Jump to content

ΝΠΣ Βόλος-ΑΕΚ (7η αγ.): 24/10, 16:00. CosmoteSport1


Rayo Vallecano 21
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

41 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      4
    • Moχαμάντι
      0
    • Ρότα
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      35
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Χατζησαφί
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      1
    • Βράνιες
      1
    • Μήτογλου
      5
    • Σιμόες
      10
    • Σιμάνσκι
      11
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      9
    • Μάνταλος
      4
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Χατζησαφί
      0


Recommended Posts

Τώρα που είπαν για χαμόγελα . Ο Γιαννίκης στο τέλος της συνέντευξης τύπου μίλησε ότι είμαστε χαρούμενη που κερδίζουμε . Συνήθως ένας άνθρωπος όταν το λέει αυτό χαμογελάει κιόλας η τουλάχιστον δεν το λέει όπως λές καλημέρα πριν πιει το καφέ tου . Έτσι γιατί μου έκανε εντύπωση . 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, tony_montana said:

😁

Δημάτος: Μία ομάδα που αρχίζει και πάλι να γελάει!

47c064648781437f4e8601b9e84748fd.jpg

Η ανάρτηση του διευθυντή επικοινωνίας της ΑΕΚ για το κλίμα στην ομάδα

 

Ένα κολάζ φωτογραφιών με τους παίκτες της ΑΕΚ να είναι χαμογελαστοί μετά το ματς με τον Βόλο ανέβασε στο Facebook ο διευθυντής επικοινωνίας της Ένωσης, Ανδρέας Δημάτος και σχολίασε:

«Μία ομάδα που αρχίζει και πάλι να γελάει

ΣΚΑΣΕ ΒΛΑΚΑ. ΜΟΥΛΕ. ΒΟΥΛΩ

Οχι εσύ Τόνυ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και κάποια ακόμη στατιστικά. Είμαστε πρώτοι στα γκολ κ στα σουτ στην εστία επίσης.

αεκ13.png

αεκ12.png

αεκ11.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

επειδη το διαβασα απο καποιους αρδ και συμφωνω κι εγω, απο την στιγμη που μπηκε Λε Ταλεκ τους εκοψες εντελως.

 

βεβαια ο τυπος ειναι για συστηματα με 3 στο κεντρτο, κατι που ο Μιλογεβιτς δεν  ηθελε να δει, αλλα καλο ειναι να μην τον καψουμε ετσι ευκολα τον παικτη.

Επισης ουτε ο Σακχοφ με πολυ-χαλαει εμενα οταν παιζουμε με 3, αυτον τον διωχνεις μονο για οικονομικους λογους ή λογω υπερβολικου αριθμου παικτων αν παρεις κι αλλον στο κεντρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξαναβλέποντας το πρώτο το γκολ παρατηρώ ότι ο Μανταλος πριν την δώσει στον Τσουμπερ  πρέπει να έχει κάποιες αμφιβολίες αν πρέπει να συνεχίσει το παιχνίδι ή να πετάξει τη μπάλα αρ άουτ  για fair play.

Πείτε μου ότι κάνω λάθος σας παρακαλώ..

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gybe21 said:

Ξαναβλέποντας το πρώτο το γκολ παρατηρώ ότι ο Μανταλος πριν την δώσει στον Τσουμπερ  πρέπει να έχει κάποιες αμφιβολίες αν πρέπει να συνεχίσει το παιχνίδι ή να πετάξει τη μπάλα αρ άουτ  για fair play.

Πείτε μου ότι κάνω λάθος σας παρακαλώ..

 

Δεν κάνεις λάθος.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gybe21 said:

Ξαναβλέποντας το πρώτο το γκολ παρατηρώ ότι ο Μανταλος πριν την δώσει στον Τσουμπερ  πρέπει να έχει κάποιες αμφιβολίες αν πρέπει να συνεχίσει το παιχνίδι ή να πετάξει τη μπάλα αρ άουτ  για fair play.

Πείτε μου ότι κάνω λάθος σας παρακαλώ..

 

Οχι. Για αυτό είναι πρόοδος που τελικά συνέχισε. Γιατί σκέφτηκε ίσως το Live κωλοδάχτυλο απο Τσουμπερ, Αμραμπατ κλπ. Οπως κάποτε το έφαγε ο Φορτούνης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Skepastos said:

Οχι. Για αυτό είναι πρόοδος που τελικά συνέχισε. Γιατί σκέφτηκε ίσως το Live κωλοδάχτυλο απο Τσουμπερ, Αμραμπατ κλπ. Οπως κάποτε το έφαγε ο Φορτούνης. 

Δε συνεχισε ακριβως. Απλα την εδωσε για να το σταματησει αλλος, μην παρει την ευθυνη. Ετσι εμοιαζε. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Λογικά το αντελήφθην (Καραβανέας) πρώτος, αλλά δεν το σχολίασα για να μη με πεί ο Μούκι εμπαθή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nikos said:

επειδη το διαβασα απο καποιους αρδ και συμφωνω κι εγω, απο την στιγμη που μπηκε Λε Ταλεκ τους εκοψες εντελως.

 

βεβαια ο τυπος ειναι για συστηματα με 3 στο κεντρτο, κατι που ο Μιλογεβιτς δεν  ηθελε να δει, αλλα καλο ειναι να μην τον καψουμε ετσι ευκολα τον παικτη.

Επισης ουτε ο Σακχοφ με πολυ-χαλαει εμενα οταν παιζουμε με 3, αυτον τον διωχνεις μονο για οικονομικους λογους ή λογω υπερβολικου αριθμου παικτων αν παρεις κι αλλον στο κεντρο.

Οτανπηκε ο λεταλεκ δεν φάγαμε γκολ και γενικά η ομάδα γύρισε πίσω. εγώ και αυτόν και τον σακοφ χάλια τους είδα χτες. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zara said:

Λογικά το αντελήφθην (Καραβανέας) πρώτος, αλλά δεν το σχολίασα για να μη με πεί ο Μούκι εμπαθή.

Kι εγω το προσεξα ρε συ αλλα δεν ηταν σωστο να το χαλασουμε στον Σκεπαστο που ειπε μια καλη κουβεντα 😃

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, moukie said:

Kι εγω το προσεξα ρε συ αλλα δεν ηταν σωστο να το χαλασουμε στον Σκεπαστο που ειπε μια καλη κουβεντα 😃

Χαλάστε το μου ρε παιδιά, δεν θα τσακωθούμε κιόλας για την κιλότα...😂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, aris2168 said:

Δε συνεχισε ακριβως. Απλα την εδωσε για να το σταματησει αλλος, μην παρει την ευθυνη. Ετσι εμοιαζε. 

ακριβώς αυτό έγινε, το πρόσεξα από το πρώτο ρηπλευ προσωπικά 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Προλαβαινει Ολυμπιακο λενε ο Γκαρσια. 

Εντάξει λογικό . Σε ένα μήνα είναι ο γαύρος .

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2021 at 9:13 AM, stavros 9-11 said:

Πάντως το έλεγα χθες στον γυρισμό ότι δηλαδή εντάξει, απώλεια ο Αραούχο, πλην όμως ο Ανσαριφάρντ είναι καθαρόαιμο σέντερ φορ και μάλιστα φέτος τροφοδοτείται λόγω ποιότητας της επιθετικής γραμμής της ομάδας. Μπορεί να στερείσαι κάποια πράγματα όταν λείπει ο Αραούχο, όμως ταυτόχρονα ο Ιρανός σου δίνει την ευκαιρία να παίξεις με σέντερ φορ, κάτι που ο Αραούχο δεν είναι στο 100%. Και αυτό φάνηκε στο πρώτο γκολ, καθώς εκεί υπήρχε η πιθανότητα ο Αραούχο να ήταν πολλά βήματα πίσω από τη σωστή θέση, εξ' αιτίας της προτίμησής του να γυρίζει πίσω για να πάρει μπάλα.

Έχω ξαναπει ότι θα έκανα μια απόπειρα να τους χωρέσω αυτούς τους 2 στην 11άδα με τον Ανσαριφάρντ να παίζει φορ και τον Αραούχο ακριβώς από πίσω του, ενδεχομένως σε κανέναν εύκολο αγώνα και για ένα ημίχρονο, για να δω πως θα πήγαινε κάτι τέτοιο.

Σταύρο από πότε κάνεις ποδοσφαιρική ανάλυση;

 

σοκαρισμένος21

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, yiannis_21 said:

Σταύρο από πότε κάνεις ποδοσφαιρική ανάλυση;

 

σοκαρισμένος21

Είναι οι κλασσικές αυτοκινητοκουβέντες . :P 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
2 minutes ago, yiannis_21 said:

Σταύρο από πότε κάνεις ποδοσφαιρική ανάλυση;

 

σοκαρισμένος21

Και δύο παράγραφοι και χωρίς μπινελίκι. Επιδραστικος γιαννικης. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tony_montana said:

Και δύο παράγραφοι και χωρίς μπινελίκι. Επιδραστικος γιαννικης. 

τα υστερα του κοσμου

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic

Εντάξει ... τι να πείς ... προφανώς υπάρχει συνεχόμενη επίθεση του κλατεμπεργκ στην ΑΕΚ . Αστεία αυτά που λέει για τη φάση της κόκκινης .

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×