Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

On 9/22/2023 at 10:30 PM, bladerunner21 said:

Καλησπέρα Μπαλτάκο. Καλησπέρα Μπένετ. Καλησπέρα κ στον επόμενο Μπένετ. Μην μου γαμιέστε! Να ζητήσετε συγνώμη απ την ΑΕΚ γαμιόλες.

penalti 2.jpg

penalti 1.jpg

 

On 11/4/2023 at 10:55 PM, bladerunner21 said:

 

vafeas.jpg

 

On 11/4/2023 at 10:43 PM, bladerunner21 said:

 με φούστα ή πανό ?

Περιμένουμε Μπαλτάκο γαμώ τον Παναζιναϊκό σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κύπελλο Ελλάδας: Oριστικά στις 10 και 17 Ιανουαρίου τα παιχνίδια Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός και ΑΕΚ-Άρης

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στην ΕΠΟ καλό θα ναι να προσέξουν αν το κοράκι τους, έχει αναφέρει η όχι πως υπήρξε 2λεπτη διακωμώδηση του αθλήματος με τις 2 ομάδες να αρνούνται να επιτεθούν.

Δηλαδή αν η μπούκα γινόταν στο 70' θα μετέδιδε η κοσμοτέ 20 λεπτά πάσες στο κέντρο και αυτό θα το λέγανε ποδόσφαιρο;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η ΕΠΟ ενημέρωσε με ανακοίνωσή της πως στις 20 Ιανουαρίου η σύντροφος του Αναπληρωτή Προέδρου της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας, Σταύρου Μάνταλου, δέχθηκε επίθεση από αγνώστους έξω από την οικία τους. 

Για «τρομοκράτηση των ελλήνων αξιωματούχων διαιτησίας» κάνει λόγο η ΕΠΟ που με ανακοίνωση της καταδικάζει την επίθεση.

Το συγκεκριμένο περιστατικό έγινε το βράδυ του Σαββάτου 20/1, σύμφωνα με την ανακοίνωση της ΕΠΟ, με θύμα τη σύζυγο του αναπληρωτή προέδρου της ΚΕΔ Σταύρου Μάνταλου.
Link to comment
Share on other sites

«…Μετά τη λήξη του αγώνα και καθώς κατευθυνόμουν στα αποδυτήρια, την στιγμή που βρισκόμασταν εντός αγωνιστικού χώρου, στον χώρο του ταρτάν, εισήλθε ο πρόεδρος της φιλοξενούμενης κ.Κούγιας Αλέξιος, ο οποίος δεν ήταν αναγραφόμενος στο ΦΑ, κατευθύνθηκε προς το μέρος μας και με τράβηξε από το σορτσάκι προσπαθώντας να μου το βγάλει.

Στη συνέχεια και ενώ ο Α’ βοηθός προσπάθησε να με απομακρύνει, ο κ.Κούγιας Αλέξιος τον απώθησε με το αριστερό χέρι του στο πρόσωπο. Στη συνέχεια και ενώ βρισκόμασταν στα αποδυτήρια, ο κ.Κούγιας Αλέξιος ήρθε και μας χτύπησε το τζάμι και μας φώναξε “Εγώ γαμ@@ τις γυναίκες σας εδώ και 15 χρόνια παλιοπ@@@νες, ξέρω και πού μένετε και πού δουλεύετε και πού κάνετε προπόνηση και θα σας βρω να σας γαμ@@@. Θα φύγετε νύχτα από εδώ, θα σας παρακολουθώ με το αμάξι που θα γυρίσετε Αθήνα και θα σας βρω εκεί, δεν φτάνετε σήμερα σπίτια σας”».

image.jpeg

IMG_3438.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×