι χαφ τη βγάζουμε, ο Σιμόες ακόμα και σε αυτήν την ηλικία είναι αξιοπρεπέστατος για ρεζέρβα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Δεν μπορείς να τους αλλάξεις όλους σε μια χρόνια. Κάποιος πρεοει να μείνει... 

Θα μείνουν έτσι και αλλιώς όσοι δεν φέρουν πρόταση αλλά ακόμα αν σου καθόταν η κέντρα και σου έφερναν όλοι προτάσεις ποιος ο λόγος να έλεγες όχι ? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Λογο της προσφοράς στην ομάδα δεν νομίζω ότι η ΑΕΚ θα του σταθεί εμπόδιο σε ένα καλό τελευταίο συμβόλαιο . Με αυτή τη λογική δεν θα μου κάνει έκπληξη να τον αφήσει ελεύθερο γλιτώνοντας κάποιες δόσεις του συμβόλαιο του . 

Θα πάμε στο 2ο μισό της χρονιάς με 3 χαφ δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Θα πάμε στο 2ο μισό της χρονιάς με 3 χαφ δηλαδή;

Αφου λένε ότι θα φέρουν και σιγά σιγά μπαίνει και ο γαλανό ( ο καλός γαλανό δεν βγαίνει από 11αδα ) . +2 θα είμαστε + λε ταλεκ σατχοφ σιμανσκι δλδ 5 για δύο θέσεις . Πόσες πρεπει να έχουμε ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Αφου λένε ότι θα φέρουν και σιγά σιγά μπαίνει και ο γαλανό . +2 θα είμαστε + λε ταλεκ σατχοφ σιμανσκι δλδ 5 για δύο θέσεις . 

ΘΑ φέρουν και ΘΑ επιστρέψει ο γαλανό (ο οποίος έχει να παίξει μπάλα απ' όταν είχαμε... Κωστένογλου). 

Είναι εγκληματικό ακόμα και να συζητάμε για αποχώρηση χαφ τώρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

ΘΑ φέρουν και ΘΑ επιστρέψει ο γαλανό (ο οποίος έχει να παίξει μπάλα απ' όταν είχαμε... Κωστένογλου). 

Είναι εγκληματικό ακόμα και να συζητάμε για αποχώρηση χαφ τώρα

Ο γαλανό στην προηγούμενη μου επιστροφή μετά από 2 χρόνια απουσίας ήταν καλύτερος από πριν . Αξίζει και να μπει και να πάρει χρόνο . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Αυτός ο γαλανό.....κρίμα ρε παιδί μου, από όλα τα σκαατιλικια στο κέντρο θα έδινε πολλά περισσότερα.....αλλά γυάλινος ο καριολης

Καλά μην αποκλείεις το ενδεχόμενο να τον «τελειώσανε» τα δικά μας τα τζιμάνια

Αλήθεια, με τον Στάνκοβιτς όλα καλά;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×