Jump to content

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΟΧΙ; Επιστημονας κι αυτος..

 

Μην το γελας οταν Δημαρχος Πειραια και πρωην ΣΟΥΠΕΡΚΛΙΚΑΡΧΗΣ ηταν ο ΨΩΡΑΛΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
μωρε κανονικα και πτυχιο πρεπει να χει..

αλλα ολα αυτα αλλαζουν με μια απλη γενικη συνελευση της επο..

αυτοδιοικητο ρουλς..

εγω προβλεπω οτι επομενος προεδρος της επο θα ειναι χανιωτης και γαυρος.

 

Και εγω...

Link to comment
Share on other sites

μωρε κανονικα και πτυχιο πρεπει να χει..

αλλα ολα αυτα αλλαζουν με μια απλη γενικη συνελευση της επο..

αυτοδιοικητο ρουλς..

εγω προβλεπω οτι επομενος προεδρος της επο θα ειναι χανιωτης και γαυρος.

 

θα ειναι και γκρανκασα ?

Link to comment
Share on other sites

εννοειται. τι και αν υπαρχει δικογραφια σε μεγεθος βιβλιοθηκης για παρτη του? η δικαιοσυνη ειναι εξαρτωμενη -θεσφατο- οποτε οταν κατι δε μας αρεσει τα ριχνουμε στη κακια κυβερνηση και στη κακια δεξια.

σα το βασιλοπουλο με τη δημοκρατια αλα καρτ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Καλα και εγω μπορει να θελω να κατεβω για γερουσιαστης στις ΗΠΑ και να το εκφραζω ως επιθυμια ....αυτο δεν σημαινει ουτε οτι θα με δεχθουν ουτε οτι θα κατεβω στις Αμερικανικες εκλογες.

Κανενας ΣΥΡΙΖΑ δεν εκανε προταση στον Σαρρη....μια επιθιμια-σκεψη του ειναι που μονο ως ΑΣΤΕΙΟ πρεπει να παρθει...

Τωρα απο εκει και περα αν μπορουσαμε να μπουμε στα μυαλα των αλλων ειχαμε πολλη δουλεια να κανουμε με τις μεταγραφες πολιτικων και με ονοματα που γελαγε το πανελληνιο σε τηλεπωλησεις...

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω μπορει να θελω να κατεβω για γερουσιαστης στις ΗΠΑ και να το εκφραζω ως επιθυμια ....αυτο δεν σημαινει ουτε οτι θα με δεχθουν ουτε οτι θα κατεβω στις Αμερικανικες εκλογες.

Κανενας ΣΥΡΙΖΑ δεν εκανε προταση στον Σαρρη....μια επιθιμια-σκεψη του ειναι που μονο ως ΑΣΤΕΙΟ πρεπει να παρθει...

 

Ελα τωρα Χαμπε.......

Link to comment
Share on other sites

''Δεν πρόκειται σε αυτή τη ζωής μου να εμπλακώ στην πολιτική. Στο ποδόσφαιρο θα παραμείνω για πάντα. Είμαι από μικρό παιδί στα γήπεδα και θα συνεχίσω να ασχολούμαι».

 

Να υπενθυμισω οτι ο τυπος ειναι απ'τη Χιο. Απ'τη Χιο.

Link to comment
Share on other sites

Mεγαλη ποδοσφαιρομανα, οι εμπειριες απο την ενασχοληση με τα δεκαδες ευρωστα ποδοσφαιρικα σωματεια του Νομου ειναι το απολυτο εχεγγυο για να καλυψει κανεις μια νευραλγικη θεση σαν αυτη του Προεδρου της ΕΠΟ.

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ χρησιμο και ενδιαφερον χρονογραφημα του Ασβεστα για το Νταλλας και τους πινακες. Διαβαστε για να καταλαβετε ορισμενα πραγματακια. Σημειωτεον οτι ο συγκεκριμενος ειναι "με τους απο δω" και χρονια στηλιτευει τα κακως κειμενα στο ρεπορταζ της Ομοσπονδιας. Δυστυχως πηαν τα πανω τους με τις Εκλογες και τη διαφαινομενη νικη του Συριζα και εξακολουθουν να κανουν οτι τους καβλωσει αδιαφορωντας για κατακραυγη και συνεπειες.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×