Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, mporat said:

Cancel, δηλαδή τι; Θα μποϊκοτάρουν το γήπεδο οι φασαιοι; 

εχμ, όχι, από την κατακραυγή θα αναγκάζονταν ο φωστήρας που το έβαλε να το αποσύρει. Ευτυχώς έχει μείνει ακόμα ανάμεσα στους subscribers του μικελαντζελο.

Link to comment
Share on other sites

Στο AEK live λέει ότι το εισιτήριο για τα θυρανοιξια κοστίζει τελικά 22 ευρώ, 21 το συμβολικό ποσό που θα δώσει ο Μελ για φιλανθρωπικους σκοπούς + 1 για την εταιρία διαχείρισης των εισιτηρίων. Ούτε να βγει 21 δεν κατάφεραν,εκτος αν δεν ήθελε ο Μελ. να χαθεί ούτε καν το ένα ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Epitaph21 said:

εχμ, όχι, από την κατακραυγή θα αναγκάζονταν ο φωστήρας που το έβαλε να το αποσύρει. Ευτυχώς έχει μείνει ακόμα ανάμεσα στους subscribers του μικελαντζελο.

Καλά αυτό σε μια βδομάδα θα έχει σβηστεί με μαρκαδόρους κτλ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στο AEK live λέει ότι το εισιτήριο για τα θυρανοιξια κοστίζει τελικά 22 ευρώ, 21 το συμβολικό ποσό που θα δώσει ο Μελ για φιλανθρωπικους σκοπούς + 1 για την εταιρία που τα βγάζει ή κάτι τέτοιο. Ούτε να βγει 21 δεν κατάφεραν. 

Ρε συ αυτό γίνεια παντα στα ηλεκτρονικά εισιτήρια. Ειναι το κόστος της υπηρεσίας της tcketmaster. Και στα διαρκείας το ίδιο γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Ρε συ αυτό γίνεια παντα στα ηλεκτρονικά εισιτήρια. Ειναι το κόστος της υπηρεσίας της tcketmaster. Και στα διαρκείας το ίδιο γίνεται 

Θα πας; Ασχετα με τα 21 ή 22 ευρώ για τους κατόχους διαρκειας, που για μένα  δεν έπρεπε να τα ζητάει, θα είναι καλό να γεμίσει στα εγκαίνια, αφού θα τιμηθούν Νεστορίδης και άλλοι. Ειδικά ο Νέστορας είχε πει πριν δύο χρόνια ότι μέχρι τα εγκαίνια θέλει να είναι εδώ. 

Link to comment
Share on other sites

Με εντολή Μελ βγήκαν σήμερα ακομα οι φωτό που είχαν Τσάρτα ή συμμετοχή Τσαρτα απτό εσωτερικό του γηπέδου. 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Με εντολή Μελ βγήκαν σήμερα ακομα οι φωτό που είχαν Τσάρτα ή συμμετοχή Τσαρτα απτό εσωτερικό του γηπέδου. 

 

Σοβαρά; Κάτι τέτοια κάνει ο Μαρινακης στο καραϊσκάκη. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stylianopoulos said:

Με εντολή Μελ βγήκαν σήμερα ακομα οι φωτό που είχαν Τσάρτα ή συμμετοχή Τσαρτα απτό εσωτερικό του γηπέδου. 

 

Κριμα…

Link to comment
Share on other sites

Το βαζω κι εδω μπας και...

On 9/23/2022 at 11:15 PM, aris2168 said:

Τωρα που τα παμε και γι αυτη την ξεφτιλα, παρακαλω αν καποιος εχει διαρκειας και δε θελει να παει στα εγκαινια, ας μου στειλει ενα μηνυμα για να παρω εισιτηριακι για την αδερφη μου.

Ευχαριστω.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Θα πας; Ασχετα με τα 21 ή 22 ευρώ για τους κατόχους διαρκειας, που για μένα  δεν έπρεπε να τα ζητάει, θα είναι καλό να γεμίσει στα εγκαίνια, αφού θα τιμηθούν Νεστορίδης και άλλοι. Ειδικά ο Νέστορας είχε πει πριν δύο χρόνια ότι μέχρι τα εγκαίνια θέλει να είναι εδώ. 

Σίγουρα θα πάω (υγεία να έχουμε)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει είναι τεράστια μαλάκια αυτή με τους "τσάρτες" . Τον σιχαίνομαι κ αυτούς κ άλλους παλαίμαχους αλλά είναι κομμάτι της ποδοσφαιρικής μας ιστορίας κ δεν μπορεί ο άλλος να βγάζει κ να βάζει κατά το δοκούν. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Προφανως ενοχλήθηκε ο Μιμης που τον έδωσε για την ΕΠΟ. Δεν είδα αν είπε κάτι άλλο ο Τσιάρτας, βέβαια είδα μονο το πρώτο μέρος.

 

Απο εκεί και περα γελαει ο κόσμος να είναι πρόβλημα ο Τσιάρτας και να μην είναι πχ ο βάτραχος, αλλά οκ, την έχει δει μαγαζάκι του την φάση ο Μητσαρας, θέλει δεν θελει θα του περάσει στο μέλλον ομως.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρινακης νομίζω είχε δώσει εντολή να ξηλωθούν  κάτι  τοιχογραφίες του Γεωργάτου και του Τζωρτζεβιτς από το καραϊσκάκη, αλλά κανείς δεν θέλησε να κάνει δημόσια κριτική και να  στεναχώρησει τον Βαγγέλα στον γαυρο. Ετσι και στην ΑΕΚ με τον Μελισσανιδη. 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα και λεει εχουμε σε καμια φαση κανα 
Βασιλης Τσιαρτας οεοεοεοεοεοεοεοε και τα παθαίνει ολα ο αλλος στην σουιτα

Link to comment
Share on other sites

Μανολο Χιμένεθ πρέπει να τραγουδήσουμε, αν δεν έχει προσκληθεί. Και τώρα που το σκέφτομαι θα έπρεπε να υπάρχει κάπου και η δική του φωτογραφία, ασχετα από την γνώμη που μπορεί να έχει ο καθένας για αυτόν. 

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

Για τις εκπλήξεις που λένε δεν ξέρω, αλλά μου χει κολλήσει ότι θα έχουμε καμία ζωντανή σύνδεση με πατριαρχειο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Για τις εκπλήξεις που λένε δεν ξέρω, αλλά μου χει κολλήσει ότι θα έχουμε καμία ζωντανή σύνδεση με πατριαρχειο. 

Δεν θα ειναι ο Πατριαρχης εδω?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν θα ειναι ο Πατριαρχης εδω?

Παλιά  είχαν πει ότι θα είναι. Τώρα δεν ξέρω αν θα μπορούσε  να έρθει  μόνο για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Για τις εκπλήξεις που λένε δεν ξέρω, αλλά μου χει κολλήσει ότι θα έχουμε καμία ζωντανή σύνδεση με πατριαρχειο. 

Μάκαρος απ το.... υπερπέραν να λέει "Αγαπούλες καλορίζικο".

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μανολο Χιμένεθ πρέπει να τραγουδήσουμε, αν δεν έχει προσκληθεί. Και τώρα που το σκέφτομαι θα έπρεπε να υπάρχει κάπου και η δική του φωτογραφία, ασχετα από την γνώμη που μπορεί να έχει ο καθένας για αυτόν. 

Έχουν βάλει το Μελ να σηκώνει τη κούπα του 2018.... Ασχολίαστο.  

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

καπου διάβασα οτι έκανε ρεπορτάζ το μεγκα για την επικινδυνότητα του γηπέδου και για το παράνομο της αδειοδότησης ? Ξέρει κανεις αν ισχύει ? 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×