Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Recommended Posts

Εντάξει αν κάνουν επεισόδια κάτοχοι διάρκειας 300 ευρώ και άνω για 20 αγώνες τότε θα τα έχουμε δει όλα. Εκτός και αν αφήνουμε πάλι κόσμο μέσα έτσι. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Εντάξει αν κάνουν επεισόδια κάτοχοι διάρκειας 300 ευρώ και άνω για 20 αγώνες τότε θα τα έχουμε δει όλα. Εκτός και αν αφήνουμε πάλι κόσμο μέσα έτσι. 

Στο πέταλο εννοείται πιστεύω θα μπαίνει κόσμος έτσι

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάνει ανάλυση πόσο μακρυά θα βρίσκονται οι κερκίδες από το χόρτο και τον ασβέστη και συζητάμε αν θα πέφτουν μπουκάλια και αν θα φάμε κάποια στιγμή τιμωρία?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Έχουμε κάνει ανάλυση πόσο μακρυά θα βρίσκονται οι κερκίδες από το χόρτο και τον ασβέστη και συζητάμε αν θα πέφτουν μπουκάλια και αν θα φάμε κάποια στιγμή τιμωρία?

Και αν θα παιζουν ντου η graffiti 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Epitaph21 said:

Ε το μπουκάλι είναι το πιο light πράγμα που θα πέσει/γίνει.

Σε κάποια φάση ναι 

Στην αρχή τίποτα δεν θα γίνει .

Γενικά αυτό που σκέφτομαι οσο πλησιάζει το γήπεδο είναι πως υπάρχει πλέον κόσμος πολύς που ξέρει μόνο την ΑΕΚ του ΟΑΚΑ οπαδικά .

Που οταν λένε εδρες λένε για τουμπα , καραισκακη,  λεωφορος, χαριλαου .

Ε θα τους φύγει ο κώλος στον ΝΑΟ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ε θα τους φύγει ο κώλος στον ΝΑΟ

χεχε αυτή η έκφραση δεν μου ακούγεται ως κάτι που είναι απίθανο να αποφέρει τιμωρία. Ποιος εκτελεί τα κόρνερ στον Ιωνικό? Αυτός θα φάει το πρώτο αντικείμενο, γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Epitaph21 said:

χεχε αυτή η έκφραση δεν μου ακούγεται ως κάτι που είναι απίθανο να αποφέρει τιμωρία. Ποιος εκτελεί τα κόρνερ στον Ιωνικό? Αυτός θα φάει το πρώτο αντικείμενο, γνώμη μου.

Ως κερκίδα και ως δυναμική του οργανισμού συνολικά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε ότι αυτά θα είναι τα ονόματα των θυρών. Αν ισχύει ο άνθρωπος είναι τελείως ηλιθιος. Ονομάζει Αιβαλι την θύρα 10 και Κυδωνιες, που ειναι η ίδια  πόλη, την θύρα 42. Το "Αιβαλι-Ayvalik" προέρχεται από την τουρκική λέξη ayva κυδώνια, και το κυδωνιες είναι απλά  το εξελληνισμενο του όνομα. 

ΘΥΡΑ 1: Χαλκηδόνα
ΘΥΡΑ 3: Ηράκλεια
ΘΥΡΑ 5: Αργυρούπολις
ΘΥΡΑ 8: Κερασούντα
ΘΥΡΑ 10: Αϊβαλί
ΘΥΡΑ 9: Σπάρτη Πισιδίας
ΘΥΡΑ 11: Καρβάλη
ΘΥΡΑ 12: Νίκαια
ΘΥΡΑ 14: Αμάσεια
ΘΥΡΑ 15: Καισαρεία
ΘΥΡΑ 17: Αργυρούπολις
ΘΥΡΑ 19: Αλικαρνασσός
ΘΥΡΑ 21: Φιλαδέλφεια
ΘΥΡΑ 23: Καπαδοκεια
ΘΥΡΑ 39: Τραπεζούντα
ΘΥΡΑ 41: Σαφράμπολη
ΘΥΡΑ 42: Κυδωνίες
ΘΥΡΑ 44: Λαμψάκος
ΘΥΡΑ 43: Κασταμονή
ΘΥΡΑ 45: Πέργαμος
ΘΥΡΑ 46: Έφεσος
ΘΥΡΑ 48: Μίλητος

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακόμα πολλε θύρες αλλά με ζωνουν τα φίδια που δεν βλέπω  Αρτάκη και δεν θέλει να τα βάλει με τις ορδές Νέο Αρτάκιανων με τα διαρκείας στο χέρι και τις υποσχέσεις γισ δική τους θύρας. 

Link to comment
Share on other sites

Με βάση την αθώωση των Β κ της βαζέλας για τα αίσχη του κυπέλου, πιστεύω ότι δικαιούμαστε έχοντας νέο γήπεδο μετά από 19 χρόνια να ρίξουμε ότι θελουμε στον αντίπαλο, αρκεί να μην βρούμε κεφάλι βέβαια.  Φυσικά το λεκτικό κ το.... ντιενεϊκό μπούλινγκ είναι must για όλους. Ευχαριστούμε κύριοι δικασταί. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, billy21 said:

Με βάση την αθώωση των Β κ της βαζέλας για τα αίσχη του κυπέλου, πιστεύω ότι δικαιούμαστε έχοντας νέο γήπεδο μετά από 19 χρόνια να ρίξουμε ότι θελουμε στον αντίπαλο, αρκεί να μην βρούμε κεφάλι βέβαια.  Φυσικά το λεκτικό κ το.... ντιενεϊκό μπούλινγκ είναι must για όλους. Ευχαριστούμε κύριοι δικασταί. 

Είμαι κοντά στα κάγκελα άρα θέλω να το γλεντήσω φέτος .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×