Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Recommended Posts

3 minutes ago, nikos said:

Γνωρίζει κανεις γιατί το event έγινε στην πρώην σκεπαστή; 

Γιατί το άλλο είναι γιαπί απ' έξω. Αν η ερώτηση είναι γιατί έγινε σκέτο, η απάντηση είναι για να τσεκαρουν τη συμπεριφορά του αητού με κόσμο. Έτσι είπαν τουλάχιστον 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nikos said:

Όχι, απλά μου περασε από το μυαλό μηπως υπαρχει σκοπός να μην πάνε οι οργανωμένοι στην 21 αλλά απέναντι.

Απέναντι πήραμε εισιτήρια οι φιλήσυχοι φίλαθλοι, δεν είναι ώρα για τέτοια. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, stavros 9-11 said:

Γιατί το άλλο είναι γιαπί απ' έξω. Αν η ερώτηση είναι γιατί έγινε σκέτο, η απάντηση είναι για να τσεκαρουν τη συμπεριφορά του αητού με κόσμο. Έτσι είπαν τουλάχιστον 

Αν αποκτήσει το πουλί ψυχολογικά επιστροφές γίνονται ή το φορτωθήκαμε το ΑΜΕΑ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Macross said:

Αν αποκτήσει το πουλί ψυχολογικά επιστροφές γίνονται ή το φορτωθήκαμε το ΑΜΕΑ?

Μακάρι να υπάρχει πρόβλεψη να ναι μόνο για την έναρξη και να μην βλέπει και τους αγώνες......

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πήγα γω λίγο προς το τέλος γιατί ήμουν στην περιοχή για άλλο λόγο και το έμαθα αργά.

Ένας πραγματικά ταλαντούχος φτάνει χλεπα στον αντίπαλο που εκτελεί κόρνερ. Ακουστική γαμάτη αλλά θέλει περισσότερο κόσμο γιατί τα τυμπανα αποκτούν βάθος εκεί μέσα και γίνεται κακή μίξη όταν έχει λιγο κόσμο 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, NIS 9-11 said:

Μες την φιληησυχια θα ειστε...

Διαβασα καποια σχολια κατω απο τις φωτο στον κεφτε και μεσες ακρες εγραφαν γτα πανια κ τα καπνογονα να περιοριστουν......................... 😎

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, CHⓇIS said:

Διαβασα καποια σχολια κατω απο τις φωτο στον κεφτε και μεσες ακρες εγραφαν γτα πανια κ τα καπνογονα να περιοριστουν......................... 😎

Εκκλησια θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, CHⓇIS said:

Διαβασα καποια σχολια κατω απο τις φωτο στον κεφτε και μεσες ακρες εγραφαν γτα πανια κ τα καπνογονα να περιοριστουν......................... 😎

Εγώ από τα βίνδεα που κυκλοφόρησαν έχω να πω ότι θα μάθουν οι νέοι κάτω το παλιο καλό "μαλακές στην 8 σηκώστε τα πανο".

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια εκτός από την υπογειοποιηση δεν περίμενα ότι θα μας παιδεψουν τόσο πολύ οι εξωτερικοί χώροι πέριξ του γηπέδου.

Στο παραπάνω βίντεο κάποια στιγμή λέει ότι ένα μικρό κομμάτι δεν ξέρουμε αν θα το κάνει η εταιρία ή ο Δήμος.Υπαρχει και ο πεζόδρομος που δεν έχει ξεκινήσει στην Καππαδοκίας, ήταν και το πηγάδι που έκανε καιρό να γίνει όπως και πως θα μεταφέρονταν τα νερά στον Γιαμπουρλα.Ενα σωρό πράγματα που καποια δεν έχουν γίνει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×