Jump to content

Recommended Posts

οσο δεν θελει να διωχνει καθε χρονια τα πεπονια της προηγουμενης ετσι θα πηγαινει το στορυ. και τον μουρινιο να παρεις  θα φας φολες μπαλα ειναι μιζες κυκλοφορουν . ο δικος μας νομιζει ακομα πως μονο θα αρμεγει

Link to comment
Share on other sites

«Θα φύγει όταν φύγω εγώ από την ΑΕΚ» σημαίνει ότι όπου να ναι φεύγει η Μανταλένα δλδ ;;😁 Όμως εδώ δεν πρόκειται για κανα προπονητή κλπ οπότε δυστυχώς μάλλον το εννοεί στ αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nedved21 said:

Να μεινει;

Δεν ηταν απο τους φευγατους. Προεκυψε ξαφνικα θεμα και λογω του ξεσπασματος προχτες. 

Προσωπικη μου εκτιμηση οτι εχει περισσοτερες πιθανοτητες να μεινει παρα να αποχωρησει.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ: Έφυγε από την Ελλάδα πριν το ματς με τον Ολυμπιακό ο Βράνιες!

Ο Όγκνιεν Βράνιες αποχώρησε από την Ελλάδα το μεσημέρι της Τρίτης (17/5), πριν το το ματς με τον Ολυμπιακό.

Σύμφωνα με όσα αναφέρει η Livesport, ο έμπειρος στόπερ τοποθετήθηκε ξανά στο... επίκεντρο σε μία πολύ δύσκολη συνθήκη για την ΑΕΚ. Συγκεκριμένα, ο Βράνιες δεν ήταν στις εξέδρες του αγώνα με τον Ολυμπιακό γιατί το μεσημέρι της Τρίτης (17/5) αναχώρησε από την Ελλάδα.

Μάλιστα, όπως τονίζεται, ο Βράνιες ήταν απών και από τα Σπάτα στην προπόνηση της Δευτέρας (16/5), ενώ το τελευταίο εξάμηνο έχει πρωταγωνιστήσει σε αρκετά... θέματα εντός ομάδας. Βέβαια, σε αγωνιστικό επίπεδο, ο 32χρονος είναι εδώ και καιρό εκτός «κάδρου», αφού η τελευταία του συμμετοχή ήταν στην εντός έδρας ήττα από τον Άρη, πίσω στην 30η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Μένει να φανεί τι θα συμβεί στην πορεία με τον Βόσνιο, την ώρα που το κλίμα στην ΑΕΚ παραμένει βαρύ.
 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα έχουμε εξελίξεις ή από αύριο κύριε Δημουτρη μου?

Ο Μάνταλος διάβασα θα μείνει στην ΑΕΚ όσο ο μπάρμπας θα είναι παρών. Ανυπομονώ λοιπόν για τις διευκρινιστικες δηλώσεις του αRχηγου. Ίσως τελικά αυτό που ήθελε να μας πει είναι ότι θα παραδόσει το περιβραχιονιο.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, agelos said:

Σήμερα θα έχουμε εξελίξεις ή από αύριο κύριε Δημουτρη μου?

Ο Μάνταλος διάβασα θα μείνει στην ΑΕΚ όσο ο μπάρμπας θα είναι παρών. Ανυπομονώ λοιπόν για τις διευκρινιστικες δηλώσεις του αRχηγου. Ίσως τελικά αυτό που ήθελε να μας πει είναι ότι θα παραδόσει το περιβραχιονιο.

 

Ούτε αυτό θα παραδώσει θυμήσου με. Κ θα βγει κ ο άλλος να "μαλώσει" όσους τον έβριζαν. Τύπου μαμά με έβρισαν.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Rossi said:

Ο κολογερος βλέπει την ΑΕΚ δικό του μαγαζί. Από εκεί ξεκινάνε τα κακα. Πάντα έτσι την έβλεπε.

Ακριβως. Και μαγαζι που ειναι οτι πρεπει για κονομα. Οπως κανουν κατι προεδροι συνοικιακων ομαδων που στηνουν μεχρι και τα σημαιακια γου κορνερ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Tσατάλης

  φαίνεται πως επιδίωξη του Δ. Μελισσανίδη είναι μετά από τέσσερα χρόνια, να υπάρξει αντικατάσταση και ως προς την ουσία του ρόλου που είχε ο Ντούσαν Μπάγεβιτς στην ΠΑΕ και στην ομάδα, από το 2013 ως τον Άυγουστο του 2018. Αυτή φαίνεται να είναι η πιο «λεπτή» υπόθεση αυτή τη στιγμή, ως προς τους χειρισμούς. Καθώς φαίνεται πως θα είναι και η πιο σημαντική, όσον αφορά τον αντίκτυπο. Είναι όμως μια υπόθεση που σύμφωνα με τις πληροφορίες μας «τρέχει» αυτή τη στιγμή και είναι πολύ πιθανό να έχουμε εξελίξεις ακόμη και άμεσα.

Για να λέει για πρόσληψη εκτελεστικού διευθυντή που θα έχει και μεγάλο αντίκτυπο, εμένα πάντως θα μου περνούσε από το μυαλό ο Ντέμης ή ο Κατσουράνης. Γιατί λογικά θα είναι κάποιο γνωστό πρόσωπο και εκτός απροόπτου της ημεδαπής. Αν και ο πρώτος δεν θα ερχόταν χωρίς εν λευκώ αποφάσεις για το ποδοσφαιρικό τμήμα.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

Tσατάλης

  φαίνεται πως επιδίωξη του Δ. Μελισσανίδη είναι μετά από τέσσερα χρόνια, να υπάρξει αντικατάσταση και ως προς την ουσία του ρόλου που είχε ο Ντούσαν Μπάγεβιτς στην ΠΑΕ και στην ομάδα, από το 2013 ως τον Άυγουστο του 2018. Αυτή φαίνεται να είναι η πιο «λεπτή» υπόθεση αυτή τη στιγμή, ως προς τους χειρισμούς. Καθώς φαίνεται πως θα είναι και η πιο σημαντική, όσον αφορά τον αντίκτυπο. Είναι όμως μια υπόθεση που σύμφωνα με τις πληροφορίες μας «τρέχει» αυτή τη στιγμή και είναι πολύ πιθανό να έχουμε εξελίξεις ακόμη και άμεσα.

Για να λέει για πρόσληψη εκτελεστικού διευθυντή που θα έχει και μεγάλο αντίκτυπο, εμένα πάντως θα μου περνούσε από το μυαλό ο Ντέμης ή ο Κατσουράνης. Γιατί λογικά θα είναι κάποιο γνωστό πρόσωπο και εκτός απροόπτου της ημεδαπής. Αν και ο πρώτος δεν θα ερχόταν χωρίς εν λευκώ αποφάσεις για το ποδοσφαιρικό τμήμα.

 

Λαθος επιλογες και οι 2. Ο Ντεμης δεν εχει την παραμικρη σχεση με παραγοντικα εδω και 15 χρονια, κι ο Κατσουρανης οκ στην Παναχαικη ηταν ο ανθρωπος καλη δουλεια εκανε αλλα σε αυτο το μηκος, να φερει κανεναν καλο Ελληνα 33αρη με καριερα στην Α στην Παναχαικη της Β, επειδη κανει κλικ το ονομα του σε Ελληνες ποδοσφαιριστες.

Ουσιαστικα ο Κατσουρανης και ο Κονε θα επρεπε να ειναι στο τμημα scouting απο την ωρα που κρεμασανε παπουτσια, γιατι φιλοδοξοι ειναι και οι 2, και σε 3-4 χρονια αποφασιζεις ποιον ανεβαζεις βασιζομενος στην επιτυχια των επιλογων τους. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ο μανταλος θα φύγει κλαίγοντας από το γήπεδο στην επόμενη κουκουνα

Το ξέρει και ο ίδιος οτι το κλίμα στη Ν Φιλαδέλφεια δεν το σηκώνει και καλό είναι να μην μένει στα λόγια του μπάρμπα . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Λαθος επιλογες και οι 2. Ο Ντεμης δεν εχει την παραμικρη σχεση με παραγοντικα εδω και 15 χρονια, κι ο Κατσουρανης οκ στην Παναχαικη ηταν ο ανθρωπος καλη δουλεια εκανε αλλα σε αυτο το μηκος, να φερει κανεναν καλο Ελληνα 33αρη με καριερα στην Α στην Παναχαικη της Β, επειδη κανει κλικ το ονομα του σε Ελληνες ποδοσφαιριστες.

Ουσιαστικα ο Κατσουρανης και ο Κονε θα επρεπε να ειναι στο τμημα scouting απο την ωρα που κρεμασανε παπουτσια, γιατι φιλοδοξοι ειναι και οι 2, και σε 3-4 χρονια αποφασιζεις ποιον ανεβαζεις βασιζομενος στην επιτυχια των επιλογων τους. 

 

Δεν υπάρχει Έλληνες ενω και για το κοντό είναι συζητήσιμο γιατί είναι μαλακία να του δώσεις πορτοφόλι με το ιστορικό που έχει. 

Link to comment
Share on other sites

Για να λένε Κετσε και Τσατάλης για εκπλήξεις σε στελέχη και επιλογή με αντίκτυπο αντίστοιχα, αμφότεροι καλά ενημερωμένοι, τότε σίγουρα θα πρόκειται για πρόσωπο ή πρόσωπα που θα κάνουν αίσθηση.

Αυτό μπορεί να αφορά τους προαναφερόμενους, μπορεί κάποιον άλλο πρώην ποδοσφαιριστή με όνομα ή μπορεί ξερω γω...τον Μπέο που λέει ο λόγος.

Ή μπορεί να μη γίνει τελικά τέτοια αλλαγή και να είναι φιάσκο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται ειδικά τώρα η ΑΕΚ στελέχη που θα προκαλέσουν αντιδράσεις, σε πολλούς ή σε λίγους, δεν έχει σημασία. Να έχουμε δηλ δίπλα απ την φωτιά το λάδι, δεν έχει καμία λογική. Γεμάτη η Ευρώπη με εξειδικευμένους ανθρώπους του ποδοσφαίρου.  Να φέρει κάποιους κ στην τελική ας τους υποχρέωσει να μάθουν κ ελληνικά δεν ξέρω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον έτοιμο από εξωτερικό θα έλεγα αλλά επειδή δεν λειτουργεί έτσι ως τώρα θα έλεγα είτε Αλβες είτε Τσιγκρι (δεν έχει σταματήσει βέβαια), τεσπα κάποιον που να έχει επαφές με το σύγχρονο ποδόσφαιρο. 

Ή Χιμένεθ; 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Δεν χρειάζεται ειδικά τώρα η ΑΕΚ στελέχη που θα προκαλέσουν αντιδράσεις, σε πολλούς ή σε λίγους, δεν έχει σημασία. Να έχουμε δηλ δίπλα απ την φωτιά το λάδι, δεν έχει καμία λογική. Γεμάτη η Ευρώπη με εξειδικευμένους ανθρώπους του ποδοσφαίρου.  Να φέρει κάποιους κ στην τελική ας τους υποχρέωσει να μάθουν κ ελληνικά δεν ξέρω. 

Έλα ντε . Κοτζάμ ΑΕΚ ασχολείται συνέχεια με 50 νοματαίους ξανά και ξανά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Navas said:

Για κάποιον έτοιμο από εξωτερικό θα έλεγα αλλά επειδή δεν λειτουργεί έτσι ως τώρα θα έλεγα είτε Αλβες είτε Τσιγκρι (δεν έχει σταματήσει βέβαια), τεσπα κάποιον που να έχει επαφές με το σύγχρονο ποδόσφαιρο. 

Ή Χιμένεθ; 

 

O Τσιγκρινσκι δεν εχει επαφες με το συγχρονο ποδοσφαιρο εδω και πολλα χρονια.Απο την ΑΕΚ στον Ιωνικο πηγε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

Tσατάλης

  φαίνεται πως επιδίωξη του Δ. Μελισσανίδη είναι μετά από τέσσερα χρόνια, να υπάρξει αντικατάσταση και ως προς την ουσία του ρόλου που είχε ο Ντούσαν Μπάγεβιτς στην ΠΑΕ και στην ομάδα, από το 2013 ως τον Άυγουστο του 2018. Αυτή φαίνεται να είναι η πιο «λεπτή» υπόθεση αυτή τη στιγμή, ως προς τους χειρισμούς. Καθώς φαίνεται πως θα είναι και η πιο σημαντική, όσον αφορά τον αντίκτυπο. Είναι όμως μια υπόθεση που σύμφωνα με τις πληροφορίες μας «τρέχει» αυτή τη στιγμή και είναι πολύ πιθανό να έχουμε εξελίξεις ακόμη και άμεσα.

Για να λέει για πρόσληψη εκτελεστικού διευθυντή που θα έχει και μεγάλο αντίκτυπο, εμένα πάντως θα μου περνούσε από το μυαλό ο Ντέμης ή ο Κατσουράνης. Γιατί λογικά θα είναι κάποιο γνωστό πρόσωπο και εκτός απροόπτου της ημεδαπής. Αν και ο πρώτος δεν θα ερχόταν χωρίς εν λευκώ αποφάσεις για το ποδοσφαιρικό τμήμα.

 

Χιμενεθ θα φερει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×